שגעון הדוראדו

benz5

New member
שגעון הדוראדו

היום מתחיל בטרולינג רחוק מאד מהחוף (כ 50 קילומטר) מנסים לתפוס טונה אלבקור או משהו אחרי כמה שעות ללא נגיעה מחליטים בחזרה לעצור בנקודה ולבצע גיגינג . לא הבאתי את החכה שלי כיוון שלא ידעתי שגיגינג בתוכנית אז בצעתי גיגינג עם רולר שוכב דבר שמאד לא אהבתי ואני לא רגיל איליו . בהורדה השניה מתי תופס דג שנראה בהתחלה כמו קטן עש שהבחור הרגיש שנתפס ואז הראה את כוחותיו האמיתים לאחר כמה דקות של מאבק מתי מבקש להזיז את הסירה כי הדג התחיל לרדת מתחת לסירה , ואז הדג מתחיל לעלות ולרוץ לכיוון הנגדי שניה של חוט רפוי והדג משתחרר . קטע מעצבן שעה אחת בצהריים 6 שעות בים בלי דג אחד בסירה . מחליטים לא לוותר לעצור בדרך ולנסות להביא אולי איזה דוראדו . השיטה טרולינג עם מצוף זריקה וקלאמרי העסק מתחיל די חלש עד שבעל הסירה תפס דוראדו מכובד של 3 קג על ניקל ואז מתחילה החגיגה ותסריט שחזר על עצמו פעמים רבות מקבלים מכה נתפס דג מגלגלים לאט מייד רץ אחריו עוד אחד שגם נתפס , מביאים את השניים קרוב לסירה אתם שוחה להקה של עוד 10 דגים משאירים את הדגים במים דייג אחר מוריד חכה ומייד תופס שניים נוספים , לאחר מיכן מורידים עוד חכה ושוב אחד או שניים . במהלך התפיסות קפיצות באוויר של הדגים בניסיונות להשתחרר . הדגים שנתפסו הועלו לסירה והשתוללו וטינפו את הסירה . דגנו עד שקיעת השמש חזרתי למרינה אחרי דייג של 14 שעות בים . בסופו של יום נתפסו 37 דוראדו במשקלים של קילו עד 2 קילו פלוס . היה דייג מטורף ממש מלא אקשן פשוט חוויה מהסרטים למרות שהדגים בבולמוס של טריפה מתנהגים כמו משוגעים .

כל הכבוד בנצי ../images/Emo45.gif

כמות מרשימה מאוד !! כמו תמיד לא מאכזב בדייג ובמקצוענות . שיהיה בתיאבון וסופש מהנה .

בשרטי

New member
רמי הצנוע,ספר מה הוצאת אתמול../images/Emo8.gif

יופי של דגים! (אגב,הייתי ב 4 בתי כנסת בכיפור...מקווה שעזר...)

בשרטי

New member
הכותרת-לך-התוכן לבנצי-אני לא ברור

לאחרונה-אולי אעבור לוודקה...חח

benz5

New member
טוב אם ככה נקווה שזה יעזור

בכל מקרה רוני שנה טובה וחג שמח . (נראה לי שקצת נפגעת אם כן אני מצטער כי לא התכוונתי כששאלתי אותך)

gaichuk

New member
כמו באכזיב ../images/Emo3.gif

המחשבה על 50 קילומטר שייט בכל כיוון הופכת לי את המעיים אבל 37 דורדות מצליחים לטשטש אותה משהו... סחתיין על ההספק! מה לגבי מתכון? יש לך רעיון?

benz5

New member
דוראדו דג די טוב

היום עשיתי במנגל עם טיפה שמן זית יצא מעולה . גם בטיגון הולך רק לא לטגן יותר מידי אחרת הדג עלול להפוך ליבש .

מה זה יום הדוראדו הישראלי?../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

סחתין בנצי כמות מרשימה שאלה...היו כאלה שברחו לכם בזמן הוצאתם מהמים? אם כן מה אחוז ההשתחררות מהקרס? בהצלחה בבאות

benz5

New member
ברחו לא מעט

השתחררו 10% היו גם הרבה שנתנו מכה ולא ננעלו . אבל אחרי שניסיתי מספר שיטות עם קלאמרי וקרס גדולה אחת זו השיטה היעילה ביותר לתפוס אותם (עם דמויים הם משום מה לא ננעלים ) .

כדאי לנסות את

שיטת השפולה הפתוחה היא אפשרית עם גם עם קלמרי ועם גמברי אחוז הבריחות בשיטה זו כמעט אפסי אבל לפי הכמות שתפסתם מותר שיברחו כמה
סחתין בנצי בהצלחה בבאות

RM 7

New member
ממש אמריקה../images/Emo3.gif

סחטיין יא קליבר! אל תפסיק!!

למעלה