שוב אני מבאס אתכם אבל היא פשוט...

BoByBiRd

New member
שוב אני מבאס אתכם אבל היא פשוט...

מדהימה... פשוט מדהימה... זה לא רק היופי... זה הכל! היא מצחיקה, שנונה, מאוד חכמה ואינטילגנטית, עם חוכמת חיים של בנאדם בן 40 מצד אחד ומצד שני עדיין ילדה בת 17, עדינה מצד אחד והיא יכולה להיות גם "אישה עם ביצים" כמו שאומרים, והיא פשוט מבינה עניין בתחומים רבים כל כך. בקיצור זאת בדיוק הבחורה שאני מחפש! והיי... מסתבר שזאת חברה שלי! כל פעם שאנחנו נפגשים אני מבין כמה טוב לנו ביחד. זה מתבטא בדברים הפשוטים, שאני והיא לפעמים סתם שותקים, ועדיין נהנים ולא מובכים, או שאנחנו פשוט עושים הליכות וזה עדיין כיף (במקום יציאות. פשוט לא יצאנו עד עכשיו לאף מקום!!! עשינו כל הזמן טיולים בעיר!!!). והכי חשוב, היא באה ונשארה בגלל האופי. אצלי זה פשוט הגיע בהתחלה בגלל היופי, אבל נשארתי בגלל האופי (הסופר אופי!!!). אין... זה פשוט גדול... הרגשה שאני מרגיש אותה פעם ראשונה... פשוט גדול!!! והבהרה - אתם בטח חושבים שאני חבר של ההיא מקסטרו - "גם דוגמנית, גם ילדה רעה, גם תמימה וזה". תדעו שזה פשוט זה!
 

Sheepy boy

New member
למה מבאס?

שמחים בשבילך.. תשמור עליה טוב. יש לי שאלה אלייך גם אני רואה ככה את חברה שלי, איך אתה מתגבר על הגעגועים? שאם אתה לא איתה אבל אתה גם לא עסוק עם חברים, אתה הרי ממש מתגעגע מה עושים?
 

BoByBiRd

New member
קשה קשה....

אבל יש לי עוד חברים שאני איתם... בכל מקרה, מדברים כל יום, אבל כשנפגשים אחרי משהו כמו שלושה ימים שלא ראינו אחד את השניה זה הרבה יותר מדהים וככה גם לא נמאס. פשוט יש חופש מסויים שבו יש פרטיות. זה מאוד חשוב לשנינו, למרות שאני זה שרוצה להיפגש בתדירות יותר גבוהה אבל אני מכבד את זה שהיא לפעמים לא יכולה/לומדת/עובדת. פשוט ממשיך להתגעגע!
 

shirazlovemor

New member
העלת בי חיוך עכשיו [=

אתה פשוט חמודי ואני שמחה בשביל החברה שלך שיש לה חבר אוהב כמוך שמור עליה טוב טוב ואל תתן לגורמים זרים להתערב לך ולה בקשר. זה מביא רק רעות, מנסיון.
 

HorseWitch

New member
איזה מבאס?!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

נראה לי העלת לכל מי שקרא את זה חיוך על הפרצוף! הכי מאושרת בשבילך! הלוואי עלי..
 

williamw

New member
סתם כי אתה אוהב לבאס וגם אני

אני לא נותן לזה יותר משנה.. סבבה?
 

BoByBiRd

New member
תודה רבה על התגובות

וכמובן שאני אנסה לשמור על הקשר... (לא עליה... היא לא חפץ!). איזה כיף לשמוע מאנשים תגובות טובות.
 
למעלה