שבת שלום

Itai G

New member
שבת שלום ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי חברים, אני יושב לי בעבודה ופתאום נזכרתי שלא ברכתי אתכם בברכת שבת שלום, אז הנה:
שבת שלום
אתם מכירים את זה שפתאום מצב הרוח משתפר פלאים ואתם מלאים באנרגיה ובשמחה
אז זה המצב שלי כעת. פתאום בא לי לרקוד, לשיר ולשמוח, ככה סתם, בלי סיבה
. שתהיה לכם שבת מדהימה, מענגת ומלאת שלווה ושמחה
.

ADI 26

New member
שבת שלום ו...ממש רע לי זקוקה לעצה

התחלתי לצאת עם מישהו וכאלה כבר כמה שבועות אבל בכזה איזי וזה... כי הוא לומד עובד ושאר ירקות - אני אומרת אמנם שהוא לא מתאמץ מספיק כי והכל תרוצים אבל מבחינתו אומר שאין זה נכון והוא כן רוצה להיות איתי בקשר וזה ... בכל אופן העניין הוא קמ לא נעים לי להתנסח בצורה גלויה כי זה קצת מביך - אבל הוא מודע לגבי המצב של קיצור קיבה וכאלה וההקאות וכאלה היום בשבת היינו בקולנע ואח"כ באווזי הוא היה רעב ואני אכלתי לאט ומעט ועדיין התעכל לא מי יודע כנה אז הלכתי והקאתי וחזרתי הוא שאל לשלומי וכו' .. ואז ספרתי לו ... כעבור שעתיים היו אמורות להיות התפתחויות ולא היו והוא פתר אותי בזה שיש דברים שהוא נמשך אליי ויש דברים שלא .. אני נעלבתי ישר הרגשתי דחויה והתחלתי לבכות כי הוא לא נמשך אליי בגלל שאני שמנה והוא משכנע את עצמו שאני מגניבה ומענינת ועל החיצוניות הוא מתפשר .. אני נעלבתי ובכיתי חבל על הזמן 5 דקות לאחר שהלך התקשר ואמר שהוא לא יכול לנשק אותי בגלל שלפני רבע שעה הקאתי .... ומגעילה אותו המחשבה .. מאד מביך אותי לספר פה כאלו דברים אבל אני באמת חייבת לדעת האם גם לכם הרווקים/ות נתקלתם בדילמה כזו ? למרות שאני לא מקיאה כל הזמן ולמרות ששטפתי את הפה ? מה עושים ? הרגשתי כל כך דחויה.. אוף.. התבעסה לי כל השבת...... אולי אני צריך לדבר פחות על הקיצור קיבה ? לצנזר ? לא להפוף את זה למוקד תשומת הלב בחיי? אוף רע לי ...

Itai G

New member
כמו שורדה אומרת:

תזרקי אותו... היי עדי! את היא מי שאת. עם הפלוסים ועם המינוסים - ויש הרבה מכל אחד כמו לכל בן אדם אחר. אחד שמן מדי, אחד רזה מדי, לאחר משקפיים, לאחר קרחת, לזו יש ישבן גדול, לזה יש ... קטן וכך הלאה וכך הלאה. זהו הטבע האנושי וכולנו חיים איתו. קיצור הקיבה שעברת הוא חלק ממך, בדיוק כמו המשקפיים שאת לובשת, סוג הדם שלך וכ' וכ'. אם את שואלת אותי - אין מה להסתיר את העובדה הזו. להפך... אני לא מסתיר את העובדה (כמובן שאני לא הולך ברחוב וצועק את זה בקולי קולות). אני מאמין באמרה ש"כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו. מבחינתי הניתוח היה הצלה ואם אני אוכל לעזור לאנשים, אשמח. מי שמכיר אותי יקבל אוית כפי שאני ומי שלא -שלא - זבש"ו.... אם הוא לא רוצה אותך, הוא ימצא מיליון ואחד ואף מיליון ושניים תירוצים למה לא להיות איתך. מי אמר שהוא לא נמשך אליך בגלל שאת שמנה? תוציאי לך את זה מהראש ומהר
. הוא לא יכול לנשק כי הקאת? אז? ואם אשתו תהיה בהריון ותקיא, הוא לא ייגע בה? זה סתם תירוצים לכך שהוא כנראה לא מעוניין בקשר איתך. והיי, זה בסדר - לא כולם רוצים להיות בקשר עם כולם וזה בסדר גמור. אבל מפה ועד לאבד את הכיוון - יקירתי, בבקשה לא! תרימי את הראש, זקפי החזה - יש לך המון לתת והמון להעניק ויגיע גם הבחור שירצה בך, יאהב אותך כמו שאת ותהיה לכם זוגיות מדהימה. קחי אותו בתור בן אדם מסכן, ששופט חיצוניות בלבד והוא לא מספיק גבר כדי לומר לך - היי, לא מתאים. המון המון חיזוקים לעידוד ואם את צריכה משהו, אני פה בשבילך (היי ובשביל כולם...
). שבוע טוב

