שבת שלום לכולם

Yaniv212

New member
שבת שלום לכולם ../images/Emo42.gif

בוקר טוב, נראה שהולכת להיות שבת מקסימה.

ויקהלה

New member
שבת שלום../images/Emo39.gif

וגם כאן בנ"ז נכון לעכשיו יש
הלוואי שימשיך כך

roy14

New member
שבת../images/Emo42.gif../images/Emo105.gif

השמש נעלמה לי
ואני חשבתי ליבש את עצמי ב
כבר שבוע אני חולה, שפעת+דלקת בגרון ובדרכי הנשימה הרגשה מזופתת עוד לא התגברתי על החיידקים פה בנ"ז רוצה קצת
לעצמותי הכואבות

שבת שלום ../images/Emo42.gif

שבת שלום צהובה ויפה. איזה יופי בחוץ. איזה כיף לקום כשנעים ולא קר...ממש כמו ב QUEENSLAND.

תמי ב

New member
שבת מועילה:

חבר נתן לנו כמעט במתנה המון מלפפונים טעימים. חילקנו קצת פה ושם, אבל נשארנו עם כמות לא קטנה. מאחר והשמיר בעציצי עלה יפה, קטפתי והכנתי צנצנת מלפפונים כבושים במלח, שום ושמיר. מכיוון שאלה מלפפונים קצת גדולים, חתכתי אותם, ומקווה שזה לא ייפגע בהחמצה. רציתי לעשות כנ"ל גם עם כרובית, אבל אין לי מספיק שמיר.... בכל זאת, מדובר בינתיים בעציץ אחד ולא בערוגה שלמה (בתכנון, בתכנון...) הטרסות מתקדמות לאט אבל בטוח, ואני מקווה שבקרוב נוכל להתחיל לזרוע ירקות. שבת שלום

באיה

New member
שבת שלום מישראל הרחוקה../images/Emo39.gif

שמחה לשמוע שהשמש מתחילה להציץ אצלכם באוז ונוז. רוי
החצמה מהירה

באבס

New member
שבת שלום מישראל האפרורית..../images/Emo182.gif

כאן אפור וקריר ומרגישים שדצמבר מדגדג.. מקוים שאולי נצליח להנות מהקיץ האוסטרלי.. רק עוד קצת זמן אולי. ולרוי החולה - רפואה שלמה ! באבס.

roy14

New member
תודה רבה לכולכם../images/Emo105.gif

היום בבוקר התחלתי להרגיש טוב
אבל אחר הצהרים בוםםםםםםםםםם
החום הכה בי שוב
38.4
ולשיר השבוע, זמזמו לפי בדד
בדד אני מסכנהההההההה
בדד אני בודדהההההההה
בדד בעלי לא נמצאאאאא
הוא יחזורררררררר אלינו
ביום רביעייייייי הבאאאאאאא
פזמון בדדדדדדדדדדד אשב
גם שפעת לי
בדד גם הגרון אדום וכואב לי נוראאאאאאאאאאאאא
חברים זה החום מדבר מגרוני ההזיות......... באמת תודה על התמיכה אנשים יקרים ללירונילה, לבאיה, לבאבס ולכולם
זה מעודד נ.ב. ותודה לתמיכה הנפשית מסביח
, אל תרימו גבה, יש לו תואר מפקולטה ביר זית

Gefen

New member
החמסין עוד לא נשבר../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif

ואנחנו בעולם ההפוך צריכים להשתמש בהפוך על הפוך עם האייקונים האלה של החורף..
סתם שתדעו שעקב כמה ימי חמסין שחוויתי פה בחדש האחרון בדירתי הקטנה והלא ממוזגת, אני מאוד שמחה על נסיעתי הקרבה לארצינו הקטנה והמתקררת.. חורף בירושלים נראה לי עדיף על קיץ מייבש במלבורן והנה אני מקפלת שוב את בגדיי החורף, הגרביים והמעילים ונעלי החורף כולם בהיכון להכנס למזוודה
וביום חמישי בבוקר אני על המטוס לסידני ומשם דרך הונג קונג לארץ, לחופשה ארוכה בת שישה שבועות בעיר הולדתי.. בימים האלה שעד הטיסה ידיי מלאות לעייפה בסידורים אחרונים והרבה התרגשות באוויר, וגם אם אני לא כותבת פה הרבה דעו שאני קוראת אתכם תמיד וגם אמשיך להיות בעניינים מירושלים.. שבוע טוב שיהיה לנו

למעלה