שוב אני מעלה רעיון חביב לשירשור.

Vdrums

New member
שוב אני מעלה רעיון חביב לשירשור.

השיר הכי עצוב
של משינה. שרשרו נמקו והסבירו את בחירתכם.

לה בק בק

New member
אממ דני...

גם בגלל שהוא שיר מדהים.. וגם בגלל שהוא קשור בשבילי למשהו אישי!!

תחזור תחזור,השיר הכי עצוב בעולם

זה השיר שכל פעם שאני רק חושב עליו אני עם דמעות בעיניים אפילו עכשיו,המשפט והגורל צבעו אפל עמוק בפנים ואל תבכי אחות קטנה זה לא פשוט את מבינה,רק לדמיין את זה ונוסיף את העובדה שזה שיר הפרידה ממשינה אוי איזה עצובבבבבבבב תומר איזה רעיונות מזוכיסטים יש לך

tiptip4u

New member
בי גם כן הכי נוגע תחזור תחזור

במיוחד ה"אל תבכי אחות קטנה" כי אני לךא יודעת למה אבל בקטע הזה אני ממש מרגישה דמעות... אולי בגלל גליה... בהופעה שלהם (מהדסק, כי לא הייתי בפרידה מאיזושהי סיבה שוקוראים לה גיל) בכלל...

תחזור תחזור

בנוסף למילים העצובות, גם העובדה שהוא מתקשר כמעט אוטומטית להופעה פרידה...להתראות, שלום, זה לא נגמר, זה רק הסוף :(((

דני!

איך שתופסים אותו על סמים והכל!!!! ועוד שגיליתי שהוא היה חבר של יובל באמת זה העציב אותי עוד קצת!!! ללא ספק הכי עצוב!

עזרא10

New member
הוא לא השתמש הוא רק סחר

בכל אופן אחותי פבאה וסיפרה לי שהיא פגשה/מכירה את זה שהשיר דני נכתב עליו והשאלה הטבעית שלי הייתה "הוא עדיין מסומם?" או משהו כזה, והיא אמרה לי שהוא סחר ולא השתמש

עזרא10

New member
מתלבט

סוזי בלי היד או עכשיו את בוכה תאמת אני כל החיים שלי בהתלבטות וקשה לי לבחור והייתי מוסיף את תחזור תחזור שנייה אבל זה לא מצעד או דירוג מה אני עושה אופס דיברתי אל עצמי

doronix

New member
סוזי בלי היד!!!!

שיובל אומר בסוף : "קרובה קרובה למורדי הטוב" אני מתרגש מחדש......

בןהמלך

New member
אני מתלבט...

בין "תחזור תחזור" ל"בן המלך" אבל נראה לי בן המלך... בגלל המנגינה הקצב ובעיקר בגלל המילים....

תחזור תחזור ללא ספק (במיחוד בפירוק)

כשאני שומע את יש לי לפעמים דמעות בעיניים. במיוחד בהופעה האחרונה

למעלה