שואל שאלה נוספת... שאלית בעבר ועדכון קטן...

שמחלי2

New member
שואל שאלה נוספת... שאלית בעבר ועדכון קטן...

אז לפני כמה זמן כתבתי פה.... שהתחלתי דיאטה.... התחלתי את הדיאטה לפני 5 חודשים בערך.... שבועיים לפני יום הזיכרון... במשקל של 95 קילו..... כעת אני שוקל 82.... הפעילות שלי לא השתנתה עדיין הולך 3 פעמים בבמוצע למכון כושר בשבוע... כל פעם אימון של שעתיים בערך.... התזונה שלי לא השתנתה.... אבל מה שכן, תהליך הירידה שלי הואט/נפסק. אני כבר כמעט שבועיים וחצי נשארתי על אותו משקל, אני נשקל כמובן כל הזמן על אותו משקל בחדר כושר.... אבל המשקל לא משתנה... ואני לא מבין למה ואךי זה קורה! הרי אני צורך פחות קלוריות ממה שאני שורף ,אז איך המשקל נשאר?!? דבר נוסף, מאז שהתחלתי את הדיאטה ירדתי ב-2.5מידות.... מ-38 ל-33.... אני מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי אבל עדיין מרגיש שמן.... הבטן במיוחד.... יש לי בטן עדיין מלאה.... עם קפלים במיוחד בצדדים.... אני עובד חזקקק מאדדד על הבטן במכון כושר אבל לא מרגיש שיפור ולא רואה ת'צמי מצליח להוריד אותה... רציתי לשאול מה הדרך הכי טובה להוריד את הגלגלים המעצבניםםםםם האלה מהבטן שלי?!?! תודה לעונים. נ.ב: האם הירידה שלי במשקל היא תקנית, זאת אומרת, האם לרדת 13 קילו ב-4.5 זה נחשב ירידה נכונה ותקנית, או ירידה מהירה מידי ולא טובה??
 

מרינה75

New member
קודם כל כל הכבוד ../images/Emo13.gif

אני ירדתי 13 קילו בשנה...וגם עכשיו קשה לי להוריד יותר (ירדתי מ-83ל-70) אבל כל יום שאני לא מעלה במשקל - אני מבסוטה עד הגג. הגוף צריך להתרגל, ומתישהו הירידה תחזור בהדרגה תמשיך ככה (לדעתי הלא מקצועית..)
 
ירידת משקל

כפי שאתה מתאר ירידת משקל של 13 קג ב-5 חודשים זה מצויין. לא ברור מה הגובה שלך .בכל מקרה המשך את התהליך הוא כמובן מתמתן עם הזמן . במקרה הצורך גש לקבלת ייעוץ אישי .
 

תזונה

New member
תזונה נכונה

אני אוכלת ארוחת בוקר שמאזנת את הגוף ועוזרת לי להפחית ממשקלי, האם מעניין אותך לשמוע?
 
למעלה