שבת שלום לכולם

שבת שלום../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo238.gif../images/Emo48.gif

שבת שלום לכולם, היגענו לכאן בהמלצת אחת מחברות הפורום, אנחנו זוג נשוי, חרדים בעל כורחינו.
הכרנו לפני הנישואים אך משום שרצינו לגור יחד וזה היה בלתי אפשרי מצאנו "שדכן" שייזום את "השידוך" אנחנו מקווים שכאן לא נצטרך שדכן, ונוכל להביע את מה שאנחנו באמת חושבים. מקווים שתקבלו אותנו בזרועות פתוחות. שלכם אברום ושושנה או בקיצור: או"ש...

רקפת81

New member
שבת שלום וברוכים הבאים!

איזה יופי שעוד זוג מצטרף. מקבלת אתכם בזרועות פתוחות
ומאחלת לכם השתלבות נעימה. לא יכולה בלי לשאול את השאלה: האם אתם מתכננים יציאה בשאלה? המלצה קטנה, כדאי לכם לפתוח ניק נפרד לכל אחד מכם..

מדוע זה כדאי

לפתוח ניק נפרד לכל אחד מאיתנו? קשה לנו לענות בוודאות על מה ששאלת, אנחנו בדילמות קשות. או"ש..

יש לנו פיתרון לזה../images/Emo3.gif

כששונה כותבת הודעה היא חותמת בסופה: שושנה וכשאברום כותב הודעה הוא חותם בסופה: אברום וכששתינו מקשקשים ביחד אנחנו חותמים: או"ש......

לחוד

New member
ברוכים הבאים

כדי שלא תסתבכו עם הפמיניסטים דפה הייתי מציע שכשתחתמו יחד תכתבו: שו"א.

mik504

New member
תגידו,אברום ושושנה זה לא האלו מקופיקו????

וואללה כבר מצחיק לי כשאני נזכר בהם,,,כמה שעות של צחוק עברתי בתור נער מתבגר כשהסרטים היחידים שהרשו לי לראות אצל הדודה והדוד, היו אברום ושושנה...

סוג ב

New member
ש-לום

יותר ויותר זוגות נשואים מגיעים לכאן בזמן האחרון.. ברוכים הבאים.. (אגב- טעות תכנית שרשרה בטעות את ההודעה הראשית שלכם להודעה שב"ש של אגס. סורי. אין אפשרות להחזיר את זה למצב רגיל כרגע..)

טעות טכנית*

באמת חיפשנו את השירשור, לא הבנו לאן ומדוע הוא נעלם, אבל סוף טוב הכל טוב... או"ש....

mister xy

New member
../images/Emo245.gif לשניכם

אתם לא הזוג היחיד כאן אבל אני חושב שאתם הזוג היחיד שהתחתן במצב כזה. ומה? הרווחתם דירה בגלל שעשיתם את זה בשידוך?

חחח

מה אתה יודע, כזה חוסען ירא שמיים וכזו בחורה בתולה מהוללה מקבלים דירה.... או"ש...

למעלה