שבת שלום

Itai G

New member
שלחתי לך מייל

לגבי הנושא של אייקונים על שולחן העבודה - יש ויכוח רב בין האנשים לגבי כמות האייקונים על שולחן העבודה. יש כאלה ששמים הכל ואני מתכוון הכל על שולחן העבודה ויש כאלה (כמוני) שנורא סגפניים ושמים על שולחן העבודה רק מינימום של מינימום. אבל אין קשר בין כמות האייקונים על שולחן העבודה למהירות ולזכרון. זה כמו שיגידו שתמונה א' בתור רקע "כבדה" יותר מ"אחרת". עכשיו אני מניח שהם שמו לך את זה בתפריט שנמצא ליד "התחל" - כמו בתמונה שצירפתי? אז מה הבעיה, לא כ"כ הבנתי.... לגבי המצלמות - שלחתי לך 2 מיילים אתמול...

ronnymp

New member
אז ככה .....

כן - לזה בדיוק התכוונתי למזער את האייקונים על הסרגל התחתון - ליד כפתור ההתחל אלא שלא ניתן לגרור לשם אייקון משולחן העבודה סתם ככה אלא יש שינויים שצריך להגדיר בהגדרות התצוגה - של שולחן העבודה ועל זה בעצם אני שואל ..... ומיילים - אכן לא בדקתי משילשום בבוקר עוד רגע אגש להציץ

Kesem_

New member
למה אי אפשר

לגרור את האייקונים משולחן העבודה לסרגל ?? בטח שאפשר !!! בוקר טוב

ronnymp

New member
הנה למה אי אפשר ..... ../images/Emo4.gif

האייקון ממאן להישאר שם - עם סימון שזה לא ניתן הנה - ראי בעצמך ..

Kesem_

New member
נורא מוזר.... ../images/Emo4.gif

כי לי אין שום בעיה לגרור לשם הכל.... תנסה אולי לזוז עם זה קצת ימינה או שמאלה, אולי זה המיקום... ועוד עצה: את הסרגל שלי למטה "הרחבתי" קצת... מושכים אותו קצת למעלה, ואז הוא כאילו בגובה של שתי שורות, ואז כל התכניות שיש שם הן בשורה העליונה, וחלונות שאתה פותח יופיעו על הסרגל בשורה התחתונה, וככה לי יותר נוח.... ואולי אולי - זה גם יתן לך שם את המרחב לגרירה של התכניות לסרגל, אולי עכשיו הוא פשוט צפוף מידי....? לא יודעת...

Itai G

New member
מסכים עם קסם

אכן לגרור יותר ימינה במקרה שלך. שים לב שבצד יש מעין קו נקודות - גרור אותו ימינה ויהיה יותר מקום. ואכן היונה שוב עפה לכיוונך...

ronnymp

New member
לא ימינה - ולא שמאלה - לא עוזר ../images/Emo70.gif

ניסיתי לכל אורך הסרגל מכפתור ההתחל שבצד שמאל ועד כפתור השפה - שבצד ימין לא הולך

ronnymp

New member
טוב - יש הדרכה בעניין ... ../images/Emo20.gif

צריך להגדיר את זה וקיבלתי את ההדרכה כרגע בעבודה איך מגדירים את העניין ובבית ניישם את זה

שבצן טס

New member
בוקר ../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif../images/Emo42.gif טוב לכולם

אז בחולון מזג האוויר עוד לא החליט סופי באם הוא גשום או שמשי, אז אני מחכה בסבלנות...... איתי , לא פלא שאתה מאושר, אתה הולך היום "לדפוק" הופעה ולהמם אנשים שממילא לא יזהו אותך ולא יבינו מי אתה...
אגב, תמונת רקע ששוקלת 300K היא הרבה יותר "כבדה" מתמונה ששוקלת 1M למשל, כיוון שזמן הטעינה שלה הוא ארוך יותר. כמו כן, לא האייקונים הם הגורמים להאטה במהירות ובזכרון אלא שמירת תוכנות שלמות על שולחן העבודה (כמו שאני פעם עשיתי עד שאחי הגדול השאיר לי את כל האייקונים על השולחן אבל רק כקיצורי דרך ומהירות העבודה השתפרה לי פלאים). מחכה לשמש כדי לצאת קצת מהבית. שמש שמש בואי.....
שבת שלום לכולם שולה

