שבת שלום לכולם/ן

liza26

New member
שבת שלום - מתגעגעת לכולם ../images/Emo23.gif

היי כולם ושבת שלום - אני מתגעגעת נורא
תודה לכל הדואגות במסרים רציתי רק להכנס לכמה שניות (מהמחשב של האחיין) להודיע שאני עדיין -2
השבוע פיצקית היתה בתנוחה לא נוחה והצלעות נורא כאבו ועכשו נורא כואב הגב אחרי כמה בדיקות מוניטור שיצאו תקינות
הרופאה אמרה "יש לי רק דבר אחד להגיד לך: יש לך הריון קצת קשה והדבר היחיד שאת צריכה זה סבלנות" יופי טופי, באמת. אז אני נחה כבר כמה ימים כי זה בלתי אפשרי לשבת בעבודה 8 שעות אז או שאני בבית במצב מאוזן או שאני בחוץ מטיילת
מוסרת לכולם
גדולה גדולה מצטערת שאני לא מתעדכנת במה שקורה רק שולחת
אישי לכל אחד ואחת אוהבת מכל ה
!!!!

אלוניס

New member
שמרי על המלכה ועל הנסיכה ../images/Emo24.gif

תרגישי טוב ושיעבור לך מהר הכאב בגב ושתהיה לך אחלה שבת שבעולם!

tuti f

New member
שבת שלום ../images/Emo39.gif

אני יודעת שבשבוע האחרון בקושי הייתי כאן השבוע האחרון היה שבוע של למידה עצמית עם תובנות רבות אומנם הדבר קצת הוציא ממני את האנרגיות אבל אני מאושרת וזה מה שחשוב. אז שוב אני מתנצלת, ושיהיה לכולנו רק אור והאהבה

behappy

New member
../images/Emo140.gifשבת שלום פורום יקר!../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif

אלוניס

New member
ערב ביזארי לחלוטין../images/Emo12.gif

ברבע לשבע התקשרו הזוג הראשון ואמרו שהם לא יכולים לבוא כי הבחור מהצהריים סובל מקלקול קיבה והוא מעדיף להישאר צמוד לבית - מוכר לי לחלוטין העניין. או.קיי אמרנו לעצמנו - אז נהיה ארבע כמו שתכננו מלכתחילה. שבע וחצי עובר, וגם שמונה ואין זוג שני. התקשרנו אליהם לנייד - הם לא שם. התקשרנו לבית, עכשיו ממש דואגים - הם שם! "חשבנו שמחר בערב" הם אומרים לנו ואנחנו לא יודעים אם לצחוק או לדלג על זה ולקפוץ כבר על האוכל! בחיי שזה מוזר, לא ככה? מערב שהיה אמור להיות עמוס באורחים קיבלנו ערב שקט, כולו לעצמנו. כמו שמתחשק לי. ובכל זאת, אכלתי המון, חלק בתחושה שלא ברור לי למה אני לא שובעת כבר. אני בהחלט מאוכזבת. ואיך זה ששנייה אחרי שכתבתי את המילים האלה אני מרגישה את השובע?! לא מבינה מה קורה פה. טוב עזבו - אלו הגיגים של עייפות, שבת שלום וליל מנוחה,

למעלה