שגיא כהן איש שיווק פברואר

שגיא כהן איש שיווק פברואר

כל הכבוד לאיש שהצליח להכניס את יילו לתודעה ע"י עיתונות מפרגנת קמפיין מאוד מוצלח בטלביזיה ורדיו והכי חשוב חנויות באמת טובות לאדם שנתקע בלי חלב או מזומן.כה לחי

boris1980

New member
ומה תגיד על אלונית? ופרסום סמוי?

מה דעתך על המתחרים של אלונית? ולמה אני רואה שם גם פרסומת "סמויה" לביסלי? ועוד כל מני דברים

ולמה כתוב למטה "עד גמר המלאי"?

של מה? של המוצרים שהם מפרסמים? של הדלק בתחנה? של החנות?

TIC

New member
מה שמגיע - מגיע

הבנאדם לקח את המושכות של yellow והצליח בזמן קצר למנף את היתרון שיש למתחמי התדלוק ולתרגם למזומנים. 120-140 חנויות בתוך 3 שנים בערך - אין ספק שהבנאדם תותח (ומהיכרות איתו - איש של תכל'ס, בלי הרבה פקה-פקה). TIC.

ק צ ר י ם

New member
יש לי איתו פאקינג בעיה אחת

מדוע אין תחנת דלק אחת על כביש תל אביב ירושלים(כיוון ירושלים)יש רק בכיוון השני. אגב,הוא לא אשם בכך,יחד עם זאת הוא גם לא השכיל להיות האיש שיקים את אחת מעשרת התחנות הטובות(מזומנים)במדינה,אם לא הטובה ביותר. אין בעיה שיפתח שם סניף של yellow... רק שיפתח ויזום כבר.ראבבק קו תל אביב י-ם אחד הכבישים הכי שמישים בנוריס המדינה הזאת.יאללה. נסיים באופן חיובי,אכן מגיע לו קרדיט אם הוא האיש שאחראי על yellow

ק צ ר י ם

New member
אתה מסכים איתי שהם לא נחשבים?

צריך אחת על הכביש בין שדה התעופה לבין שער הגיא. תחשוב כמה פוטנציאל יש לאחת כזאת...

דור אלון בלטרון

לא בדיוק על הכביש, דורש סטייה של 200 מטר, אבל למי שלא מקבל דלק מהבוס - יש בנזין מוזל

אני לא יודעת איך או למה

אבל אני לא ראיתי אף עז, אף קמפיין ושום כלום שקשור ל-yellow..

למעלה