שוב אני...

שוב אני...

טוב אז סיפרתי פה שנפלה עליה פרידה בסמס בלי יותר מידי הסברים.
והשבוע באחד הימים קיבלתי מין הסבר שהוא נאלץ לעשות המון ויתורים, וכל הזמן הוא מרגיש שהוא צריך להחזיק את הזוגיות הזו ורק למצוא את הדבר הבא שלא יפריד, והתקופה הייתה כיפית אבל פתאום זה נהיה לא כיף ומערכת יחסים(וזה השיא) אמורה להישמר ולהפוך לטובה יותר מעצמה ולא מתוף הכרך ומאמץ

תקשיבו, באמת, אני מרגישה כל כך מאוכזבת קודם כל הוא מסביר שבין לילה אחד התחושות האלו באו( זה משהו לא הגיוני כי תחושות כאלו נבנות ואז מתפרצות)
דבר שני, המשפט האחרון פשוט איכזב אותי והפך אותו לכזה קטן. זה חרטא, באמת, אני יודעת שהוא חבר ראשון אבל זה כזה חרטא בכל מערכת זוגית יש תקופות של כיף וכאלה פחות של כיף, אבל תמיד מתאמצים ושומרים על זוגיות כי ככה זה!
הרגשתי שהוא כותב את זה והסיבה האמיתית לפרידה זה המשפחה שלו, אני והיא לא הסתדרנו. הם ביקשו ממנו כסף וזה הגיע למצב שאני חיילת משלמת לנו על היציאות וקונה לו מתנות בסכומי ענק( שהוא קונה לי משהו ב-300 ואני מגיעה לקרוב ל-1000) , הוא קנה אוטו ואני הלוותי לו 1000שח ולא אפחד מההורים! הם רק ביקשו, והם בכללי דפקו לי יציאות ומשפטים מה זה לא לענין. בימי שישי הכלב היה מתחרפן וביקשתי שיקשרו אותו שאוכל לאכול בשקט והם היו מעדיפים שאני לא אוכל ואפחד פחד מוות מהמשוגע אבל לא לקשור אותו בדיוק לרבע שעה.
אני מרגישה כאילו הכרתי בנאדם שנתיים וחצי, והכול נהרס במשפט אחד, לא מבינה מי זה הבנאדם הזה?
היו לנו ריבים אפילו בקיץ היה ריב דיבלי שגרר פרידה שכל שניה דיברנו והוא עדין החזיק את המערכת הזאת.
ולפני כמה חודשים הייתה לנו תקופה מסריחה כל הזמן רבנו כי הייתי מצפה והוא היה מאכזב( טעות!) ועדין דיברנו ופתרנו את הדברים.
אני פשוט בשוק.
למען האמת אני לא ארצה לחזור אליו, אני מרגישה שלא מתפקידי לעודד אותו ללמוד ולהצליח כי המשפחה שלו לא עושה את זה. והוא מעדיף את הדרך הקלה, אני אעשה הנדסאי כי אני לא מסוגל להיות מהנדס. א
הוא יגמור כמו אחותו נשואה בת 27 בלי מקצוע, בלי פרנסה שחיה על חשבון ההורים! ועל החשבון שלו. פשוט מסריח!

Alinesis

New member
הממ..

אני לא אגיב על המשפה שלו כי אני לא באמת יודע מה הולך שם...קחי בחשבון שהמשפחה (ברוב המאוד גדול של המקרים) היא זאת שמגדלת אותנו ודואגת לנו מגיל צעיר ואם היא בצרה יש לנו מחוייבות לעזור..
(אני יותר מתכוון לאמא ואבא ואחים או אחיות צעירים במשפט הנ"ל)..

בגדול זה מתסכל..את משקיעה מעצמך במערכת יחסים שנתיים פלוס מסרבת לוותר, מאמינה בבנאדם והוא פתאום חותך את זה בלי שום הסבר הגיוני..
אבל יש פה צדדים חיוביים..לפחות את יודעת שהוא לא בנאדם רציני עכשיו, ולא בשלב יותר רציני כמו אירוסים/חתונה...

אנחנו יכולים לשנות רק את עצמנו..לא אנשים אחרים..

אני ממש בעד

לעזור למשפחה, אבל שלו מגזימה.
היה להם גם משפטים כלפי כמו- יש לך חבר מועדון? אז תביאי את הכרטיס אני אנצל את הנקודות שלך ודברים כאלה.
יש משפחות שצריכות כסף לשלם על דברים וזה ברור אבל לבילויים? לנסיעות מפגרות? לאירועים שהוא לא הולך אליהם? לבגדים? זה שיא החוצפה!
אני נראלי יודעת על מה אני מדברת ולכן בלב שלם אני חושבת שהשפחה שלו תיקח ממנו הרבה.
אבל כואב לי לחשוב שבין לילה הוא הגיע להחלטה כזאת ומה שהוא רשם לי פשוט ילדותי ממש.

Alinesis

New member
אם זה ככה..

נשמע כאילו התחמקת מצרה רצינית בכך שנפרדתם..=]

לא תמיד בטוח שנסתדר עם המשפחה של בן הזוג..אבל אם אותו בנאדם שווה את זה הוא לא יוותר אלייך בקלות..

אני יודעת

כאילו עכשיו אני קולטת באמת ממה אני מתרחקת...
אבל עדין זה כואב..
איך הוא ויתר עלי? ועוד בתירוצים כאלה מסריחים של ילד בכיתה א?

ייתכן שאלו לא הסיבות האמיתיות.

אלו כנראה תירוצים כי יש משהו שהוא לא מסוגל או לא רוצה לשתף איתך. אבל האמת היא, שגם אם היית יודעת למה, זה לא בהכרח היה מקל עליך.

למעלה