Itai G

New member
לגבי אייקונים תמונות ותוכנות

היי שולה, אכן תמונה כבדה ייקח לה זמן רב יותר להטען, אך זה חד פעמי בעליית המחשב וזהו... לגבי תוכנות - אכן לא מומלץ להקיץ תוכנות משולחן העבודה ולשים שם רק קיצורי דרך
חוץ מזה מה שלומך? מה שלום המשפחה המורחבת שלך - הכלבים, החתולים הג'וקים?
אני נוסע לדרום ולכן
תהיה לי

באיה

New member
בוקר טוב פורום ../images/Emo96.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo182.gif

לרוני יש בעיה עם אייקונים ולי יש בעיה עם הודעות במייל עם מיקרובים. אתמול למשל פתחתי על הבוקר את המייל והיו לי 6 הודעות כאלה. במשך היום היו לי עוד כ6 הודעות עם וירוסים.ככה כל יום. הם מופעים לפעמים עם שמות מוכרים, כך שאני פוחדת שפעם אפספס ואיזה מיקרוב יישתלט על המחשב. היום על הבוקר כבר ביקר אותי מיקרוב אחד. מה לעשות? הבנתי שאין מה לעשות. אז מה? ככה זה יהיה כבר כל הזמן? ולעניינים אחרים. איתי, תדפוק היום הופעה כמו שצריך
, רק בלי סחרחורות וכאלה, הא
ושימותו הקנאים.

Itai G

New member
תודה באיה ../images/Emo24.gif

אכן הופעה תידפק כמו שצריך ולא יהיו סחרחורות - מבטיח
מאחל גם לך בוקר מקסים ושיהיה לך כיף היום

Kesem_

New member
בוקר טוב באיה

גם לי יש מלאאאאאאאאאאאאא מיקרובים במייל כל הזמן, זה ככה כבר איזה שבועיים... צריך אנטי וירוס טוב שיתפוס אותם לפני שהם מגיעים למייל (לי לצערי אין) ופשוט - למחוק אותם, לא לפתוח את ההודעה, אני מוחקת ישר עם Shift+Delete, בלי שיעברו ב- Deleted Items. היתה כבר "מתקפה" כזו לפני איזה חודשיים - שלושה, וזה נגמר באיזה שהוא שלב... נחכה שגם זו תיגמר

שבצן טס

New member
אמא, מרק יעזור לך למקרובים ../images/Emo8.gif

ואם כבר במרק עסקינן אזי אני מזמינה מרק בטטות
איתי, תביא איתך איזה שני קילו שמש מהדרום וגמל אחד בבקשה
אז לא תמיד חייב להיות קשר בין הכתוב לאייקון, לא ?
לגן החיות שלי שלום, שתי כלבות קצוצות פאה ועל כן לבושות במעילים צבעוניים והן נראות כמו גמדות על ארבע....
שמור כוח ליום שני איתי פן אנהג בך ביד קשה ובזרוע נטויה
הגיטע שאבעס

באיה

New member
להזמנה כזו איך אפשר לסרב

ביום ראשון נעשה מרק בטטות. ואיתי אל תפחד משולה, היא רק נובחת אך לא נושכת ( כמו הכלבים שלה)

ronnymp

New member
באיה - גם לי יש לאחרונה ../images/Emo110.gif

המווווון רובם אגב בגודל קבוע של 24K ...... שם לא מוכר - מייד נמחק
- מבלי להיפתח כמובן
זה הפיתרון

באיה

New member
או קיי... כנראה אין בררה אחרת

התקשרתי לספק האינטרנט שלי, והם רוצים תשלום נוסף עבור שרותי חסימה. לא משלמת, גם ככה זה עולה מספיק. נמתין עד שזה ירגע כמו שקסם אמרה.

למעלה