שבת שלום לכולם,שבת שלום לנועם גם..

שבת שלום לכולם,שבת שלום לנועם גם..

כפרה עליכם כולכם. היום יום השישי בשבוע שלפני פסח ואני בטוח שכולכם עייפים טיכו.... ברחתי מהבית ,יעני מהנקיונות,וקודם כל נסעתי לתחנת דלק כדי למלא את המיכל שיהיה לי לאן לברוח הכי רחוק שאפשר... לא ברחתי רחוק! איך שיצאתי מהאוטו למלא את מיכל הדלק, המכנסיים הקצרות שלי נתפסו בזרנוק שמשפריץ את הדלק...ונשמטו ממני. כל התחת הלבנה שלי יצאה החוצה וכל המתדלקים עמדו והשפריצו דלק על כל התחנה מרוב צחוק...רק אני בכיתי. אז זהו,רק עכשיו בחסות החשיכה נכנסתי הבייתה.... שבת שלום לכולכם.

שבת שלום לכולם../images/Emo39.gif וגם לך קונן

מקווה שאתה כעת כבר נקי מריח ריח נחוח ולא ריח הדלק וכעת שאתה נקי ומצוחצח עד היכן הרחקת לכת? או יותר נכון לנסוע?? שבת שלום לכולםםם

נכון פנינת וגל ים. הפורום הזה יקר..

מיאוד, אבל איפה המנהל שיברך על כניסת השבת? בושה וחרפה להנהלת התפוז שנתנו לאפיקורס לנהל פורום... כנראה הלך לדייג לילי המלעון הזה.

נועםבת11

New member
קונן,פנינת,גל,ערב טוב לכם חברים

הי, קונן כרגיל מצחיק בסיפורך...

elninyo

New member
../images/Emo19.gifבוקר טוב ושבת שלום - בבית הכנסת

שבו אנו מתפללים, התפילה מתארכת לעיתים עד הבוקר, לצערינו בגלל ריבוי העבריינים מלאי החמץ עוד מכיפור. חוצמיזה, בכניסת השבת עדיין הייתי סמוך מאד לפנלים, הם לא נגמרים, לדעתי השכנים צירפו את שלהם לכאן, כנראה סגרו דיל עם המלעונה.

ס ת י ו 1

New member
קונני, אל תגיד שנסעת לקנות ...

דלק, כי רצית לברוח........ תגיד בגלוי, רצית לקבל עיתון לשבת בחינם......כמו כל עם ישראל...כי זה מה שמקבלים בתחנות הדלק כשממלאים טנק....... מזה "תחת לבנה".......מה לבן ורוטט ?????? פרט. שבת שלום חמוד.

נועםבת11

New member
סתיו, היום כבר משלמים על עיתון

בתחנות הדלק, הוא פשוט רצה לקבל שטיפה של דלק על "התחת הלבן"...

or1

New member
ישן נועם ? ../images/Emo12.gif

שבת שלום לך ולכולם

or1

New member
שששש נועם ..

אנחנו לא רוצות להעיר את הישנים ..

סתיו כפרה,אין מה לעשות התחת שלי

רק רגע...אבדוק שוב...כן,לבן. ואת צודקת,הקמצנות שלי לא יודעת גבול ולכן אני לא נוסע הרבה במשך השבוע,מחכה במיוחד לעיתון בחינם. אני גם מחכה למוכרי הפרחים של שבת שלא גומרים למכור את כל הזרים, הם מרחמים עלי ומעמיסים על מכוניתי מלא'ן זרים אותם אני מוכר בשבת בצומת מצפה רמון.....מעוניית בזר לשבת?

ס ת י ו 1

New member
קונני, כן, אני אוהבת פרחים.......

מאוד, הם עושים לי את זה, אלא ש...... אני לא יודעת איפה זה מצפה רמון ?????? זה בארץ? בצד הגדר הימני או בצד הגדר השמאלי...... ושרל'ה שרון פעם אמרה בטלויזיה......אם אתה ראית , זוכר "את הפרחים לצה"ל".......וזה כבר הפך לבדיחה.

למעלה