שבת של

spidi2

New member
שבת של ../images/Emo28.gif

אחחחחחחחחחחחחחחחחח מחשב.... נו... רק כדי לפצות על עצמי על חסרונו של המחשב במעוני.... (וכי מה חשבתם, שנגמלתי
) החלטתי סתם... ממש סתם כך... להגיד שבת של
לכולם
וזהו
הערב יש ב-א-ל-ג-ן
אחחחחחחחחחחחחחחחח שבת של חופש
ומזג - אוויר נפלא
מקדים לכל אלה שאפגוש היום...
שמנסה לשכנע את כל אלה שעדיין לא החליטו... מגיעים... או לא מגיעים... ו -
לכל הנשארים ב
שבת נפלאה

dganit32

New member
תמיד טוב..שיהיה במלאי..

עוד חיבוק של ספידי...לשעת צורך אז לקחתי אחד...כזה
והחזרתי ב

michaly44

New member
../images/Emo140.gifבאלאגן אמרת?

תעשו חיים...וכוס אחת על חשבוני..

michaly44

New member
../images/Emo7.gifאיפה דינה..שתבוא מייד לפה...../images/Emo6.gif

הפופקורן של העוף ההמומלא שלה התחיל לעוף לי בתור התנור..
בכלל לפני שהעוף הזה נעשה אפוי..ועכשיו כל הפופקורן שהעוף הפליץ..עם כל החמאה שלו..איכסססססססס..דבוק לי בכל פינות התנור.. יחד עם עוד כמה איכסים וחלקים..כאילו..משהו פוצץ אותו..ו גם כל המטבח מסביב..כי ניסיתי לאטום את התחת של העוף....ועכישו אני מכוסה בפופקורן..חמאה..חלקי עוף לא אפויים מספיק.. וארוחת הערב לשבת..התפוצצה לי בנפיחה של עוףףףףףףף

deena

New member
אלוהים ישמור

עד עכשיו עוד לא קלטת שזו היתה בדיחה????????????????

מצוטטת

New member
יווווווווווו../images/Emo2.gif

דינה = אלוהים למה אני תמיד אחרונה לגלות

deena

New member
עוד לא שמעת אותי אומרת

oh my god? למי אני קוראת לדעתך?

michaly44

New member
../images/Emo6.gifיווווווווו../images/Emo6.gif../images/Emo10.gif

אמרת בדיחה???????????? והלכתי כמו עיוור אחרי ההוראות שלך..ועד עכשיו מנקה ומתנקה.......... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

michaly44

New member
והבדיחה תורוץ על חשבוני../images/Emo4.gif

לא עושים צחוק בנוזא המזון על אחת שלא יודעת לבשל..יש לך מושג איך הבנים שלי ירדו עלי היום..איזה צחוקים ירוצו באיי סי קיו לכל החברים לאח ולאבא שלהם? פאדיחה אמיתית...העוף והפופקורן שעד עכשיו מוצאת לו שרידים..יעני איך עשיתי לי את זה.. בחיים לא אסמוך אף על מתכון שלך..חחחחחחחחחחחחחחחחחח זהו..רצה לקנות פיצה לארוחת ערב.

ס י ו ן1

New member
עכשו כשאני יודעת שאת באה...

שיט שוב לא יודעת מה להחליט... רגע .... כן או לא כן או לא?.... נראה לך ש.... מה לא ? תגידי את בסדר ...מה כן? טוב נו שיהיה... כאילו לבוא? ברורררררררררררררררררררררררררררררר

זה הזמן

להכניס לך בקטנה,לצחוק עליך קצת,להתעלל וללגלג...לנצל את הרגע ולהחזיר לא יכולה,לשמור על כבודך בשיחה ממתינה...אכזבה רצינית זו, ששום דבר רע לא עולה לי לראש,,,חשבתי,בטח תתאמץ,משהו כבר יצא,אף אחד לא מלאך...נאדה, כוסות רוח למת,המוח רץ לו בעיגולים...באסה אתכם האנשים הטובים.

spidi2

New member
מצטערת......

איזה מזל שתפסתי בזמן.... מודה... בד"כ... לא בודקת עמ' שני ומעלה.....

למעלה