שבת שלום ומבורך

קלייטון.ש

Well-known member
שבוע טוב ויום ראשון שמח

כידוע לכל ילד ביום ראשון אלוהים החליט לברוא אור, אבל כפי שנתן זך אמר נכון, באותו רגע אלוהים עוד לא חשב על יתר הבריאה. הוא לא חשב על השמיים והוא לא חשב על בני האדם. "הוא התכוון שלא יהיה לו חשוך" וזה הכל. אבל ככה זה כשאתה מתחיל משהו, לא בטוח שתהיה לך שליטה על התוצאות.
ברוב העולם השבוע מתחיל דווקא ביום שני, ובתרבות הפופ שלהם נראה שהם לא ממש שמחים שהתחיל שבוע חדש. ולמרות שגם לנו יש שיר "למה לא כל יום שבת", אנחנו לא בדיכאון כמוהם.

diday

Member
,Gegrüßet seist du, Maria, voll der Gnade

der Herr ist mit dir, du bist gebenedeit unter den Frauen, und gebenedeit ist die Frucht deines Leibes​

סופהו1

New member
הלווווווווווווווווווווווו ??Est-ce une radio

מה קרה?

הו מריה, מריה
משכיחה את שפת המקום..

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כל אחד ואסוציאציות המריה שלו

לי זה הזכיר דווקא את מריה של ריקי מרטין שהתנגן במועדון לילה במומבאסה כשנפקנית מקומית הציעה לי את חסדיה מול עיניה המופתעות של זוגתי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אצלי בדפ"א ב' נמצאת מריה שהולכת יחד עם חוסה

מעדיף את הביצוע של הלוס פרגואיוס אבל מסתפק גם בסוסה.

סופהו1

New member
אהבתי ..וגם את מריה הזו...

מסיפור הפרברים.
הפעם ביצוע של אנדראה בוצ'לי.

זהו, אין לי יותר אסוציאציות מריות.

יוסי ר1

Active member
למה? למה לעצור כאן?

מריה, החברה של בנדה בסדרה "בשבילה גיבורים עפים"

קלייטון.ש

Well-known member
אני מכיר בחורה פיליפינית בשם מרים

שאלתי למה מרים ולא מריה, גילתה לי שאכן במקור שמה מריה אבל כשבאה לישראל קיבלה החלטה אסטרטגית להציג עצמה בשם מרים.
אגב לבחורה הזו יש עברית מאד יפה, כי היא עבדה, בין השאר, בבית של סופרת ועורכת לשונית. ויש לה תפיסה מהירה כך שאם אתה מתקן לה שגיאה בעברית זו תהיה הפעם האחרונה שתשמע אותה ממנה. בכלל היא מאד אינטליגנטית והרבה פעמים חשבתי ואפילו אמרתי לה שהיא מתבזבזת בסיעוד.

diday

Member
בגרמניה מרים הוא שם נפוץ יחסית

בפעם הראשונה, הפתיע אותי לראות מרים שאינה חברת מועדון.
&nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אפרופו השם

&nbsp
כשחתני סיפר לסבתא שלו (רוסייה מבוגרת מאד) שהם החליטו לקרוא לבת הבכורה מוריה היא הגיבה:
מריה ?
שם יפה מאד.

סופהו1

New member
חחח, הפוך על הפוך. גם סבי הולכו, רואו, שומעו, אומרו- מוריה

&nbsp
&nbsp

למעלה