שוב אין שירשור של פרק שבועי?

Mo Cuishle

New member
אני אאלתר משהו... ../images/Emo181.gif

פרק מס' 8.14 (170 בכל הסדרה)
שם הפרק
12 זן זועמים
תקציר
(לקוח מצללים) ניסיון נוסף של פייפר למצוא רמז בכדי להחזיר אליה את ליאו, מוביל אותה ואת בילי אל צ'יינהטאון ביום השנה הסיני. לו פאן, המשרת האחראי לשמירת סוד מיקום הגן המקודש, מבקש את עזרת האחיות מפני שד הדרקולה נובאק מפניו חוששים הזודיאקים השומרים על האיזון בעולם ומבצעים טקס חשוב ביום השנה הסיני. לאחר שאחד מהזודיאקים נרצח בידי נובאק, מסכימה פייפר לעזור ומחביאה את השאר באחוזה אך נובאק מוצא אותם גם שם. במקביל, לו פאן עוזר לבילי לפתח את כוחה החדש והיא נפגשת עם אחותה בעולם השאול.
תקציר באנגלית

During Chinese New Year, a demon attempts to steal a mystical wooden staff, that's protected by the Zodiacs and they enlist the aid of Piper. Meanwhile, Phoebe enjoys her new place by throwing a housewarming party that gets out of control; a monk teaches Billie how to use her power of projection to find her sister; Paige tries to get through to Henry about her magical abilities.​
תפקידים אורחים
Clyde Kusatsu Role: Lo Pan Stephanie Patton Role: 11 year old Christy Jenkins Tony Lee Role: Dog Mark Adair-Rios Role: Magnus John Dannin Role: Cute Guy Julian Ovenden Role: Novak Daniel Southworth Role: Rat
תמונות מהפרק

jessie_chan

New member
היה פושר, יחסית

נדמה לי שהיה פוטנציאל לפרק הזה להיות הרבה יותר מעניין... אבל איכשהו הוא לא היה מרגש במיוחד, לא מותח במיוחד וגם לא ממש מצחיק. משהו באמצע. האם הסיפור של בילי הולך להיות מעניין בקרוב?

WoOgY GiRL1

New member
גם אני חשבתי ככה ../images/Emo54.gif

לא היה משהו של פרק. הוא לא היה כל כך מעניין והעלילה לא ממש קידמה לשום מקום, בנוסף הסיפור של בילי נתקע בכל מקום ומתקדם בקצב של צב עם גבס כמה זמן היא תמשיך עוד לחפש את אחותה?

yoad123

New member
בלי להכניס ספויילרים, כן

הסיפור של בילי שמחפשת את אחותה יהפוך למאוד מעניין. לפחות לדעתי.

הפרק הזה

לדעתי היה פשוט נסיון נואש של הצוות של מכושפות לעשות עוד פרק בכלל... היה חשוב בעיקרון הקטעים של כירסטי ובילי אבלל יו נואו... פרק משעמם טיפה.... פייג' מותק כמו תמיד! לאליסה יש שיניים מעצבנות ולהולי גבה מעצבנת! אבל גם הן מותקות חח :)

spelling

New member
צריך עזרה!../images/Emo70.gif

כנסו לקישור של הסרטון שהוא דרך אגב מאוד יפה..אבל מה השם של השיר??? ואוי ואבוי למי שיגיד שוב שלאליסה יש שיניים מעצבנות! http://www.youtube.com/watch?v=K55aEBS88T4&search=charmed%20commercial

pink floyder

New member
מה מה מה?!

אז אני לא היחיד ששם לב לפֵּנס בגבה של הולי?! למרות שלדעתי זה כל כך סקסי!!! היא כזאת חמודה!!!

WoOgY GiRL1

New member
גם בעונה השמינית ../images/Emo54.gif

זה כל כך מצחיק כל עונה מדברים על הצלקת של הולי שהיא נפלה שהייתה קטנה ועכשיו הגבה שלה לא צומחת ישר... אני לא מאמינה שעברנו 8 עונות ואנחנו עדיין שמים לב לזה חחח :)

pink floyder

New member
בבקשה...

רואים בכל תמונה שלה... כאן אני חושב שטישטשו את זה באיפור, שימי לב בסדרה. אם את מסתכלת ממולה, אזהגבה השמאלית. הנה.

Fairywitch

New member
../images/Emo99.gifעדיין מושלמת... ואגב- תמיד

חשבתי שאולי היא פשוט מסדרת את הגבות בהתלהבות יתר

Mo Cuishle

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קרעת אותי
הזכרת לי משפט מספר שקראתי, אני לא זוכרת איזה..
"עשיתי גבות, יצא לי מופתע"

למעלה