שבת שלום ומבורך..

i love skat

New member
שבת שלום ומבורך..../images/Emo140.gif../images/Emo210.gif

איך עבר השבוע?
משהו מיוחד לספר?
שיר השבוע?
מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?
תמונת השבוע[רצוי של הראל]?
משהו טוב שהיה לכם השבוע?
פגשתם השבוע את הראל?
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו? סופ"ש נעים לכולם.. ושבת שלום
אוההבבת המוון..
שלכם, אביב

לאו14

New member
עונההה../images/Emo141.gif

איך עבר השבוע?פסדר..סביר..קצת משעמם.. משהו מיוחד לספר?הייתי בטיול עם המשפחה..היה סוףףף שיר השבוע?"קבליי אותייי" מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?8 וחצי תמונת השבוע[רצוי של הראל]?
אני מאוהבת בתמונה הזאת..סופיתתת משהו טוב שהיה לכם השבוע?חופששש,שינה עד מאוחררר פגשתם השבוע את הראל?לא..=/=/=/=/=/=/=/=/=/=//=/=/=/=/ או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו?שבתת שלוםםם

שירוש7

New member
עונההה ../images/Emo15.gif

איך עבר השבוע?סבבי משהו מיוחד לספר?
שיר השבוע?מלא שירם של הראל וסינרגיה ו.... רבלדה[= מ-1 עד 10 איך עבר השבוע? תמונת השבוע[רצוי של הראל]?
משהו טוב שהיה לכם השבוע?
פגשתם השבוע את הראל?
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו?כמה

עונה../images/Emo39.gif

איך עבר השבוע? מצויין וכיפי משהו מיוחד לספר? סיימתי טירונות, ואני רוצה שובב!!! שיר השבוע? "למות בעד האהבה"- נינט טייב מ-1 עד 10 איך עבר השבוע? 9 תמונת השבוע[רצוי של הראל]? משהו טוב שהיה לכם השבוע? שבירת הדיסטנס עם המפקד שלי פגשתם השבוע את הראל? לא או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו? התחלתי לחבב את שני המפקדים שהכי שנאתי לאורך כל הטירונות (זה היה מוזר ומפתיע).

I N S T I N C T

New member
עונה../images/Emo163.gif../images/Emo66.gif../images/Emo192.gif

איך עבר השבוע?נחמד מאוד
משהו מיוחד לספר?לא..
שיר השבוע?כל הציפורים
מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?7 |אשקן|תמונת השבוע[רצוי של הראל]?
משהו טוב שהיה לכם השבוע?אממ חברה שלי באה לישון אצלי.. הייתי בטיול והיה ממש כיף
פגשתם השבוע את הראל?לצערי הרב לא..
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו?
שבת שלום
אוהבת אותכם

היה שבועעע סבבההה:)

במיוחד שילשום שיחקנו עם כלב כדורגל ובסוף הוא התפנצ'ר חח אבל בקטנהה זה היה כדור דפוק וקראנו לכלב מרדונה חחחח ובמיוחד כי ראיתי את דידוש וחווווץ מזהה היה סבבה בסוכה של השכנים כן כן התנחלנוווו:) וממממחר היוםםםם שחיכיתי לוווווו: כל החבר'ה יבואו ליד הבית למה יש חגיגההההה במוצ"ש עם כל החבר'ה מהבית כנסתתת חהחהחההההההההה... סורי על החצי מגילההה... שבוע מלהיבבב:)

פרק 2 של הסיפור שלי חח אין שם

מהפרק הקודם: אחרי חצי שעה היא יצאה מהחדר שלה יפיפייה כמו תמיד:) "זה לא חתונה את יודעת?.." "למה לא?אולי יגיע גם"אמרה בטוחה בעצמה "בעזרת השם"אמרתי היה צילצול בפעמון-זה היה הוא "רועי?!?!?!" אני בשוווק! "רועי?!?!?!" אני בשוווק! שיט שיט שיטטטט זה הואא שאהבתי פעעעעם.. שהיה בא לשכן שלייי ולא היינו מדברים אבל מסתכלים אחד לשני בעיניים סעממק דווקא הוא.. זה שעזב אותי ככה פתאוםםם ששבר לי ת'לבבב.. "אממ...היי אני.."אמרתי בגימגום "זו ליאן אחותי"תמי אמרה "היי ליאן אני רועי"הוא לחץ לי את היד הרגשתי זרמים ראיתי הכל מסתובב.. "היי.." "ליאנוש את בסדר?"תמי שאלה אותי.. "כ..כן בטח.." איך הוא לא קולט?לא מזהה?מה יש לווווו?אלוהיםםם... "טוב אז אני הולך היה נעים להכיר"..הזמן עבר נורא מהר..וטוב שעבר.. יצאתי להסתובב..הייתי חנוקה.. פתאום מישהו משך לי ביד.. זה היה הוא.. "ליאן תקשיבי לי ועד הסוף!" המשך יבוא:)

simhit

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif יאאוו ../images/Emo214.gif

