שבת שלום

שבת שלום

ובוקר אור לכווווולם, איזה מזג של אוויר נעים בחוץ אממממ יש בריזה ויש אפשרות לעוף מבלי להתאמץ אמממ
פשוט נפלא. אני יוצאת לי לאסוף קצת צוף. המשך שבת נהדרת לכווולם
רק טוב!!!

jud1001

New member
בוקר שבתית כיפית כזו...כבר הספקתי ../images/Emo41.gif

לאפות קופסית עוגיות... מטיילת קצת באינטרנט..אוספת השלמות... בין לבין קוראת ספר מצוין...חייבת לעשות בו [בספר] הפסקות..לעכל בכל פעם מה קראתי...[זה לא קורה לי בכל ספר]

jud1001

New member
דוגמית...אממ..רגע הולכת ../images/Emo41.gif

לטעום ולספר...
...
והספר.."אשה בורחת מבשורה"..של דויד גרוסמן.. מישהו קרא?.רק לא לספר לי ווקשה..

ברק 188

New member
היי ג'מני רוצה דוגמית לפני שיבוא הרומני- וחסל

באיזה טעם לא משנה בטוח שיצא יאמי יאמי ובעבור זאת אספר לך את סוף הספר אז כך...אופ נגמר לי הדיו בדיוק כעת וזה העת לצאת קצת לטיול הליכה בשדות עמק ראשון לציון חושבים שאין....הנה תמונה שצולמה אמש בהלכה לצערי זה היה לקראת החשיכה והאיכות ירודה אגב צולם במצלמת ה
הלכתי... ואני לא מאיים !

צילוש43

New member
אחחח חבל שלא הייתה לי...

צלמניה לצל את מראות זכרון יעקוב. שם סובבתי היום בין הירוק והישן...לבין החדש חדיש ומחודש. נופים ירוקים משקיפים מעל... רחובות מלאים ומלאי של מטיילים. לשבת שם ברחובותיה העתיקים... לנשום לעומק את האויר הצלול והקריר אחחחחח "המחייה". אזי האחל לתקוות גדולות שיהייה אך ורק שבוע טוב

ברק 188

New member
באמת חבל...ואני חזרתי כרגע מהליכה...

והתמונה הקודמת הזכירה לי שאפשר קצת לצלם בדרך מפה וסתם גם משם שוב שעת בין ערביים מה שנקרא בין השמשות וטיב התמונות בהתאם כן...כן גם צולם במצלמת |הנייד|

ברק 188

New member
התמונות מלפנ שעה קלה בלבד...

קום עצל מהמחשב ולך אל הנמלה וראה דר... אז כאמור קמתי והלכתי ובדרך ביקרתי אצל הנמלה ונמלים תמיד עינינו אותי אני יכול לפעמים לשבת ולעקוב שעות אחרי שיירת נמלים, ושאני במדבר גם שיירת גמלים ושאני בעיר הגדולה אני אוהב את נמל ת"א טוב פה בתמונה אחרי הגשם החול רך, והבנייה ושיפוצי בית נמלים קלה יותר תתרשמו ותרשמו זאת במחברת מבחן פתע בעוד שלשה ימים-הנושא כמובן נמליים ונמלות

ברק 188

New member
לפעמים יש לך קוץ ב... ת - ת ולפעמים

שדה קוצים יפה של חלופי עונות

ברק 188

New member
ותמונה זו באה להזכיר לכם שלא מזמן...

גשם ירד משאריות נתרו על פני המדרכות

ברק 188

New member
וחושך ירד על הארץ

ולפתע הרגשתי שאני לא לבד מישהו החל לעקוב אחרי כמו צל ברחתי הבייתה ואין יותר תמונות לשמחתכם .

ברק 188

New member
אני והצל שלי דווקא ניגודים

הוא ארוך ואני יותר קצר הוא שחרר ואני קצת יותר לבן הוא יצא שמן ואני הרבה יותר רזה (טוב כי קשרתי סווצ'ר למותני למקרה שגל קור יגיע במקרה) והוא טרדן ואני סלחן בקיצור אני והצל לא אותו יצור .

../images/Emo106.gif ברקלההה../images/Emo106.gif

איזה תמונות מקסימות אהבתי כל אחת מהן את השקיעה את ההשתקפות את הנמלים והכי הכי את הצל
אשמח אם תמשיך להביא לנו תמונות יפות מהצלמינה שלך רק טוב!!!

ברק 188

New member
הצלמניה שלי מודה לך על התשבוחת...

ואני כנראה נכנסתי לתסבוכת היות והדם עלה לי לראש התחלתי לתכנן לעשות סרטון בקרוב ניסיון ראשון על צג זה... תודו שהליכה מכניסה מחשבות ורעיונות לראש כי חוץ מזה מה יש לעשות שהרגלים עבדות והראש נח ? .

צילוש43

New member
צלמניה בפעולה ברקי?../images/Emo8.gif

אהבתי ברקי את הצללים והצילומים... והשקיעה אוללה מלאה...במלאי של...אההההה יופי טבעי ומיוחד. רק צליל צלך הזכיר לי נשכחות...אין כמו המציאות.
יפות התמונות נהנתי עד מאד.

למעלה