שבת שלום...

שבת שלום...../images/Emo20.gif

מחר שאדליק את נרות השבת שאברך אבקש הפעם אחרי הרבה שנים שלא ביקשתי בתפילה ממש לעצמי קצת שלווה פנימית... השבוע האחרון הרגשתי איך הלחץ בתוכי כמעיין המתגבר מציף אותי, ואפילו הסקס לא ממש כפעמים קודמות הביא אותי למקום הזה - שקט. שלוש שבועות עלי להמתין, שלוש שבועות מורטי עצבים מבחינתי, ואני מודה אני אומנם חוזרת לעצמי כמו מנטרה לחשוב חיובי אך אני לא יכולה להתנער מהפחד ומהחשש מ... השמים מרגישים לי רחוקים יותר מתמיד, והחלומות מפחדת שאינם בר השיג במקום שאני כרגע בו - אי וודאות. מייחלת לימים יפים וממלאים, ובעיקר ששום גבול לא יסגור עלי לעולם. שבת שלום

../images/Emo24.gif ענקקקקקקק

חשבי חיובי תרגישי חיובי והדברים יתסדרו. . הכי חשוב האמיני בעצמך

מאוד מבינה אותך

אחרי שבוע מאוד לחוץ היה לי ערב מקסים אתמול שאפילו העביר לי מיגרנה של שלושה ימים
הבוקר יש לי שלווה בבטן שמזמן לא הרגשתי ככה. מחשבות חיוביות והכל יגיע על מקומו בשלום.

יוסף1948

New member
צר לי אחות - חיבוקים

בזמנו לימדו אותי טכניקה של דימיון מודרך להתמודד עם מחשבות שליליות שלא מרפות . השיטה היא לא להאבק ולנסות להפסיק לחשוב אותן- זה לא יצלח אלא לתת להן לזרם ממך והלאה - את מדיימנת דלי גדול ליד ראשך ומזרימה אליו את המחשבות כשהן חולפות על בימת התודעה יש מי שלכתוב את המחשבות במייל ולשלוח אותן - למישהו מוגדר או אפילו לעצמך - עצם הלחיצה על SEND משלחת אותן לא לכל אחד זה טוב כי הכתיבה גורמת להתעסקות נוספת . נקווה לטוב - שבת שלום

אסתי69

New member
קטן עליך

3 שבועות זה אפילו מקדם אותך לישראל בזמן
תחשבי כמה שאת יכולה חיובי חשיבה יוצרת מציאות אל תשכחי. ו...תשתמשי בעצות של יוסף, הן יפות ונכונות
ואם תרצי גם רייקי על הדרך

שבת נפלאה ובשורות טובות../images/Emo48.gif../images/Emo57.gif

שלווה ושקט הינם מצרך נדיר בימים טרופים אלה, אבל אני בטוחה שבסופו של יום השלווה והשקט להם את כה מייחלת - אכן יגיעו

../images/Emo24.gifיקירה...

כמו שאמרו מעלי, פשוט לחשוב חיובי. הרי לא תוכלי לגרש את המחשבות הרעות, את הפחד, את הספק...אבל מה שכן תוכלי לנסות זה לעטופ סביבן תחושה מרגיעה..ולדעת שלא משנה מה יהיה (ואני מקווה שיהיה בסדר) את לא לבד, את צעירה ובריאה עמ משפחה אוהבת ותומכת ואת תמיד תוכלי להתמודד עמ הכל... כמה אנשימ יכולימ להגיד לעצממ כאלו דברימ? (רמז..אני לא ביניהמ )..אז תני למחשבות הטובות לחבק ולעטופ...ואנחנו נהייה כאן גמ עוד 3 שבועות, לא הולכימ לשומקומ..ואנחנו תמיד נחבק...

SDK10

New member
מוסיף את איחוליי ותקוותי

כי חששותייך יהיו כמוץ אשר תדפנו רוח וימייך יחזרו להיות כמו הסקס שהיה לך סוערים מסיבות אחרות ושמחים שבת שלום...

SDK10

New member
כןןן.. אבל

הם לא מהסוג הטוב הם כאלה שסתם עושים כאב ראש בסוף

rabenu2

New member
לגברת ליידי בל

לגברת ליידי בל אל לך להתבלבל ובמחשבות החיוביות לחבל הניחי לשלילי חישבי חיובי שאי תפילה לאל האהוב בקשי מזור מנושא כאוב רגשות תמיד כמעיין מתגבר אך אל האדם להתגבר לחשוב ולנתח כאדם בוגר ואין סיבה שלא להצליח ולהתבגר לעיתים הרחוק כה קרוב ויש להביט ולבחון מקרוב לא כל חלום רטוב ממלא הנפש מכל טוב על כל הנאמר שאי תפילה מלב תפילה שתחדור לכל לב הניחי ליגון ולכאב וזכרי תמיד ישנו האחד שאותך אוהב. המשך יום נעים וקסום ושבת שלום.

למעלה