שבת שלום

טובית 27

New member
שבת שלום ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ערב טוב, היום טילנו בקניון פגשתי המון חברים מהתיכון אף אחד לא האמין שיש לי שלישייה , היו פשוט המומים. היום פינקתי את עצמי בבגדים חדשים לחג. רציתי לעדכן שהרבה אני לא הכנס לפורום פשוט המחשב שוב פעם התקלקל.

שבת שלום וגרון כואב...

נראה לי שהצטרפתי לחולים או לחולים בפוטנציה. הגרון שלי כואב, הראש שלי כבד ואני עייפה. נקווה שהילדוד'ס ישנו הלילה כמו שצריך. טובית - נשמע שהיה לכם שמח הלילה. שבת שלום!

מיכל @

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif

אנחנו אצל ההורים שלי ואני מתחבאת ליד המחשב.
היום היינו עם הילדים בגן והם הכינו מצות. היה נורא נחמד. פעם ראשונה שיש פעילות בגן עם ההורים והם ממש נהנים ממנה.
יש גם תמונות. אנסה להעלות מחר.

michal66

New member
שבת שלום ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אני עם 5 ילדים בבית, ואתם יודעים מה
(להזכירכם הילדים של אחותי אצלי) לא השתגעתי! ילדים מקסימים כולם
...... ארוחת ערב אכלנו אצל חמי וחמותי , הבלאגן נשאר שם. כייף לראות את חדרי הילדים מלאים
: איתי(בן 4) ישן עם שי (בן 7) בחדר של גל מור (בן 9) ישן עם אריאל (בת 8 חודשים) בחדר של שי גל (בת 9) ישנה עם אבא (בן %^ שנים) בחדר של אמא ואבא ואמא
, תישן לבד בחדר של מור, באמצע בין שני חדרי הילדים השניים, מי שיקום בלילה אליו אגש... דרך אגב, איתי חולה, יש לו דלקת גרון וחום, הוא היה קצת סמרטוטי אבל למרות הכל הוא השתלב ושיחק עם הילדים. היה כייף לראות את שי קורא לו "שטוזים" מהספר של דתיה בן דור ואח"כ מור הקריא לו כמה סיפורים של מיריק שניר. וכולם נרדמו.....חוץ מגל (היא מרדימה את כולנו..) שבת שלום

michal66

New member
../images/Emo124.gif חגית.....מה קורה עם שני../images/Emo35.gif

אם לא תהיה תשובה עד הבוקר, אתקשר אליך
מקווה שהוא מרגיש טוב והכל עבר כלא היה. שבת שלום

Agata

New member
מיכל. כל הכבוד לכם! ולגבי שני...

בליל חמישי הגיע הרופא הביתה ושלח אותנו לחדר מיון. היתה לפיצפון תגובה אלרגית קשה ביותר והוא פשוט התחיל להתנפח כולו. בילינו לילה בבית חולים, חזרנו הביתה במצב טיפה יותר טוב. אתמול בלילה, שוב אותו סיפור, האלרגיה התגברה והוא החל שוב להתנפח ולהתגרד קשות. שוב בילינו חצי לילה בבית חולים, הטיפול שונה ונראה שיש שיפור ניכר. ותגובתו של שני: "אמא, מחר כשנבוא לכאן, תגידי להם לא לתת לי זריקה בתוסיק", כך ששני בטוח שאנחנו ממשיכים לבלות את הלילות במיון. אני מקווה שלא!!!! שבת נעימה! חגית

סאני2

New member
חגית

מקווה ששני ירגיש טוב ויחזור לעצמו במהרה. אנחנו נוסעים אוטוטו לאכול דגים אצל אבא שלי. שבת שלום

mirisss

New member
../images/Emo24.gifחגית יקירתי

מאחלת לשני החלמה מהירה לא ידעתי שהוא חולה מה בדיוק היה לו? נשיקות ממני אליו, מירי.

michal66

New member
הייתה לי הרגשה שהרופא היפנה אתכם

למיון. וזה בגלל שלא חזרת אלינו לצ'אט, היינו שם עד כמעט 02:00. האם אתם יודעים ממה האלרגיה?
ים לך ולשני המתוק. תרגישו טוב

micadi

New member
וואו, חגית רק עכשיו קראתי

אני מקווה שבינתיים האלרגיה הספיקה להעלם ושהוא מרגיש הרבה יותר טוב, מאיפה צצה לה האלרגיה? יודעים? מחכה לעדכונים, תרגישו טוב (ותשארו בבית)

Agata

New member
עידכונון.

נכון לאחת בלילה, נראה לי שהלילה נישן כאן. בינתיים היתה הרעה שוב לקראת לילה, אבל לא כמו ביומיים שעברו ובמשך היום גם היה שיפור. מקווה שימשיך להשתפר בקצב מהיר. לילה טוב חגית

רומי^^

New member
חגית מקווה שעכשיו כבר יותר בסדר

זה נורא לבלות בבית חולים

Agata

New member
ובעניין המפגשון הצפוני.

אני מקווה שהבנתן שלא היה לי זמן וראש לחשוב על הרעיון מאז ששוחחנו עליו. מקווה שקיבלתן את זה בהבנה. מיכל@ ואני העלנו רעיון שנפגש באחד הבקרים בפארק מוצקין המקסים, אז מי שמעוניינת שתודיע באיזה ימים אפשר. חג שמח לכולם! חגית

רומי^^

New member
יהההה חגית Zה כ"כ קרוב אליי../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תגידו מתי - ואשתדל להתארגן בהתאם נמאס לי כבר להיות וירטואלית כל כך, ולמפגשים במרכז עוד קצת מוקדם...
(ואולי אביא איתי עוד זוג עם תאומים זהים, ככה"נפתנ" אותם להצטרף לפורום
)

Agata

New member
נשברתי לבינתיים

וכרגע אני נסוגה בי מכל הצעה שהצעתי. כולנו עם כאבי גרון, ושני עוד עם האלרגיה. יש לי הרגשה שכך יראה כל השבוע ואני לא ממש רואה את המחשב כדי לנסות לארגן משהו. אז אם מישהו אחר מוכן לקחת את הכפפה ולנסות לארגן משהו, בבקשה. תודה, חגית

למעלה