שבת שלום לכולם!

שבת שלום לכולם!

יש לי שאלה חשובה, האם מישהו יודע מה ההגבלת משקל של צה"ל כלומר מאיזה משקל אי אפשר להתגייס...? תודה...נושא חשוב וכאוב... :(

נורא תלוי מה הגובה שלך....

סקאלה צבאית ולא תמיד מתקבלת על הדעת... לדעתי..
אם תתני לי את משקלך וגובהך אוכל לומר לך בערך באיזה טווח את. ~לין~

היו כבר שאלות כמו זאת כאן בפורום

ואין לזה תשובה סופית כי לכל אדם זה אישי. הכל תלוי בגובה ובמשקל שלך. בצה"ל קיים ספר שנקרא: "ספר הפרופיל הגדול" ושם יש המון טבלאות. אחת מהן היא טבלה של גובה ומשקל. לכל גובה יש את המשקל המקסימי שחייל/ת יכולים להתגייס איתו. אם את צריכה עוד עזרה אנחנו כאן בשבילך ואנחנו לא כללית
שיהיה לך בהצלחה.

../images/Emo2.gifשבת שלום...

כתבתי פה הודעה אתמול, לא ענו, והיא נמחקה... אז, אני יודעת שאם לא ענו סימן שלא היה מה לענות...
אבל...השאלה ממש חשובה, לא סתם שטות... אז: מי יודע מאיזה משקל לא מתגייסים?? או ניסוח אחר, מה הרף של המשקל לגיוס? שוב...נושר חשוב וכאוב!! תודה!!!

שלום יעלי

אני מציעה שתפני מסר לילדה של החיים 19 היא מקסימה ועד כמה שידוע לי היא תדע לומר לך את הפרטים בכל מקרה בהצלחה

../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif

האמת היא שאין לי מושג, זה תלוי גובה ומשקל ולצערי הנתונים האלו מוסתרים איפשהו, שזה מוזר בפני עצמו.

יעלי מתוקה.

עניין המשקל בצבא הוא עניין מאוד יחסי. כיוון שהמשקל תלוי יחד עם הגובה שלך. יש לצבא ספר "ספר הפרופיל הגדול" שהוא מלא בטבלאות מכל הסוגים והמינים וישנה טבלה של משקל וגובה. זאת אורת לכל גובה יש את המשקל המקסימלי איתו את יכולה להתגייס לצבא. מקווה שעניתי לשאלתך. שתהיה לך המשך שבת נפלאה ושבוע מקסים מלא בחיוכים.

עופר 123

New member
שלום יעל ../images/Emo140.gif

לכל גובה יש את משקל "אי הגיוס" שלו, והמשקל משתנה על פי הגובה. יש גם משקלים שונים שמורידים פרופיל אך אינם מונעים גיוס. לאחר בדיקות הצו הראשון תדעי הרבה יותר. בכל מקרה, אנחנו כאן כדי לסייע. אם עושים לך בעיות, תגידי שאנחנו שלחנו אותך, ותראי איך הם יתחילו לרעוד
.
עופר

למעלה