שוברי גלים (1 וחצי) -שבוע 5

Roei152

Well-known member
מנהל
שוברי גלים (1 וחצי) -שבוע 5
מה אתם חושבים על עלילת הזהב?? מה החבורה צריכה לעשות איתו??

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 40
החבורה מנסה להחליט מה לעשות עם הזהב. נעם מגיע למועדון לצלם סרט תיעודי על החבורה. החבורה בניסיון להסתיר את הזהב נאלצת לשתף פעולה ולהשתתף בסרט.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 41
התנגדותו של עמרי נשברת, החבורה מחליטה למכור את הזהב ולקנות בכסף שיקבלו תמורתו את החוף. הם נשארים לישון במועדון, כדי לשמור על הזהב, ובמהלך הלילה הקללה מתחילה להשפיע על כולם...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק החלומות המופלאים
פרק מופלא של חלומות נעורים... החלומות הכי כמוסים של בני החבורה והרצונות שלהם נפרשים בפנינו..
מרוב שהם אגואוסטים וכל אחד שם חושב שם רק על עצמו ולא כ"כ מפגינים חבירות, אהבה ,ערכים לי באופן אישי קשה מאוד להתחבר אליהם,אפילו לגאליס היה לי יותר קל להתחבר...
הכותבים של הסדרה הם אילן רוזנפלד ושירה אלון, הכותבים של חצויה.
תסלחו לי אבל אני חושב שלכותבים כאלו יותר מתאים להתעסק עם חצויים וערפדים.. לי מאוד קשה להתחבר לסגנון הכתיבה של שוברי גלים...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 42
ריב נוראי מתלקח במועדון סביב הזהב. כולם רבים עם כולם, וכשהם מחליטים סוף סוף לצאת למכור אותו- הם לא מצליחים להסכים מי ילך. בתוך כל הבלגן, אבא של מקסים שוב מגיע לחוף ומסבך את העניינים.

Roei152

Well-known member
מנהל
לארה חזרה !!!!
הדמות האהובה עלי ביותר ב"שוברי גלים היא לארה דווקא כ"כ מתוחכמת צוצינית.. חשוב לי להבהיר אני לא חובב מושבע של דמיות רעות אבל לארה שונה מהבחינה הזאת...
איך שבנזין התיחס לשחר ואיך שרומי בייקרה אותו על ההתנהגות לא כ"כ התחברתי לזה אני הכי מתחבר לשחר אבל היא מתומדדת עם הסביבה בצורה קצת ילדותיתת שזה קשה להתחבר אליה...

שיר m

Well-known member
זה בדיוק הרעיון...
שכולם מעצבנים בגלל הזהב... במיוחד בנזין כי הוא ממש נגע בו.
&nbsp
לארה באמת אחלה דמות:)
ושחר חמודה נורא.
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 43
הריב בין בנזין לשחר הולך ומחמיר, ומוביל לקרע בין רומי לבנזין. גם ניקו ומקסים מסוכסכים. נאור מנסה להתקרב שוב ליעל והיא דוחה אותו. כשבעל החנות מודיע שהוא מעוניין לקנות את הזהב שוב מתלקח ויכוח- מי ילך?

שיר m

Well-known member
סוףסוף
דבש רואה את הזהב... הוא הנורמלי היחידי בסידרה הזאת

&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
גם טלי נורמלית
כל ההתנהגות שלה נבעה מדאגה ליעל ובכלל זאת התנהגות שפויה לאימא לנערה מתבגרת וברגע שקיבלה את צילי בחזרה היא התחילה להרשות ליעל לחזור לגלושץ

למעלה