שבת שלום לכולם

שרון123

New member
שבת שלום לכולם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אחרי שבוע עמוס מאד, ניסיתי להדביק את הפערים, ולקרוא את כל מה שפיספסתי, ואפילו להגיב. כמו שכתבתי כמה פעמים בתקופה האחרונה, אצלי בעבודה מאד מאד לחוץ בזמן האחרון, והגיעה גם מנהלת חדשה עם המון דרישות. בתגובה להודעה שזימי כצבה לפני כמה ימים, אני לא יכולה להגיב בפורום גם כשאני עמוסה בעבודה, כי ככה ניראות ההודעות. אני מעדיפה לא לכתוב כלום, מאשר לכתוב תשובות סתמיות, שרק יעליבו את הכותב. ואני גם מרגישה מאד לא בנוח לענות למישהו אחד, ולשני לא, ולכן לפעמים מעדיפה לא לענות לאף אחד, כדי לא לפגוע באחרים. השבוע אפילו לא הספקתי לקרוא את הכל, כי יצא שגם הערבים בבית היו עמוסים ומלאים, ולא הצלחתי להגיע למחשב. אני מקווה שתתייחסו בהבנה וסבלנות, ויש לי בקשה חשובה, אם מישהו מרגיש שפיספסתי הודעה שלו, או שההודעה לא זכתה למספיק התייחסות, אל תתביישו להקפיץ, ולבקש תגובות נוספות, או לשלוח לי מסר, ולהזכיר, או להסב את תשומת ליבי למשהו שפיספסתי. אני אשמח אם תעשו זאת. סןף שבוע נעים לכולם

bis fd

New member
שבת שלום../images/Emo140.gif

גם לי אין הרבה זמן להיכנס לפורום ולכתוב ,למרות שאני משתדלת לעקוב אחרי מה שקורה. וכל זה בגלל הכנות לזה------ ומי שבאילת מוזמנת ומי שלא שתבוא חוץ מזה גם המשפחה פה
אפילו לא מצליחה להפגש עם זימי
אך טוב שעשוקים בדברים טובים אז בריאות לכולם התאוששות מהירה לאמשלילד המון מזל טוב לשקד וגיא
זהוא חוזרת לעבוד

מיקגאפ

New member
סוף שבוע נעים ושבת שלום לכולם ../images/Emo140.gif

היום היינו ביום הורים בבית הספר של שיר. היא נסעה בבוקר בהסעה, ואני הגעתי יותר מאוחר בבוקר. היא כל-כך שמחה לראות אותי, היתה פשוט מאושרת. אחר-כך גם שחר הפתיע והצליח להגיע (הוא טס מחר בלילה לשבוע בחו"ל מהעבודה והיו לו המון סידורים, לא היה מתוכנן שהוא ישתתף גם) - וכמובן ששוב שיר התרגשה ושמחה. וגם פגשנו את החתן המיועד של שיר, ילד שלומד איתה בכיתה. הם פשוט מאוהבים אחד בשניה שחבל"ז... (הראו לנו תמונות שהם מחובקים ומתנשקים
ממש מרגש. מי יודע, אולי?...).

מיקגאפ

New member
והנה קישור לאתר בית הספר של שיר

לידע כללי - בי"ס ונצואלה בת"א. מעניין אם הילדה שמצולמת בדף הבית תראה לכם מוכרת מאיזשהו מקום...
אתם מוזמנים להיכנס גם לקישור לכיתה של שיר (כיתת פעמון) ולהתרשם גם ממנו.

tipid

New member
../images/Emo48.gifברכת שבת שלום ומבורך!

אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום ברכת שבת שלום מלווים בשלווה בריאות נחת בטחון ובשורות טובות מתמר

למעלה