שבת שלום :)

שבת שלום :)

מה קורה? :)
אני רוצה לספר שהחתונה הייתה מדהימה! היה כייף ברמות שאין לי איך להסביר.
שתינו הרבה, ורקדנו, ושמחנו.. הכל מושלם!
קיבלתי הרבה "בקרוב אצלך" חחחח.. היה מהמם, והייתי יפה מאוד!

קצת לפני שאספר 2 חלומות קצרים-
- אני ממש אוהבת סלט פירות.. והייתה לי תקופה בצבא.. לפני איזה חודש וחצי שהייתי פשוט כל הזמן נמצא עם צלחת של סלט פירות שחתכתי :)
- נכון סיפרתי בפעם האחרונה על דוד? לצערי הרבה הכל התחיל לדעוך פתאום.. אנחנו מדברים אחד לשני כמו זוג, ונראה שכבר התרגלתי לעובדה שהוא כל הזמן אומר לי שאני יפה ומושלמת.... אז ירד לי

חלום ראשון- חלמתי שמישהי מפרשת לי את החלום שכתבתי בפעם האחרונה בהקשר של דוד, שאני לא באמת אוהבת אותו, ושרציתי להשיג אותו ואח"כ לעזוב אותו.
כנראה שזה נכון. מיד לאחר שחלמתי את החלום, ממש פחדתי שזה יקר, וזה קרה. אני כבר מרגישה שהכל כבה... :(
עכשיו אני יודעת שאני אפגע בו. שיט.

חלום שני- חלמתי שרציתי להכין סלט פירות. לקחתי תפוחים, תותים, בננות, תפוזים, קלמנטינות, אגסים, הכל מהכל! והתחלתי לחתוך. בדרך חברים שלי החליטו שבא להם גם אז הם אמרו לי להכין גם להם. סבבה. המשכתי לחתוך.. ואז נשאר לי עוד לחתוך תפוחים, תותים ותפוזים (שזה בעצם הפירות האהובים עליי). ואז כל פעם רציתי לחתוך אבל משהו מנע ממני לחתוך. משהו נפשי יותר נכון. רציתי לחתוך, אבל זה לא קרה. לא יודעת למה. ואז פתאום חברים שלי אמרו שמישהי ספציפית גם מצטרפת. ולא רציתי כי אני לא אוהבת את המישהי הזאת. (בתכלס אין לי מושג מי זאת, אני רק יודעת שאני לא רציתי שהיא תהיה).. אבל לא אמרתי כלום. הייתה כבר מונחת על השולחן קערה ענקית של סלט פירות. ואז הסתובבתי שניה באופן כזה שאני לא רואה את הסלט, וחזרתי להסתכל על הקערה, ופתאום אני רואה את אותה בחורה שאני שונאת יושבת ישיבה מזרחית על הקערה ועל הסלט עצמו. ממש כעסתי. ואז נגמר החלום.

מוזר קצת חחח
מעניין מה זה אומר

תודה רבה :)
שבת שלום מקסימות!!!!

ויאאלה, שבת חתן ;)

טופי33

New member
מזל טוב אמן שבקרוב אצלי.

החלום הראשון די ברור ופרשת אותו.
החלום השני גם מתאר את המצב:
הסלט שאת מכינה מתאר מה שאת אוהבת ורוצה :חברה ,זוגיות ,טעם טוב ,שביעות רצון וכן הלאה.{הפירות בכלל מתארים זכר ונקבה וחלקם קשורים לפיתוי]
את הזוגיות שקיבלת עלייך "לחתוך" אך קשה לך .את צריכה לחתוך למישהי שאינך אוהבת .
לאותה מישהי יש מספר אפשרויות:
או שהיא מייצגת את דוד שעלייך לחתוך עבורו את היחסים{בחלום את הסלט}ובסופו של דבר את נותנת לדברים לקרות בחלום ובמציאות.
אפשרות נוספת שמישהי אחרת תבוא ותתחבר אליו ואז יהיה מאוחר מדי.
תחשבי על שתי האפשרויות.
בהצלחה רבה.

את לא נשואה?!

בת כמה את, אם יורשה לי לשאול?

האמת שהרגשות שלי לדוד נורא מורכבים. אני מרגישה מבולבלת לגביו. אני כן רוצה אותו אבל לא רוצה..
מאוד מבלבל אותי הסיטואציה, אני צריכה עוד לחשוב על זה..
מה שכן- כשאמרת שאולי מישהי חדשה תבוא ותכבוש אותו, נמחץ לי הלב.

