שבת שלום לכם יקיריי

שבת שלום לכם יקיריי ../images/Emo24.gif

סתם ראיתי צורך להתנצל על כך שבתקופה האחרונה אני לא כאן על בסיס יומי. אנו נמצאים בתקופת עומס של ועדות ההשמה בעריית ת"א (אני יושבת כנציגת הורים), וכמו כן עסוקה במקביל בארגון ותכנון אירוע הבר מצווה של עפרי שלי שיתקיים בסוף החודש. אני משתדלת להיכנס ולהגיב במידת הצורך, ומתחילת יוני אהיה הרבה הרבה יותר פנויה. מבטיחה.
אז שיהיה ל"ג בעומר שמח לכולנו
ספרו חוויות מהמדורות. אנחנו מחר בערב עורכים את המדורה המסורתית שלנו עם המשפחות של סדנת ההורים שלי בת"א (בערך 20 משפחות). כבר 7 שנים שאנחנו נפגשים בל"ג בעומר ועושים על האש וזה ממש ממש כיף גם עבורינו וגם עבור הילדים. מי שרוצה להצטרף מוזמן ליצור איתי קשר. אורית

ריבקלה

New member
בוקר טוב ושבת נהדרת../images/Emo140.gif

המון מזל וברכה ואושר לבני המשפחה,ולך אורית הרבה נחת רוח מעופרי והמון שמחה ובריאות והצלחה לכולכם יחד ולכל אחד לחוד.....ו תודה על ההזמנה ללג בעומר,ושיהיה חג שמח ועם אויר נקי לנשימה,במיוחד למי שסובל לאחרונה מהתקפים....(גם אצלינו) שבת נהדרת לכל חברי הפורום....רגינה

רובי א26

New member
שבת שלום משפחה יקרה!!!../images/Emo117.gif

שתהיה לכם אחלה שבת.
. וחג שמח
שמרו על הילדים מהמדורות ותהנו .
אורית מזל טוב לעופרי.

אוסנת14

New member
שבת שלום ול"ג בעומר שמח

שתהיה לכולנו שבת שקטה ונעימה אל תאכלו הרבה תשמרו מקום מחר לבטטות באש חח חח חח ל"ג בעומר שמח

שבת שלום ו ../images/Emo117.gif שמח למי שחוגג

אני באופן אישי לא אוהבת את ל"ג בעומר (אש, חום, לכלוך, ברחשים, עשן כמו מליון סיגריות - לא בשבילי ) אז סיון ואני מתכוונות להסתגר בבית, לאטום ולהינות מהמזגן.... (גל בטח ילך לעשות עם חברים שלו)

../images/Emo117.gif../images/Emo170.gifהיינו במדורה

ארגנו מדורה לכיתה של דניאל , ולקחתי את רועי, רועי הלך עם דניאל שעה קודם ועזר בארגון המדורה במהלך המדורה הוא פשוט היה מקסים, ניגש לכל אחד והציג את עצמו:"שלום, אני רועי, אח של דניאל" וכולם קיבלו אותו מאוד יפה בילינו שם כמה שעות ,אכלנו ,שחקנו ונהנו מאוד . היום שבירת שיא רק עכשיו הם התעוררו!!!!!!!!!!!!!!! 8.45 .....

למעלה