שבת שלום לכל ההומלסים שנזרקו

שבת שלום לכל ההומלסים שנזרקו

לרחוב על לא עוול בכפם. שבת שלום לכל העקורים.

באחוזה ברעננה היו נערים שאספו

תרומות למגורשי גוש קטיף - כמו קבצנים.

jackie111

Well-known member
המדינה ניסתה לעזור

לכל מי שפנה למנהלת סל"ע. היתה להם הזדמנות לטפל בעינינהם אבל הם לא טפלו. זו הזנחה. משפחות שיש להם הרבה ילדים היו צריכות לקחת אחריות על גורלן ולא לחכות לרגע הפינוי בלי לדעת לאן יועמסו. שיפסיקו להתבכיין, אמר היום יונתן בשיא.

שקדי

New member
לכוווולם היתה הזדמנות נאותה להתארגן

הניסיון הנואל להאשים אחרים במצוקתם המתוכננת עלידם לא משכנע איש

תגיד,אתה קורא את עצמך ?

1500 משפחות. 400 קרוילות 1100 נותרו לחסדי שמים. עוד 100 השתלבו בכל מיני קיבוצונים פושטי עור ורגל. נשארו 1000 משפחות. אותן-הם שולחים לשוק החופשי. השוק החופשי הגיב-המחירים הוכפלו. כעת הם אמורים להוסיף 300-400$ לחודש,מעבר להשתתפות המדינה. אז אתה "טוען" שהמדינה לא אשמה ?

שקדי

New member
החלטת הממשלה נפלה לפני כשלושה חודשי

מנהלת סל''ע היתה נכונה לסיע בכל דרך אלה שבחרו לא לפנות והעדיפו לעשות פוזה של מסכנים ונגררים הביאו על עצמם ועל משפחתם את המצב הקשה ועכשיו דמעות התנין מצטלמות נפלא..........שבת שלום

jackie111

Well-known member
לממשלה אין כושר ניבואי

המתנחלים לא שיתפו פעולה. הממשלה היתה צריכה למצוא פתרונות כאשר לחלקם התנגדו. כל אלו שלא שתפו פעולה עלולים להנזק היום.

masterboy

New member
אלו שעזבו לפני שבועות כבר גרים בבית

משלהם מסודר והכל. מי שלא רצה לעזוב ובגללו כל אזרחי המדינה הוציאו עוד כסף לא יכול לבוא בטענות למדינה.

שבת שלום לכל אחי היהודים מיש"ע

לא לדאוג עוד נחזור בכח לאדמה שלנו ונגרש את החזירים הערבים מארצנו שבת שלום

masterboy

New member
זאת התגובה להודעה שלי?

בכל מקרה לא הבנתי באיזה חזירים מדובר. אם מדובר בחזירים של הערבים אז תדע לך שגם הם כמוך לא אוכלים חזיר.

לא תגובה להודעה שלך

זה תגובה להודעה הכלליצת וחזירים זה הכוונה לערבים-שאותם עוד נגרש

masterboy

New member
הגבת להודעה שלי

כדאי לך לקרוא הסברים על איך משרשרים(נקרא לפעמים "אומנות השירשור") כי אתה מגיב במקומות הלא נכונים. אם אתה קורא לכל הערבים חזירים אתה בעצם גזען, נכון? אם אני טועה אז תגיד לי.

ע מ י ש

New member
הנודניקים הללו בוכים

שנותנים להם רק חצי פנסיון סחטנים בזויים

למעלה