amiryh

New member
עם כל הכבוד ויש כבוד

אני לא חבר בקהילתכם , ולכן לא אגיב כאן יותר , אבל אחרוג ממנהגי כדי להגיד לך : אחי , צא מהסרט שאתה נמצא בו . אם אתה היית יוצא עם בחורה שהיא חולת אפילפסיה והיא הייתה נופלת באמצע המסעדה מחרחרת לך , וקצף היה יוצא מפיה- היית יכול להתנהג אח"כ כאילו כלום לא קרה? אם היית יוצא עם חולת סוכרת נעורים והיא פתאום הייתה מתעלפת לך מול הפרצוף - היית יכול להתנהג כאילו כלום לא קרה? למי שמכיר את נושא קיצורי הקיבה , אין בזה שום דבר דוחה מבחינתו , אבל למי שלא מכיר , עדיף לתת לו קודם להכיר את הבחורה פגישה או שתיים ורק אח"כ לספר לו על הפרופיל הבריאותי שלה... משיכה זה משהו שקשה להסביר במילים , ויש הרבה דברים בהתנהגות של הצד השני שמשפיעים עליה . ברור שהיופי הוא לא משתנה עיקרי במשיכה , שכן אחרת העולם הזה היה מאד אומלל , ולכן דיבורים על קיצורי קיבה , הקאות או אפילו על מחזור והפרשות עלולים לדחות הדיוטות שאינם רופאים/אחיות/חולים ואינם מרגישים בנוח עם הנושא . שבוע טוב לכולכם עמיר

Itai G

New member
ואני יוצא חוצץ כנגד דבריך

תסלחי לי עדי שנגררת לויכוח הזה. אני חי בסרט? לא חושב. אני חי במציאות. אז מה אם חולת סכרת? אין לה אישיות? אין לה חיצוניות ופנימיות? לפי מה שאתה אומר זה שכל מי שיש לו בעיה כזו, הוא לא חתין ולא זוגי (הכוונה לא יכול להיות בזוגיות). תסלח לי אבל אתה חי בסרט - סרט רע עם סוף רע. שוב, כמו שכתבתי - לכל אחד יש חסרונות, אבל זה לא מה שיפסול אותו מלאהוב, להיות נאהב וכ'. אנשים נכים על כסא גלגלים צריכים להיות מנודים? מה הם לא בני אדם??? אין ספק, שלזרוק על הפגישה הראשונה את סיפור הניתוח והקאה זה לא מלבב, ואולי צריך לדחות לקטע בו היחסים מתחממים מעט, אבל הי מפה ועד לפסול את הבן אדם על זה
לפי התיאוריה שלך - כולנו - כל המקוצרים, נידונים לחיי התנזרות ובודדות וזה ממש אבל ממש לא ככה. אצלי יופי הוא לא דבר ראשון שאני מסתכל בו אצל בת זוג - אני מחפש משהו מעבר.נראה לי שאתה חי בסרט אחי - סרט של יופי שהוא חיצוני בלבד ולא פנימי וחבל לי עליך, אבל היי, אלה החיים שלך. אני מצטט פה ידידה טובה שלי שקראה את ההודעות לבקשתי והגיבה כך: "תשמע: אני עדיין לא חושבת שצריך לומר את זה בפגישה ראשונה, אבל מי שאיתה יקבל אותה. ואם הייתי אומרת לך עכשיו שיש לי משהו בעבר שלי שתמיד מי שיצאתי איתו לא יכל להתמודד עם זה? תמיד זה מה שגזר את הדין אבל מישהו יקבל את זה, לא?" אני לא רוצה להשמע כאילו אני טוב יותר ממך, נעלה יותר וכ', אבל ניסיתי להראות פה את הצד שלי. זו האמת שלי, מה שאני מאמין בה ולכן זו דעתי. עדי - מקווה שתשכילי לקחת מדברי את הנקוה הזו: מי שיאהב אותך, יאהב אותך כמו שאת- משקל, טבעת, יופי ואופי, ומי שלא - הפסד שלו ושלו בלבד! לילה טוב

