שובו של הקופקסון !

Yaron5000

New member
שובו של הקופקסון !

לאחר ששלפתי את מחט המזרק מהירך שלי וחשבתי שבזאת בא לתומו הריטואל הקבוע של הבוקר קיבלתי חזרה שפריץ בלחץ אדיר של קופקסון מהירך שלי לפרצוף ! כן כן תצחקו, למה לא.... כאילו מה ? לא זכור לי שעברתי השתלה של מזרק אוטומטי בירך, ומה זה תגובת הנגד הבליסטית הזאת ?..."ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן".... רק שתבינו - ממטרה בפול עוצמה זה טיפות אף בהשוואה לדרמה של היום, זרנוק של מכבי אש זה ברז מטפטף לעומת מה שיצא מהירך שלי היום... מישהו מכיר ? (זו לא סתם בריחה של מעט מהחומר חזרה החוצה ! אלא התזה חזרה מהירך שלא היתה מביישת שום רובה מים שהילדים משחקים איתו בשבועות) כמעט שכחתי, בוקר טוב לכולם פה ובוקר טוב ישראל

../images/Emo4.gif בוקר מצויין לך ירון

ובכן אני מזריקה רביף כך ש"אסור"לי להתבטא בקשר לקופקסון שהוא יעני המתחרה.אני עם מעט ניסיון בסך הכל,רק שלוש וחצי שני,אבל הסיפור שלך נשמע מאוד מוזר.ברור לגמרי שאתה חייב להתקשר לאחות המלווה מיד לידע אותה ולהתייעץ איתה. זהו שיהיה לך המשך יום נעים ללא הפתעות מיותרות.

Yaron5000

New member
לא, מה פתאום, זה שטויות, קטן עליי...

אבל בהחלט מוזר להרגיש כמו מזרק על הבוקר....

jojoma

New member
בוקר טוב למשפריצים

כמה שאלות טכניות: 1. מה היה המרחק בין הפרצוף שלך לרגל בזמן ההשפרצה? 2. האם נכנס לך החומר לעין? 3. האם נכנס החומר לאף??? 4. האם אפשר להשתמש בו במקום קרם לחות? 5. האם הוא מגן מפני השמש?? 6. האם צמח לך איבר חדש במקום הפגיעה? אם ענית על אחת השאלות ב"כן" גש מהר למצלמה ותראה לנווווווווווו

Yaron5000

New member
זה היה מבחן קבלה לאנשהו ? ....../images/Emo8.gif

טוב אז ככה : 1. איזה קריזה, דווקא היום בבוקר לא השתמשתי בסרט מדידה...שיט ! 2. כן ! היה לי ניר שכתובה עליו את כל ה אלף-בית העברי וזה פגע בול ב"ע", איך ידעת ? 3. לאף ? לא מכיר אות כזו.... 4. לא, אבל אפשר להשתמש בו בתור קרם לעוגה... 5. "שמש" ? השמש בחנוכיה של חנוכה ? הנר האמצעי הגבוה כאילו ? האמת שהוא אף פעם לא הפריע לי... 6. כן ! עכשיו יש לי 4 אוזניים ! פעם היו לי רק 3...אחחח איזו תקופה זאת היתה.... קיצר, אין לי מושג מה זה היה השפריץ הזה מהירך החוצה...

jojoma

New member
טוב עכשיו ברצינות...

4 אוזניים???? סתם, ברצינות, באמת... גם לי קורה שזה משפריץ החוצה זרם דק וחזק. אביטל אמרה לי לשים אצבע על החור של המזרק כשזה קורה. אני לא חושבת שצריך להתרגש מזה... אביטל לפעמים אומרת לי לקחת יום חופש ולא להזריק, כלומר, אם מחסירים זריקה לפעמים אז זה לא כל כך נורא, ולכן אני מסיקה שאם קצת חומר יוצא החוצה, זה גם לא מטריד. ואפרופו כמות חומר שנכנסת או לא נכנסת... שמת לב שתמיד נשאר קצת חומר בקצה של המזרק??? אז מה איתו? האם זה אומר שאנחנו בעצם מזריקים פחות ממה שצריך???

Yaron5000

New member
מעולם לא נשאר לי חומר בקצה של המזרק....

אני אפילו זורק מבט ובודק את זה כל פעם מתוך רצון עז להיות בטוח בטוח שהכל בתוכי.... נראה לי שמשהו לא בסדר באוטומט שלך....

קורה ולא נורא...../images/Emo13.gif

אמנם בא לצחוק מהתיאור שלך....אבל בהחלט קרה ולא אחת. לא נורא,שאלו יהיו הצרות שלנו.....

jojoma

New member
באמת לא נשאר לך כלום במזרק???

