שבת שלום לכולם.

emmy5

New member
טום ,איך שמת את התמונה שלי ללא מסגרת?../images/Emo6.gif

המסגרת עושה את התמונה , חוץ מזה , לו הייתי יודעת שכולם יעצרו לפני התמונה ..הייתי שולחת לך תמונה יותר מקסימה. תודה גם על החיבוק .. קבל בחזרה

טומי אתה גדול מהחיים. יש סיכוי שגם אני אזכה

להכנס למוזיאון? סתם....... זה ממש יפה מה שעשית

טומי.....איזה יופי

חגיגת צבעים.......חגיגה לעיניים.......אהבתי. שבוע טוב ומבורך.

גאיה ק

New member
איזה יופי,מעניין.

מוכר ומזכיר טכניקות בצבע. איך עושים את זה בצילום?

טומי*

New member
עושה כל מיני "שטויות"../images/Emo12.gif

מהתמונות שלי עם כל מיני תוכנות מחשב

s h o o s h a

New member
בוקר שבת לכולנו

אחרי שבוע מטורף, אחרי שישי ארוך ומאד מתיש, מאחלת לכולנו שבוע חדש וקסום, פורה ומפרה, מחייך ומחוייך ובעיקר - כייף כייף כייף. פורשת לי להשלים שעות שינה, שוש

שבת בצהרים

הרדיו מנגן שירים ישנים עם דן כנר בקולו הקטפתי וארוחה חמה בבטן מתעכלת ,ואני מכורבלת מתחת לידייו החמות ישנים בכפיות שהוא לוחש באוזני שהתגעגע אלי כל השבוע היש טוב מזה בשבת בצהריים ,ככה אוהבת את השבת שלי אבל זה היה בעבר היום אני מכרבלת את עצמי המזגן מקרר את חדרי הדרומי והחם ואותי עוטפת שמיכת הפוך , כי קר לי עכשיו ובבטן יש סלט ירקות וביצה קשה שארגנתי לצהרים כי אין חשק להכין לאכול לבד ארוחה חמה עולם אחר לגמרי חיה עכשיו ואני מתגעגעת לכפיות החמות לידיים חמות שעוטפות את גופי לאיש שטרם הכרתי שיקרא אהובי לקולו הלוחש באוזני געגעתי אליך אהובה שלי לאין נעלמת לי השבוע בואי הצמדי אלי רוצה אותך קרובה

הצלחת לבלבל אותי

איך הבן יצא עם מישהיא שנים ואתה כל הזמן מדבר על ילד בתיכון ? ואני יודעת ששתיתי יין פטושים אתמול בקידוש לא היום אז תסביר לי את הבלבול שנוצר בזכרון שלי

ben 911

New member
על ארבעה בנים דיברה התורה..

חכם.
רשע.
תם.
ושאינו יודע למצוץ...
אז אצלי יש שניים שיהיו בריאים.. תם... ושאינו יודע ל....
מקווה שזה ברור עכשיו .

בן עזוב את כל העצות שנתנו לך כאן ..תקשיב

לשיר "רוצה בנות" ותבין מה צריך לעשות
רק מקווה שאתה יודע להקליד ביד שמאל בכדי שלא תהיה עייף מידי לחזור אלינו לכתוב פה
אגב - בקשר לחתימה שלך ...אני מבינה שעשית כעצתי
(כתבתי לך באחת ההודעות שתיזהר מהרעלת ניקוטין)

למעלה