אורלייט

New member
מאוד אמיתי ונכון../images/Emo70.gif

איתי אני מסכימה עם כל מילה שלך..... לכל אחד ואחת מאיתנו מעלות וחסרונות ואנחנו אנשים כמו כולם ומגיע לנו לחיות מי שלא מקבל אותנו כמו שאנחנו הבעיה היא שלו בלבד
לנו טוב עם עצמנו ועם מי שאוהב אותנו איך שאנחנו איתו נהיה ואותו נאהב. מי שעיוור ליראות את המעלות ורואה רק את החסרונות שיסתכל קודם על עצמו ויראה את חוסר השלמות שלו לפני שיטיל דופי באחרים. והגיע זמני לישון, לילה טוב לכולם ושבוע טוב ומהנה

ADI 26

New member
לי נראה שאוותר על בחורים במאה

הקרובה כי בטוח אני לא מצליחה להבין אותם.. מהאחרון בכלל התאכזבתי. ולא אוהבת להרגיש את הגודש בגרון ...לא ממש כייף גדול להרגיש דחויה בין אם זה למשקל העןדף שלי ובין אם זה בגלל הקיצור קיבה מילא שהיו לי מיליון תסביכים בהיותי שמנה + 30 קילו ארורים אבל לצערי עדיין לא הפנמתי והגדלתי לעשות זה להפטר מטראומות העבר והמשקעים בהיותי שמנה וההרגשה כמצורעת כשונה מן החברה הנורמלית פעם ראשונה נדחיתי בגלל תרוץ - קיצור הקיבה והשלכותיו.... האמת לי נראה בגדול שהוא לא ממש רצה אותי כל כך כי אם הןא כן אז הוא היה מוצא זמן להיות איתי אפילו אם הוא עובד לומד וכו' לי נראה שהקטע שהוא נבחל מהמחשבה על הקיצור קיבה כי זו הסיבה שקל לו כנראה להאחז בה למה הוא לא רוצה אותי בעצם ... מאד עצוב לי ..ומי שמכיר אותי יודע איך הדמעות באות במהרה .. אני יודעת שעליי להמשיך הלאה שונאת את הגנים שלי מתעבת את היום בו נולגתי עם גנים כה דפוקים והתפתחתי לפרה איזה עצוב להיות שמן .... סלחו שאני היום ביום פסימי מאד (טוב מותר לי זרקו אותי) עצוב להיות שמן

ADI 26

New member
תודה אני עדיין חושבת שכן צריל לדבר

הנושא כי אין מה לעשות הוא חלק מחיינו אבל אולי היתי צריכה לצנזר את קטע ההקאות כי גם אם הן נקראות פליטות ואפילו לא הקאה ובגלל שהתרגלתי לנוששא כבר שכחתי וטעיתי לחשוב שזה נורמלי .. זה אמנם נורמלי לי ונורמלי לאנשי הפורם אבל לבטח לא נורמלי לאחרים אולי באמת הגזמתי והיתי צריכה לצנזר .. אין ספק שהקאות זה לא נושא קל לעכול (חח עכו ממש הומור הפוך על הפוך) בכל מקרה בגלל שבאופי של אני אדם מאד שתופי ומדברת על דברים ומשתפת באמת קצת נסחפתי ואני כן להבא לא אדבר על ההקאות אבל בקיצור קיבה אני לא מתביישת ... זה חלק מחיי וחלק מאד חשוב .. לא אשכח שבשאר הדיאטות היתי יורדת גג 10 קילו ומתייאשת אין ספק שזה עזר לי המון ואני מוקירה ולא חושבת שאני צריכה להתבייש בזה .. אולם לפרט - אני יודעת שפעם הבאה אצנזר יותר .. תודה על התמיכה שלכם .. אוהבת את כולכם

שרה16

New member
לדבר פחות,לאכול פחות ולא לדבר על

הקאות...
זה בהחלט יכול לדחות גברברים פוטנציאלים. זאת דעתי.