מוזר... אוי... מחר אני אבדוק איך אפשר להיפרד מכל החומר שבמזרק..

בוקר אור.. ../images/Emo42.gif

חייבת לציין שלא נתקלתי בכזה דבר עם הריביף.. ולא זוכרת שסיפרו כאן על הקופקסון.. הכל קורה לך, אה?
איך אתה מרגיש חוץ מזה? יום קסום לך ולכולם..

Yaron5000

New member
לא מספיק שהמיאלין בורח, עכשיו גם הקופקסון?../images/Emo8.gif

לללל46

New member
הצחקתם אותי../images/Emo45.gif

מי שיראה איך שאני צוחקת לבד עד דמעות יחשוב שהישתגעתי. ואיך וכמה אני מבינה את ההומור הזה. כי מי שיודע באיזה איזור עבדתי ויודע שאני מזריקה אני אומרת להם שכל החברה ההם " קטנים" עלי בלהזריק. יום נפלא לכולכם ובריאות. המשיכו כך ישר כוח

היי ירון ../images/Emo67.gif

מה כל כך מוזר בעיניך ועל מה כל המהומה אתה מזריק כל יום 1CC חומר לגוף שלך שמפריע למערכת החיסונית שלך בביצוע המשימה "להרוס את המיאלין שעוטף את מערכת העצבים המרכזית" ובמקום לעסוק בעיקר =פרוייקט השמדת המיאלין המקורי תאי הטי שלך צריכים לבזבז זמן ואנרגיה על פירוק חומר סינטטי בשם קופקסון - מין פולש מוזר שחודר בדרך לא דרך באמצעות מזרק שחודר בלחץ ובעורמה כל פעם ממקום אחר בריכוז גבוה ומפריע להם בביצוע המשימה היומית גרימת נזקים במיאלין וחשיפת מערכת העצבים ויצירת פלאקים חדשים הגוף שלך היינו המערכת החיסונית שלך חכמה מאוד והחליט להשיב מלחמה שערה במזריק ולא במזרק לאחר מספר נסיונות אזהרה ופליטת עודפים והשפרצות מתונות של החומר המוזרק כל החברים במערכת החיסונית שלך התקבצו והחליטו לעבוד בעבודת צוות והתנדבו למשימה ושלפו בלחץ כפול את כל החומר ישר לפנים שלך כדי שלא תמשיך להתעלם מהם ואת זה בטוח תזכור צחוק צחוק אבל לדעתי יש לפנות לאביטל ולשאול אם זה קרה לעוד מישהו או שזה מוכר לה למרות המוזרות אצלי הגעתי למצבים שגם המזרק האוטומטי היה נתקע ונעצר באמצע ההזרקה של הקופקסון ורק לאחר שליפתו מעט החוצה או שכל החומר הותז החוצה אבל ממש כולו או שנוצרה גולה קרוב לעור שריכזה את החומר והגולה נותרה בעינה לפחות שלושה ארבעה ימים לפני שהתפוגגה שיהיה לך אחלה יום עם פחות התקלויות

jojoma

New member
../images/Emo8.gif הצחקת אותי ובסוף גם כאב לי... איייההה

לפעמים החומר משפריץ החוצה. לא נראה לי שאביטל תגיד לו משהו שונה ממה שהיא אמרה לי.... לסתום את החור עם האצבע וירון, אם אתה ממהר, תדביק מסטיק

Yaron5000

New member
נו, ומה את חושבת שעשיתי ?

נראה לך שצפיתי במופע האור-קולי עד לתומו ? אינסטינקטיבית סתמתי מיד עם האצבע אבל כמו שאת יודעת מהירות התגובה הממוצעת של אדם עומדת על 0.75 שניות כך שבפרק הזמן הזה היתה חגיגה...

אהלן ירון ובוקר טוב לך../images/Emo176.gif

לי תמיד חקוק בראש אחרי שמזריקים כלומר כשהמחט נכנסה אמרה לי מיכל,האחות המלווה,לספור עד ששואז לשלוף בעדינות את המזרק.אני כאמור לא מכירה את "השפריץ" ואני לא מזריקה לעצמי כי יד ימין שלי לא אמינה אז רוני,בעלי,עושה זאת עבורי ועד היום,טפו טפו,הכל עבר בשלום אז שיהיה לך יום נעים במיזוג וkeep smiling אתה יודע לעשות זאת.

Yaron5000

New member
מכל מקפסניי השכלתי...

את מתכוונת לספור עד שש לאחר שהסימון האדום בחלונית המרובעת הקטנה מגיע לקצה ומודיע לך שההזרקה הסתיימה ? (כפי שמוצג בתמונה שצירפתי)

למעלה