שואה בצרפת-ניתן יהיה לכלוא מהגרים כולל ילדים ל-90 יום

צריך לשקול לשלוח אליהם את בג"צ שלנו להראות להם מה זה להתעלל

ככה בצורה לא אנושית ונאצית באנשים חפים מפשע שכל חטעם הוא שלא נולדו במקום הנכון וסך הכל רוצים לחיות בצרפת

ruven7

Active member
באוסטרליה זה קיים

מסתננים מגיעים ישר לכלא.
המינוח "שואה" כאן ממש לא נכון.

שואה, זו היתה ציניות כלפי השמאל שלא זוכר מה בדיוק קרה בשואה

וחושב שסך הכל היה גירוש של יהודים שהסתננו לאירופה לבקש עבודה

ruven7

Active member
התירוץ הנצחי "גם היינו פליטים" ובכלל לא מבינים את ההבדל

בין מה שהיה אז לעכשיו.
אני לא אומר שישראל לא יכולה לקלוט מספר הגיוני שיפוזרו בארץ,ייטמעו באוכלוסיה עם עבודות יזומות.אבל לא ההפקרות שיש,פתרונות על הנייר והתקפלות כל פעם שהשמאל או ניצולי שואה-עם כל הכבוד-מפגינים. כך לא מנהלים מדינה.

dory141

New member
דבר אחד אני מסכים איתך

מדיניות נתניהו בתחומים רבים, היא מדיניות מגיבה ולא יוזמת. רואה לאן נושבת הרוח ולשם משיט את הספינה. זה הכל חוץ ממנהיג, של מדינה או כל דבר אחר. זה פופוליסט בגרוש.

dory141

New member
אפרופו התנגדות ואופוזיציה

ככל שעובר הזמן, יש עתיד נשמעת פחות ופחות, הן בתקשורת והן ברשתות החברתיות. כאילו מישהו שם ליאיר לפיד פלסטר על הפה. כולי תקווה שהם ישלחו נציגות ולו סמלית (מצדי קרין אלהרר או עופר שלח), להפגנות של מני נפתלי. ברגע שלא רק נציגי העבודה ומרצ יגיעו להפגנות, אלא גם ממפלגות מרכז-הימין, נתניהו יהיה יותר לחוץ ויבין, שהעם כבר לא איתו. הוא עם אנשים קצת יותר אחראים ואכפתיים ממנו.

dory141

New member
כולי תקווה שנצפה בנתניהו מובל למעצר באזיקים

מבחינתי, גם היום זה אחלה.

היא לא נשמעת פחות, היא נעלמה,מתי יאיר לפיד אמר משהו על משהו

שקרה פה בארץ?
הוא פה בכלל?
לדעתי הוא השתתק כי הוא מכין את הקרקע לשותפות עם ביבי בקדנציה הבאה.

dory141

New member
הוא יעדיף את זנדברג ואת הרשימה הערבית ע"פ ביבי

אם אראה שהוא מאותת בכיוון, לא אטרח להצביע לו ולרשימה שלו. ואגב, מאיפה את כ"כ בטוחה שביבי יישאר יו"ר הליכוד? במקרה שלו, קשה להאמין ש "ישליכו את המלצות המשטרה לפח". די ברור מי יושלך ולאן, או יברח מהארץ.

אתה הרי יודע שהוא הודיע שלא ישב עם הרשימה המשותפת

ואני חייבת להגיד שאני לגמרי נפעמת לדעת שאתה מדעיף בשלטון רשימה אנטי ציונית מובהקת ששואפת למדינה ערבית כמו המשותפת עלפני ביבי.
לגבי מרצ, מה בדיוק הוא יעשה עם הכמה מנדטים שלהם?
יקנה שוקו ולחמניה אחרי לג בעומר?
לגבי ביבי,אני לא בטוחה שהוא ישאר אבל בכל מקרה אני בטוחה שלפיד בונה על שותפות עם הליכוד, הוא מתכנן להיות בשלטון.

dory141

New member
לא הבנת אותי, אסביר שוב לאט

לי אין שום רצון לראות את שני הגורמים שצוינו בשלטון, בשום סיטואציה. האמת שגם המחנה הציוני הפכו לקריקטורה. אני רק אומר, שלפיד לא מתכוון לשבת (כך הוא משדר לפחות) עם מפלגת הליכוד בממשלה, בטח עם ביבי בראשה. הוא מתכוון להחליף אותם.נראה לך שהוא יסלח לו, אחרי הלינץ' הפוליטי שהוא ביצע במפלגה שלו ופיטר את כל השרים? שוב, אם הוא יעשה את זה מבחינתי הוא שרוף לעד.

כתבת הוא יעדיף את המשותפת ושאם יעדיף את ביבי לא תצביע לו

איך אתה מפרש את זה?
אם יאיר יצהיר שהוא מתכוון להרכיב ממשלה עם מרצ והמשותפת תצביע לו?

dory141

New member
זו הייתה אירוניה

ברור שהוא לא יעדיף את האופציה הזאת, זה כמו שאני אומר בצחוק שאני אעדיף לבלוע ציאניד מאשר X או Y. נראה לך שאבלע ציאניד? זה רק ביטוי. ואגב, אצביע ללפיד רק אם יקים קואליציה שמבוססת על מפלגות שפויות (כולנו, המחנה הציוני ודתיים ו/או חרדים). אלא אם כן ברצונו לחקות אל לבני, שנשארה עם עקרונות ללא ממשלה.

למעלה