רוייקו

New member
דעתי לגבי הבחור הרגיש..

אם יש לו בעיות לעיתים קרובות, אולי תעבירי אותו הלאה.. מצד שני, אולי עדיף לתת פחות תיאורים מרתיעים.. יש כאלה, רגישים.. מה לעשות.. גם אני הייתי קצת נירתע להתנשק אחרי הקאה... אנחנו יודעים שהאוכל לא התעכל עדיין וההקאה לא דומה להקאה אצל אלה שלא מנותחים, אבל עצם המחשבה גורמת לרתיעה.. שאר הדברים, סוכרת וכדו'.. לא צריכים לשנות משהו בקשר.. אם יש לו בעיות גם עם דברים אחרים - הבעיה אצלו..

poetry1

New member
היי מתוקה, אפשר לצאת איתך ???

אוףףףף ,חבל, אני תפוסה!!! מה ל'שות גם לא כ'כ צעירה... תשמעי עדי, הפצצה המדליקה את שווה הרבה יותר משכמותו המשיכי איך שאת, מדברת כך בחופשיות על קיצורי-קיבה והקאות ומי שלא מתאים לו...בייי בייי ויפה שעה אחת קודם. כי מהיכרות קצרה איתך, לא תוכלי ל"שחק" אותה לאורך זמן, את מדליקה בדיוק כפי שאת. ומי שמתאים לו ממילא ישאר, בגלל סיבות אחרות ולמשקל אין כל קשר. אז...... זקפי ראש וחייכי כי אוהבת אותך. כי לחיי הנשים!!!!!!!!!!!!!!

gallish

New member
שבת שלום ../images/Emo142.gif

ואני בדיוק ההיפך... ככה סתם, בלי סיבה, מצב הרוח ירד פלאים... לא נורא, יעבור... סופשבוע נפלא לכולם

poetry1

New member
ואני מקווה שזה חולףףף

ואם לא נפגש השבוע אז אולי בשבוע הבא... אוהבת אותך מתוקה

ronnymp

New member
שבת שלום לאיתי - ולכווולם ../images/Emo16.gif

איזה נפלא שיש לך אחלה הרגשה כזו
ככה זה - יום אסאל - ויום באסאל ..... וכן יירבו ימי האסאל ...
תגדי - ככה באותה הזדמנות ..... אפשר לבקש הדרכה בשינוי תצוגת שולחן העבודה שלי ב- XP
אני מתכוון למזער את האייקונים למטה - כדי לחסוך בזיכרון איך עושים את זה
והנה משהו מ- "נפלאות הרשת" ..... או "מניפלאות הבלונדיניות" ....
הנה - כאן

Itai G

New member
תמיכה שלום מדבר איתי

אתה מזכיר לי את הלקוחות שמתקשרים אלי ואומרים לי הזה פה למטה לא עובד....
קיצור אני לא הבנתי איזה אייקונים למטה? אם תוכל לתת לי צילום מסך אני אוכל לעזור בקלות
ואני מחכה לתשובה שלך לגבי המצלמה...

ronnymp

New member
אז הזה שלי למטה - עובד - ../images/Emo51.gif ../images/Emo8.gif

לא יכול להראות לך הרגע - כי דיללתי את שולחן העבודה ..... בעבודה סידרו לי את זה היו לי שם לפחות 50 אייקונים של תוכנות על שולחן העבודה שכולם בשימוש תכוף והסבירו לי שזה מעיק על הזיכרון - ולכן מומלץ למזער אותם לתןך הסרגל התחתון ואכן - סידרו לי הכל לשם - כשעל שולחן העבודה פתוחים רק ממש האייקוני הבודדים של התוכנות שבשימוש תמידי . אולי אשלח משם את תמונת שולחן העבודה ( מחר .... ) אלא אם הבנת למה התכוון המשורר ....
ובעניין המצלמה - כנראה שפיספסתי .... איפה שאלת

למעלה