שבת, 21:3 קרב הענקים: יובנטוס-אינטר

MOTYP

New member
לא התכוונתי לשנה דווקא...

השניה דווקא ההגנות האיטלקיות...מלבד מילאן אולי דווקא ניראות לי הרבה יותר רכות... בכל מקרה דבריי היו מכוונים לתמיכה בכך שבגלל שאין בארץ את שידורי הליגה האיטלקית אנשים שוכחים שיש גם שם כדורגל וששבצ'נקו הוא אחד החלוצים הטובים ביותר בעולם.. לפי דעתי אם מבצעים השוואה בין חלוצים אז השחקנים שמשחקים באיטליה צריכים לקבל אקסטרה.. יש למישהו ספק בכלל על הגאוניות של דל פיירו? אבל לצערנו אנחנו כמעט ולא רואים את זה...מה גם שהשנה פשוט הליגה שם נפלאה ואני משתדל לבקר אצל חברי בעל הצלחת כמה שיותר...

Blue Kakun

New member
החלוץ הטוב בעולם,,,,

בניגוד לתחרות של מלכת היופי, לחלוץ הטוב בעולם יש בסיס איתן של עובדות והוכחות בשטח! לחלוץ הזה יש קבלות.. החלוץ הביא במו רגליו תארים בכל מקום שהוא שיחק-גם במישור הקבוצתי וגם במישור הלאומי/נבחרתי/עולמי! החלוץ הזה נבחר ל-mvp בגמר הגביע העולמי האחרון! אני חולה על ואן ניסטלרוי, מעריץ את הנרי, וגם שבצ'נקו עושה חייל בין פציעותיו הרבות... אבל כמו בכל תחרות אחרת (אלא אם אתה חובב מירוצי סוסים שבהם יש לפעמים dead heat או תיקו בלשון העם...) יש רק #1 אחד בעולם בעסק והוא - רונאלדו מבראזיל!!! לעולם אל תיתן לעובדות להסתיר לך את האמת!

למעלה