שבת שלום. לאור מזג האויר המשתפר

שבת שלום. לאור מזג האויר המשתפר

מספר שאלות: האם אפשר לגזום מרוות גיזום די דרסטי עכשיו? האם הרדנברגיה תסתדר בצל מואר עד חצי צל? מבקשת המלצה למשהו נמוך-משתרע רב שנתי עם פריחה אדומה או צהובה שגדל בצורת כרית ולא סתם זוחל על האדמה. לשמש, השקייה בינונית (מיועד להשתל ליד אוזן ארי). נכון שכדאי לחכות עוד עם מבצעי שתילה? אם תגידו לא, יהיו לי עוד שאלות...
שנה טובה וגמר חתימה טובה.

טסונמי1

New member
מרווה- כדאי לחכות עים הגיזום

עד שרואים צימוח חדש מילמטה או היתחדשות עלים על הגיבעולים בחלק התחתון אגב כנל לגבי חרציות שיחיות - זה צריך ליקרות עוד מעט הרדנברגיה זקוקה לשמש מלאה כדי להגיע לימלוא הפריחה ולצמח שביקשת- BULBINE FRUTESCENS ביצן רחב עלים אומנם לא פורח אבל העלים מגוונים בצהוב דרדר מאפיר- CENTAUREA CINERARIA לדרדר עלים כסופים ופרחים צהובים ASTERICUS-פרחים צהובים סנטולינה ננסית בהחלט לחכות עים שתילה חורפית[הכוונה לחד שנתיים]

שחיין

New member
הצמחים האלו משתרעים?

לפי התמונות שבגוגל התשובה היא שלילית. הסנטולינה זה הצמח שעושים ממנו אותיות בכניסה לערים? (גם הוא קצת זקוף אם כי מתפשט חזק לצדדים.) אני מנצל"ש כי אני מחפש משהו רב שנתי שיעבור את החורף הצפתי ויהיה ממש שרוע בשביל מסלעה קטנה. אני רוצה אותו צמוד לסלעים ממש כמו שטיח. לדעתי פורטולקה ר"ש עונה על תנאי זה אבל אמרת לי שלדעתך הוא לא יעבור את החורף. יש משהו חזק יותר? תודה ושבוע טוב

למעלה