מ-ד-ה-י-ם
מתי הפרק הבאא

סופ"ש נעים לכולם! ../images/Emo140.gif ../images/Emo60.gif

איך עבר השבוע?
השבוע עבר די מהר! היה עמוס.. היא מעייף.. אבל היה נחמד
משהו מיוחד לספר?
ישנתי היום 4 שעות בצהריים ואני עדיין מתה מעייפות! אני מרגישה שאני יכולה לישון עכשיו שבוע שלם ברציפות!! שיר השבוע?
ואולי בביצוע של מורן אהרוני! מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?
8! היה לא רע אבל גם שום דבר מיוחד.. תמונת השבוע[רצוי של הראל]?
וואי אני הרוגה, אני אשים אח"כ
משהו טוב שהיה לכם השבוע?
הייתה לי חזרה אחת טובה למחזה שאנחנו עובדים עליו. אז זה טוב חח פגשתם השבוע את הראל?
לא
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו?
אני מתה ללכת לעוד הופעה של הראל

shi66

New member
../images/Emo199.gif../images/Emo20.gifשבוע נעים../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע?סבבה
משהו מיוחד לספר?האממ היה כיף עם חברים וכמובן ש --- ח^ו^פ^ש שיר השבוע? "ואת" מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?9 תמונת השבוע[רצוי של הראל]?אין לי תמונות שידרגו לי ת'מחשב :-S משהו טוב שהיה לכם השבוע?ח^ו^פ^ש פגשתם השבוע את הראל?אף פעם לא פגשתי אותו
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו - פדלעלהלע ר

עונה ../images/Emo13.gif ../images/Emo221.gif

איך עבר השבוע? כייף , 5 ימים באיילת , ואחרי זה מסיבת פיג'מות P: משהו מיוחד לספר? ממ לא שיר השבוע? אאאמ why does it rain של דארין מ-1 עד 10 איך עבר השבוע? 11 !! תמונת השבוע[רצוי של הראל]? אני מראה לכן תמונה של הבן של בדודה שלי , בנות הוא תפוס !
נכון שהוא הכי פוצ'ייי בעולםם ? משהו טוב שהיה לכם השבוע? אילת & מסיבת פיג'מות & גיליתי שעוד חודש אנחנו [סטודיו ריקוד] מופיעות במישחק כדורגל
פגשתם השבוע את הראל? לא
או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו? נכון שהוא הכי חמודדייי שישששששששששש ??

../images/Emo14.gif

איך עבר השבוע?
די סבבה.
משהו מיוחד לספר?
שבוע הבא "הלהקה"
.
שיר השבוע?
נממ... "מוכרת לי מפעם" - דין דין אביב.
מ1 - 10 איך עבר השבוע?
7.
תמונת השבוע[רצוי של הראלי]?
יש של הראלי אבל אני עוד פעם במחשב הדפוק שאני לא שומרת בו תמונות.
משהו טוב שהיה לכם השבוע?
חופש ובילוים.
פגשתם השבוע את הראל?
לא
.
או שסתם את רוצה להגיד לנו משהו?
המצאתי משהו חדש לפירסום הפורום: "גם אני מנקה את הלשון 1226 פעמים ביום"
.

עוונההה ../images/Emo3.gif

איך עבר השבוע?סבבה..לאט מידי..=/ אבל הסופ"ש היה אחד הסופי שבוע הכי כייפיים בעולם משהו מיוחד לספר?ממ נעע.. שיר השבוע?הראל סקעת-כל הציפוורים מ-1 עד 10 איך עבר השבוע?8 תמונת השבוע[רצוי של הראל]? משהו טוב שהיה לכם השבוע?מממ הסופ"ש היה הכי טוב בעוולם חח היה לי ממש כיףף !!! :]] פגשתם השבוע את הראל?לא..אפעם לא פגשתי ת'מלאך הזה..=[[ או שסתם את\ה רוצה להגיד לנו משהו?אננשיים?!תנצלו ת'חיים ותשימו פס על המפגרים... ((משפט שהמצאתי עכשיו חחח)) שבת שלום שבוע טוב ואוהבתותכם יפים שללי

למעלה