שגיאה ב-FSO

איתנוס

New member
שגיאה ב-FSO

יש לי את הקוד הבא (RESULT הוא משתנה מסוג STRING)
Const ForReading = 1, ForWriting = 2, ForAppending = 8 Dim fso, f Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject") Set f = fso_OpenTextFile("D:\testfile.html", ForWriting, True) f.Write result​
אני מקבל את השגיאה הבאה:
Microsoft VBScript runtime error '800a0005' Invalid procedure call or argument​
בשורה של:
f.Write result​
למישהו יש מושג איפה אני טועה? תודה, איתנוס

לי יש את אותה שגיאה כשאני

כותב ברוסית לקובץ. אולי את יודעת מה אפשר לעשות נגד זה? כתבתי htmlencode וזה פתר את הודעת השגיאה, אבל כותב לי את כל הקוד של האותיות וזה לא הכי מוצלח. אם יש דרך לכתוב שפות בלי לקבל את השגיאה הזו, אשמח לשמוע. תודה.

gilad g

New member
אולי זה יעבוד:

Set f = fso_OpenTextFile("D:\testfile.html", ForWriting, True, -1)​
ממש לא סגור על זה. בכל אופן, הפרמטר האחרון שהוספתי קשור איכשהו ל-encoding. 2- זה System Default. 1- זה Unicode. 0 זה ASCII. פרטים יש פה: http://www.sloppycode.net/fso/?m=76

איתנוס

New member
עובד ../images/Emo13.gif

תודה רבה! זה כבר לא נותן שגיאה ויוצר את הקובץ. אבל יש לי בעיה חדשה שקשורה לשפה, העמוד הוא בספרדית ויש כל מיני אותיות מיוחדות עם "ניקוד". הוא מציג לי אותן כסימני שאלה, יש לך ריעיות אולי איך לפתור את זה? תודה, איתנוס

איתנוס

New member
לא

אני שולף עם XMLHTTP תוכן של עמוד ואני רוצה לכתוב אותו לתוך קובץ טקסט. תוכן העמוד לא בעברית. תודה איתנוס

איתנוס

New member
מה כוחן של הטאגים האלה באינדוקס?

<META name='description' content='MERCAWEB servicios totalmente gratuitos'> <META name='keywords' content='mercadillo,comprar,Mercaweb,segunda mano,syntex2003,estadisticas web,vender,mercadillo,ganar dinero,contactos'> <meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=iso-8859-1'> <META name='revisit-after' content='15 day'> <META name='robots' content='INDEX,FOLLOW'> <META name='distribution' content='Global'> <META name='charset' content='ISO-8859-1'> <META name='language' content='spanish'> <META name='expires' content='never'> <META name='rating' content='general'> <META HTTP-EQUIV="imagetoolbar" CONTENT="no">​
כל הזמן אני נתקל בטאגים חדשים למנועי חיפוש, מה כוחם? או האם יש להם משמעות? תודה איתנוס

למעלה