שגיאה בעת התקנת חלונות

SnipeR3

New member
שגיאה בעת התקנת חלונות

כבר פרסמתי פה שרשור בנושא, אך ללא הועיל. אנסה שוב, מזווית שונה: ניסיתי להתקין חלונות מחדש על מחשב ישן מעט, שסובל מבעיות פה ושם שלא הצלחתי למפות. על המחשב מותקן חלונות XP SP1, וניסיתי להתקין עליו גרסת XP SP2. בשלב ההתקנה בו אני צריך לבחור מחיצה עליה תותקן הOS אני מקבל את השגיאה הבאה, ולפעמים אפילו בשלב שלפני כן. (זה שאני צריך לבחור האם להתקין, לצאת, או להתקין מחדש. יצויין שהשורה האחרונה בשגיאה מתחלפת מדי פעם, ולפעמים היא לא קיימת בכלל, ולפעמים במקום השגיאה הנ"ל המחשב פשוט מרסטרט את עצמו. ניתקתי הכל חוץ ממקלדת מסך וכוננים, ואפילו הסרתי כרטיס מודם שלא בשימוש, ונאדה. אותו דבר. עוד אציין שכרטיס מסך וכרטיס קול משולבים כך שלא היו עוד שום כרטיסי הרחבה מחוברים.

SnipeR3

New member
עזור לי לשלול

בPOOST הוא מציד לי את מלא 256 המגה בייטים שקיימים אצלי, אין שום צפצופים מכיוון הצ'יפ, והמחשב בסה"כ מתפקד בסדר. השגיאה המדוברת היא רק בנק' זמן הספיציפית שציינתי.

LonelyCoyote

New member
בעיה..

יכול להיות שהבעיה היא מצד הכרטיסים המשולבים.. מה גם שהשורה שציינת מדי פעם רשום usbport.sys. זה רושם לך עוד דברים? בכל אופן הדברים המעשיים שתוכל לעשות זה לבדוק את הזכרון שלך, תבדוק על מחשב אחר, או תשים אצלך זכרון אחר.. או שפשוט תתקין מחדש.. מקווה שעזרתי, אני פשוט חותך למיטה יש לי עבודה מחר.. :) בהצלחה!

SnipeR3

New member
תשובה

בשורה האחרונה לפעמים הוא מציין דברים אחרים. לגבי הזיכרון - הסרתי, החזרתי. לא חושב שפה הבעיה.

אני משער שההתקנה הזו

הינה התקנה על התקנה ולא פירמוט , הבעיה קיימת לעיתים כי המערכת זוכרת ולא מאפשרת להתקין מחדש , הטוב ביותר זה התקנה מחדש עם פירמוט מלא (הארוך) ואז לא תהיה לך כל בעיה . (הבעיה מוכרת)

SnipeR3

New member
זה קורס לפני כן

איך אני מפרמט פרמוט מלא שלא דרך דיסק ההתקנה?

אתה צריך להוריד

את כל תוכן הדיסק של חלונות XP למחיצה נפרדת שאתה בונה בדיסק הקשיח שלך (אם אתה יודע איך) ומשם לבצע את ההתקנה בהצלחה

SnipeR3

New member
בשביל לעקוף את הקריאה מהדיסק?

מה אני מרוויח במהלך הזה?

כאשר מערכת ההפעלה מועתקת

לדיסק במחיצה נפרדת אתה תוכל לפרנט את המחיצה הראשית שמע לי פשוט בצע וזהו סמוך על בעלי ניסיון אך תדאג לבצע גיבויים של מחיצת דיסק C: תחלק את הדיסק למחיצה כמו שאמרתי לך שיהיה לך D: במחשב לשם תעתיק את חלונות XP ואת הגיבויים שלך וזהו.

SnipeR3

New member
אין לי מה לגבות

חוץ ממערכת ההפעלה שקיימת על c. אתה משוכנע שזה יפתור לי את הבעיה שציינתי בראש השרשור?

אין בטחון בכלום

אך אתה מנטר בעיות כך תבדוק עם הזכרונות תקינים ואם אין מה לגבות אז פרמט וזהו ולילה טוב לך אין לך הרי כל סיכון נכון אז זהו.... בהצלחה

supervine

New member
../images/Emo71.gif לא נראה לי שזה יעזור

אני, בכל אופן, בחיים לא נתקלתי במצב שצריך להתקין וינדוס מהרדיסק... (ועשיתי מספיק התקנות)... יכול להיות שה-BIOS במחשב הזה לא יתמוך ב-SP2 בכלל. יעני רק עדכון BIOS אולי יעזור... אבל אם אתה אומר שיש לך שם SP1 מותקן, למה לא תתקין עליו את התוספת של SP2? (אם ה-BIOS לא תומך ב-SP2, זה המקום שהמחשב יקרוס
)

SnipeR3

New member
יש מצב...

אבל להתרסק בצורה כזו לא ידידותית?! תנו לי הודעה חביבה: "משתמש יקר, (בטח יקר, אם שילמת עבור עותק חוקי...) אנו במייקרוסופט חושבים רק מטר קדימה, ולא יותר, ולכן לצערנו (כן...כן...) לא ניתן להתקין במחשבך את גירסת SP2 עקב חוסר תאימות בורפיקיציית הביוס בmother board של הsystem שלך. (תעשה גוגל אם אתה לא מבין...). אנא התקן חדשה. שגיאה מס': 0345324 345345 3453245- 3452345 345-346347 3-45623457 -23541236346845 123-52347"

supervine

New member
../images/Emo71.gif כן ממש ../images/Emo6.gif

מיקרוסופט כותבים תוכנה לא לכל PC, אלא לכל PC שיצליח להפעיל את התוכנה שלהם... (נכון גם לויסטה) שלכם כרגע לא כל כך מצליח...

sandbird4

New member
היתה לי בעיה כזאת פעם עם NT 4.0

ומחשב פנטיום 1. ההתקנה היתה קורסת אקראית. על אותו מחשב חלונות 98 עבד מצויין ובלי בעיה. בסוף הבעיה היתה בעיית חומרה - הזיכרון היה דפוק.

למעלה