שבוע טוב שיהיה לך, תודה רבה על הפירוש!!
אוי השביזות, מחר בסיס

טופי33

New member
הייתי

תודה על המענה תצטרכי להחליט ולהיות שלמה עם החלטתך.
שבוע טוב

alongo1

New member
קחי לך תפוזים ותותים

סלט פירות - או בראשי תיבות ספי"ר
- אכן נראה שמסמל אותך, את מי שאת, את הבחירות שלך כמו שטופי כבר ציינה.
את כותבת: "לקחתי הכל מהכל!" - המשפט שמייצג יותר מכל את מי שאת עכשיו ואת מה שחשוב לך כרגע: המגוון.
דוד הוא בסך הכל פרי אחד שלם, אך גם היותו הפרי האהוב ביותר אינה רלוונטית עם העדפת המגוון, הצורך להכין סלט, ולקבל חופש מוחלט בהרכבתו.

אבל, החופש במידת מה נהרס כאשר הסלט מוכן ויש צורך להכניסו לקערה - כלומר, שוב יש לתת לו צורה אחת, להתייחס אליו כאל אובייקט אחד, והוא זקוק לכלי הכלה.
הבחורה שמתיישבת מעל הסלט גורמת במעשה זה לכיסויו, לסגירתו. הישיבה על קערת הסלט מעוררת בך סלידה, כעס. אבל... חשבי, אולי יש יתרונות למעשה? האם הסלט מוגן ושמור בצורה זו? לפעולת הישיבה יש גם אסוציאציה לדגירה, מושג אמהי חם.

הישיבה היא מזרחית: ישנם מספר ביטויים שעשויים להתקשר: "המזרח הקדום", "המזרח הרחוק", "לבי במזרח" - אם לאחד מהביטויים או לביטוי שלא הזכרתי וכולל את המילה "מזרח" את מתחברת, הדבר יכול לשפוך אור נוסף על הפירוש.
ישיבה מזרחית מזכירה לי את הצבא. הרבה פעמים אולצתי לשבת בישיבה מזרחית. אי אפשר להחזיק מעמד כך הרבה זמן כי הרגליים נרדמות ואחר כך בעייתי לחזור להתהלך.

החלום, לפי דעתי, יכול לייצג תהליך שאת עוברת:
שלב ראשון - הכנת הסלט. את מגבשת תכונות אישיות, תחומי עניין, וגם העדפות רומנטיות.
שלב שני - הסלט מוכן, יש צורך בכלי קיבול. זה שלב מרגיז, כי מצד אחד את צריכה זוגיות אך מתקשה לוותר על החופש והאווריריות שמציע הסלט. האם זה השלב הנוכחי?
שלב שלישי - אחסון הסלט. טרם הגעת לשלב הזה. הבחורה המופיעה בחלום היא את בעתיד, את כועסת עליה, כי היא לא מי שאת היום. היא לא רואה את מה שאת רואה: את הצורך לאטום את הסלט מכל הכיוונים.
שתי פעולות עיקריות בחלום: חיתוך בשלב הראשון, ישיבה בשלב השלישי, וכל אחת מהן דומה כי מייצגת את ההתנהלות בשלב כולו...

מה דעתך?

אלון למה אתה חושב שהבחורה בחלום זו ספיר

מהעתיד?
למה היא לדעתך לא רואה את הצורך לאטום? הרי היא אוטמת בגופה את הסלט אז
לא יודעת קצת לא הבנתי

alongo1

New member
דווקא בגלל הסלידה והרגשת הזרות למולה,

ומשום שאין לאישה הזרה זהות אחרת - אני מציע את זה כאפשרות (קצת לפי העיקרון שסמלים ופירושים עשויים להיות דברים והיפוכיהם, לכן "הזרה המוחלטת" היא "אני עצמי").

ספיר לא רואה את הצורך לאטום כי זה מה שהאישה הזאת עשתה כשהתיישבה על הסלט, והיא מביעה כעס נוכח הפעולה.

זאת כמובן רק הצעה

האמת שלא הבנתי

מה בעצם ספיר מיצגת?
קראתי כמה פעמים והגעתי למסקנה שלא הבנתי

תודה רבה :)

למעלה