שבת שלום לכולם

מיכל שב

New member
שבת שלום לכולם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

איך עוברת השבת? איפה ביליתם? אתם חוגגים את
ט"ו באב
? אני הזמנתי את ההורים לארוחת צהריים (בדרך כלל אני מתעלקת עליהם). אתמול בערב התחלתי כבר לבשל, אבל משהו אחד לא כל כך הצליח לי ועכשיו אני מתלבטת מה לעשות ואיך לשפר
(איך אני שונאת שלא מצליח לי
)

LuNa MaJnUnA

New member
שבת שלום../images/Emo13.gif

יומולדת לאמא, נראה כבר מה נעשה. ט''ו באב הוא כמו הסילבסטר.. סתם מעצבן למי שלבד. כאילו מ'כפת לכל הזוגות לצאת לבלות ב-10 לדצמבר? הא? מה מפריע?! אה ו..יש לי אחלה רוטב לסלט בשבילך.. שלחי מסר

בנקיון מטורף

אחרי שהגעתי אתמול לאפיסת כוחות ופשוט נפלץי למיטה ממש בלי יכולת לקום עד היום בבוקר אז היום קמתי באטרף - הסל כביסה ריק, הארונות מסודרים, המטבח נקי והכל מסודר. היום אני נוסעת לסבתא שלי לעשות "בריכה" לילדים על הדשא. וממחר שבוע חופש וטיולים עם הילדים. שבת שלום לכולם

שבת שלום...ובוקר טוב! ../images/Emo13.gif

אני את השבת הזאת מתכוונת לנצל בשינה מרובה--->מה שחסר לי מאוד כבר חודשיים...=/ ט"ו באב.....אני בדייט קבוע עם הכרית המיטה הסדין הציפית השמיכה...
המשך יום מהנה......

אהה הכנות....

לקראת הטיסה מחר....אתם יודעים סידורים פה וסידורים שם.... ובכלל אני חושב שהיום זה היום האחרון שאני אכתוב פה.... אבל אני אחזור ביום שני הבא..!!! שבת שלום

EagleGirl

New member
ani beturkya

kef po laala.... biliti atmol be Taksim amakom hi mushlam veraiti hofaa shel zamar she ani tipsa ohevet af ehad lo yode she hag hahava hayom kan beturkya mahar yesh li yomuledet ivri

LuNa MaJnUnA

New member
קראתי הכל!../images/Emo178.gif

והבנתי הכל! טוב זה לא היה כזה קשה.. רק איטי כמו קריאה בערבית (אנא יסכונו...). מזלטוב

למעלה