שבת שלום לכולכם הסובלים והנושאים בנטל

א מ נ ו ת

New member
שבת שלום לכולכם הסובלים והנושאים בנטל

שיהיה לכולנו שבת של כייף ללא יותר מדיי מורפין ללא יותר מדיי כאבים ללא יותר מדיי הזיות שנוכל לחייך ולא לחשוב יותר מדיי ואל לנו להתייאש כי לכל דבר יש גבול ולכל כאב יש קץ אז ממני אליכם המון אהבה חברים שבת שלום חיים

IהודעהI

New member
והעיקר לא לפחד

מקווה שתמצא כבר התרופה למחלה, והסערה תחלוף...ויגיעו: ימים של שקט / לולה מילים: ירדן בר כוכבא לחן: אבי גרייניק הנה הם באים ימים של שקט אחרי הרעש הגדול והנורא אפשר לנוח קצת על המרפסת ולאסוף את שברי הסערה הנה הם באים ימים של שקט כבר שכחתי איך שהם נראים אפשר עכשיו לפתוח את הדלת לשלוח אל הרוח ציפורים הנה הם באים ימים של שקט נצא אל החלון לראות אם כלו כבר המים אולי כבר יש באופק אדמה זוגות זוגות נצא זוגות זוגות נביט אל השמיים נחכה ביחד ליונה. הנה הם באים ימים של שקט אחרי שכבר איבדנו את הכל תשב איתי עכשיו על המרפסת תבכה איתי ביחד על אתמול הנה הם באים ימים של שקט שנינו כאן ביחד על ההר המים כבר ירדו ויש כבר קשת אפשר לקום, סוף העולם עבר.

IהודעהI

New member
תרופה נגד סרטן בדרך?

מצ"ב מידע על תרופה פוטנציאלית לסוגי סרטן שונים:

osher121212

New member
לחיים

אני לא פעילה כל כך בפורום הזה. אבל אני "עוקבת" אחריך. מה שלומך?

א מ נ ו ת

New member
עוקבת אחריי? ../images/Emo13.gif

היי ותודה לך אני חי וזה העיקר בינתיים לאל לחשוב על מחר ולא על אתמול והיום? היום יהיה טוב אני לא יכול לקחת ארביטוקס כי יש לי מוצטיה ק-ראס כך שלרופאים אין ממש תשובה תרופתית בשבילי זאת אומרת שאני בסדר לא? אני מוטציה חחח יום טוב לאב חיים

osher121212

New member
היי חיים החי

אמי גם עשתה בדיקת יעילות ומצבכם דומה. אני קוראת פה את דבריך לעיתים ונהנית מכתיבתך. הרבה ימים טובים עם המון חיוכים. גלית.

למעלה