שבת שלום והתייעצות

e f f i e

New member
שבת שלום והתייעצות

בן דודי האהוב הודיע שהוא מתחתן! שניהם חיילים (אומנם בקבע) אך ללא יותר מדי אמצעים. אימי הציעה שנכין להם את עוגת החתונה. לאחר השמחה על האמון בי והעזרה לחבר'ה לחסוך כמה ג'ובות... נכנסו בי החששות. ציירתי איזה סקיצה של עוגה שנכין להם לשבועות (מעין מסיבת אירוסין) ואם אני אצליח והם יאהבו נעשה משהו דומה לחתונה. הרעיון יחסית פשוט- שתי קומות, עטיפה בבצק סוכר לבן, סגירה של פרחים אדומים על שתי הקומות, גבעול של פרח נוסף מסביב לשתי העוגות (לכסות את השבירות והסדקים בסגירה שכבר ראיתי שקיימים אצלי) והזוג המלכותי מעל. חשבתי גם אולי לעשות אותם יושבים על הצד של העוגה כשהוא מחבק אותה והיא מניחה את ראשה עליו בתקווה שזה יעזור לייצב את הדמויות. אני מצרפת את הסקיצה- אשמח לטיפים ורעיונות נוספים

net the jet

New member
יכול להיות נחמד מאד. אני אישית

הייתי הולכת על צבע אחר מאשר אדום , אולי ורד, או צהוב או תכלת כי ורוד\אדום זה מנוגד מדי לטעמי.. אבל זה ענין של טעם. אם את חוששת אז באמת תושיבי את הדמויות על הדופן.

etty57

New member
המכונית מגניבה והרעיון נראה מבטיח

אני דווקא מאוד אוהבת שילוב של לבן ואדום רק שיהיה ממש אדום ולא חיוור אני רק ממליצה לך ממה שאני רואה את הכיתוב להכין ממש מראש ולזלף אותיות שתורידי מהמחשב ותני להם יומים יבוש אז תוכלי לקלף ולשים על העוגה בלי בעיה וגם היתי מוותרת על הגבעולים הירוקים והולכת על שני צבעים כדי להבליט את הניגוד גם הדמויות אם תכיני מראש ותיבשי היטב על קלקר לא תהיה בעיה להציב אותן בהצלחה במשימה המרגשת

למעלה