שבת שלום לכולם, מזגן לדירה, איזה מזגן הייתם

idanlu07

New member
שבת שלום לכולם, מזגן לדירה, איזה מזגן הייתם

ממליצים לסלון פלוס מטבח כ 38 מטר ביחד, חמש ומשהו מטר על 6 ומשהו מטר, מדובר בקומה 4 מתוך 4 בכיוונים צפון מזרח
אני לא סומך על המחשבונים של האתרים בייחוד כשכל אחד מראה קשת רחבה של BTU ... הדירה ברחובות...
אני חשבתי על אלקטרה סופר 21 או סופר 28, שהם בהתאמה 17 אלף ו24 אלף BTU בקירור הסופר 28 רק 22 אלף BTU בחימום
אודה לחוות דעתכם,

מאגר

New member
מזוג אוויר לחדר בגודל 38 מ"ר

לסלון + מטבח בגודל של 38 מ"ר צריך מזגן בתפוקה של 28,500BTU לפחות מזגן כדוגמאת אלקטרה סופר 35T תלת פאזי
מצד שני צריך לבדוק את האפשרות לפצל את המתחם מבחינת מיזוג לשני מזגנים האחד שיקרר את איזור המטבח והשני את הסלון וזה מסיבת חיסכון בחשמל מאחר אשר עובדים במטבח אין צורך לקרר את כל הסלון וכאשר יש אורחים או יושבים בסלון לא תמיד צריך לקרר את המבטח ידוע לי כי הדעות חלוקות לכאן ולכאן אבל מנסיוני האישי אני עשיתי כך ואכן נוכחתי לדעת שהחיסכון הוא משמעותי.
אם ברצונך הסברים נוספים אתה מוזמן לצור איתי קשר ואשמח להסביר וליעץ בנושא

idanlu07

New member
כמה צריך לעלות לי פירוק מזגן 1.25 כ"ס והתקנתו

מחדש בחדר אחר בבית?

יוסיזיו

New member
מזגן

לסלון ומטבח בחלל שציינת בהתחשב במיקום הדירה כלומר קומת גג עם קירות לכוונים שציינת ואני מתאר לעצמי גם חלון גדול בסלון המזגן שאתה צריך הוא בסביבות ה 30000 BTU ,קח בחשבון שמזגנים אלו צורכים זרם יחסית גבוה וצריך קו חשמל ישיר מהלוח,אינני יודע אם יש לך חיבור תלת פאזי לבית ואם כן אז מומלץ מזגן שכזה על מנת לחלק את הזרם בין הפאזות,הוא טיפה נמוך יותר בהספק מחד פאזי אבל זניח.
לגבי פרוק מזגן כולל איסוף גז (ריכוז הגז במעבה)גובים בממוצע 200 ש"ח,התקנה עד 2 מטר עולה 600 ש"ח בצנרת חדשה,אם ניתן להשתמש בצנרת הישנה אז תוכל לחסוך כ 200 ש"ח ,המחיר נכון לקיר בלוק למעבר הצנרת אם הקיר הוא קיר בטון כ 200 ש"ח קידוח יהלום..

idanlu07

New member
תודה על המענה, אם אין לי תלת פאזי ואני לא

מעוניין להיכנס להוצאה הזו אפשר להסתפק במזגן של 24 אלף BTU ?

יוסיזיו

New member
יש גם חד פאזי

בהספק שנדרש,24000 BTU יעבוד טוב רק בימים שלא חם כל כך,קח בחששבון שתצטרך למשטר חשמל בעת הפעלת המזגן כלומר לא תוכל להפעיל בו זמנית מספר רב של מכשירים זוללי חשמל כמו דוד חשמלי,מכונת כביסה מזגן וקומקום.

מיכל5441

New member
התקנה ופירוק

לי עשו פירוק והתקנה איכותית ומקצועית

ולקחו לי ...

פירוק- 250 והתקנה- 550

לא היו לי תוספות

כל תוספת היא עולה כסף

אני מרוצה מהם

טכנאי11

New member
התקנת מזגן

שלום

התקנת מזגן 1.25 600 כולל מע"מ
התקנה כוללת : 2 מטר צנרת ותושבת

הפירוק עד 250 ש"ח

במידה ואת צריכה תוספות הם עולות בתשלום

מקווה שעזרתי לך

חשוב מאד

אל תיקחי משהו שלא מיקצועי הוא עלול לגרום נזק לבית

mango53

New member
אצלי בית קרקע חד משפחתי,חלל בדיוק של 38 מ"ר ס

סלון ומטבח בראשון לציון יש מזגן של תדיראן 24000 BTU עושה את העבודה מצויין ,הבית כולו 120 מ"ר ואם אני משאיר דלתות פתוחות גם שם נעים.הטמפרטורה של המזגן מכוונת בקייץ ל 24-25 מעלות ,לא פחות ומאוד נעים בבית גם באוגוסט בימים הלחים והחמים.כשאני בחוץ אני שומע את המנוע כבה ונדלק בהתאם לטמפרטורה טהראה שעבודת המנוע סבירה בהחלט.
מנגו53

למעלה