שבת שלום לכולם

laserjet

New member
שבת שלום לכולם ../images/Emo24.gif

מצטער לוי לב על גניבת הסמל, אבל החיבוק בלתי נמנע.. אני פשוט התגעגתי אל הפורום הזה ככלל ואל כל אחד מכם בפרט! עתה אני בחופשת סופשבוע לאחר שטחנתי השבוע לא מעט מילים וחוקים בשפה הערבית. בכל מקרה, לדעתי יצא פשוט פגז שהגשם הזה נפל על הזמן בו אני בבית (שישבת) וכמוכם אני יכול להנות ממנו... אין ספק, אין יום יפה יותר מיום גשום (חוץ מיום מושלג, אבל זה כבר משהו אחר). ממש כיף לקרוא את התחזית של ערן... הרבה זמן לא ראינו אותה וסופסוף היא חזרה... אז סחטיין!
רצ"ב שאלה: האם מישהו יודע או יכול לחשוב על שם הולם באנגלית למילה "יורה" ? הכוונה כמובן היא לגשם הראשון שבשנה (ולא יורה בהקשר של shooter)... לדתי זאת שאלה קצת מעניינת שכן לדעתי אין מילה כזו באנגלית, מפני שבהרבה מקומות (ובינהם אנגליה) יורד גשם רצוף במהלך כל השנה ואין טעם במושג. אז אפילו אם אין, האם מישהו יכול לחשוב על ביטוי קצת יותר קצר וקליט מאשר "first rain of the season" ?

termometer

New member
ברוך השב..../images/Emo24.gif

שוב סליחה ללוי לב.... ובקשר למה שאמרת אז זה כמו שערן בדיוק אמר..שיהיו עכשיו ויכוחים אם זה היורה או לא....

laserjet

New member
אהה, אין בכוונתי להגיד שהיה או לא

היה היורה, זה כלל לא נתון לויכוח, בסה"כ שאלתי אם מישהו יכול לחשוב על מילה מתאימה באנלית
באותה מידה יכולתי לשאול את השאלה הנ"ל גם מלפני חודשיים הוא באמצע החורף.. סתם שאלה כללית לידע כללי... בכל מקרה תודה :)

laserjet

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif אולם לצערי כנראה

זאת תהיה המתכונת.. ואקפוץ לביקור חפוז רק כל סופשבוע

למעלה