שבת שלום וגמר חתימה טובה

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member
יום כיפור כשר ושמח -מתוכנן שירשור רכבות מיני

שבת שלום וגמר חתימה טובה
תוכניות הטלוויזיה הבלתי חינוכית יתחדשו הלילה, אחרי תחילת החג, על מנת שמי שלא רוצה צום-מידע יוכל להנות מתוכן חדש בנושא שאינני חושב שעלה בפורום - רכבות מיניאטוריות המתאימות להסעת נוסעים.

amit1270

New member
משהו כזה?

תוכניות הטלוויזיה הבלתי חינוכית יתחדשו הלילה, אחרי תחילת החג, על מנת שמי שלא רוצה צום-מידע יוכל להנות מתוכן חדש בנושא שאינני חושב שעלה בפורום - רכבות מיניאטוריות המתאימות להסעת נוסעים.
משהו כזה?
פעם העליתי שרשור עם תמונות של הרכבות האלה, אבל אני לא מצליח למצוא אותו (החיפוש ה"חדש" של תפוז
).

Ccyclist

Well-known member
כאלו ואחרים.. אתחיל בקרוב...

משהו כזה?
פעם העליתי שרשור עם תמונות של הרכבות האלה, אבל אני לא מצליח למצוא אותו (החיפוש ה"חדש" של תפוז
).
כאלו ואחרים.. אתחיל בקרוב...

משה343

New member
עמית רכבת כזו בב"ש והאתר מפוצץ במבקרים...

משהו כזה?
).
הכוונה לתחנת הרכבת הטורקית .
צריכים משהו שידליק את המבקרים ילדים כמבוגרים כאחד

Ccyclist

Well-known member
מהמפה נראה שאין לאן ליסוע מב"ש הטורקית

הכוונה לתחנת הרכבת הטורקית .
צריכים משהו שידליק את המבקרים ילדים כמבוגרים כאחד
בשירשור שהעליתי יש מערכת אחת שמכסה 100 מטר הלוך ושוב כמו ריצה בחצר, אחת בת 22 ק"מ (כן, אני מודע לכך שזה כמעט האורך המוצע של הקו האדום בתל-אביב, אבל יש אנשים שיכולים לבנות רכבת צעצוע באורך כזה) , ואחת שאמנם אין לה מסילה אך אורכה 2 ק"מ.

כשמצאתי את המיקום של התחנה הטורקית בב"ש לא מצאתי לידה שום שריד של תוואי שניתן לבסס עליו מסילה של 250-500 מטר, ולדעתי מסילה - אפילו צרה (בשירשור מסילות ברוחב 20-30 ו60 ס"מ) תהיה מטרד על מדרכות שדרות דוד טוביהו, ועלולה להיות מסיחה מאד אם תיבנה באי התנועה שבאמצע השדירה, כך שלדעתי אין במיקום הזה תוואי שקל להצביע עליו ולהגיד - שם צריכה לעבור רכבת תיירותית.

לו היה תירוץ כלשהו לתחנה או צל-צילה של תחנה עות'ומנית או מעביר מים בנחל באר שבע היה אפשר אולי להעביר שם קו צר מב"ש מרכז שיסיע תיירים לאורך הפארק הנבנה במקום, אבל צריך את התירוץ של תחנה היסטורית כדי להצדיק דבר כזה.

משה343

New member
כוונתי הייתה למשהו מימינליסטי בתוך מתחם ...

בשירשור שהעליתי יש מערכת אחת שמכסה 100 מטר הלוך ושוב כמו ריצה בחצר, אחת בת 22 ק"מ (כן, אני מודע לכך שזה כמעט האורך המוצע של הקו האדום בתל-אביב, אבל יש אנשים שיכולים לבנות רכבת צעצוע באורך כזה) , ואחת שאמנם אין לה מסילה אך אורכה 2 ק"מ.

כשמצאתי את המיקום של התחנה הטורקית בב"ש לא מצאתי לידה שום שריד של תוואי שניתן לבסס עליו מסילה של 250-500 מטר, ולדעתי מסילה - אפילו צרה (בשירשור מסילות ברוחב 20-30 ו60 ס"מ) תהיה מטרד על מדרכות שדרות דוד טוביהו, ועלולה להיות מסיחה מאד אם תיבנה באי התנועה שבאמצע השדירה, כך שלדעתי אין במיקום הזה תוואי שקל להצביע עליו ולהגיד - שם צריכה לעבור רכבת תיירותית.

לו היה תירוץ כלשהו לתחנה או צל-צילה של תחנה עות'ומנית או מעביר מים בנחל באר שבע היה אפשר אולי להעביר שם קו צר מב"ש מרכז שיסיע תיירים לאורך הפארק הנבנה במקום, אבל צריך את התירוץ של תחנה היסטורית כדי להצדיק דבר כזה.
תחנת הרכבת התורקית.
לא שהייתי מתנגד למשהו רציני יותר

אני חושב שאם רוביק הביא לנו קטר קיטור לב"ש לאחר שיבחר שנית
יש מצב שהוא יכול להרים פרוייקט כזה או דומה בב"ש .

Ccyclist

Well-known member
לדעתי 250-500מ' זה המינימום לאטרקציה למבוגרים

תחנת הרכבת התורקית.
לא שהייתי מתנגד למשהו רציני יותר

אני חושב שאם רוביק הביא לנו קטר קיטור לב"ש לאחר שיבחר שנית
יש מצב שהוא יכול להרים פרוייקט כזה או דומה בב"ש .
לדעתי 250-500מ' זה המינימום לאטרקציה למבוגרים
טווח שלא הכי נוח ללכת אותו, כך שההורים ירצו לשבת גם הם עם הילדים באמצעי התחבורה, וגם אנשים שלא מגיעים עם ילדים ישתמשו באמצעי התחבורה הכיפי הזה.

זה המצב בשניים מאמצעי התחבורה שסיקרתי. בשלישי לעומת זאת המצב הוא שהילדים עולים לסיבוב, אולי מבוגר מתלהב או הורה לילדים בגיל רך - גבולי שמחייב ליווי עולה, אבל בדרך כלל ההורים עומדים בתור וממתינים לסוף התור של ילדיהם במתקן - כמו בלונהפארק.

כמו כן - הקווים שמתאימים למבוגרים פעלו בימי השבוע ובאופן די תדיר. הקו שהתאים רק לילדים צימצם את פעילותו לסופי שבוע נבחרים בקיץ.

מעולה, מחכה בקוצר רוח

מעולה, מחכה בקוצר רוח
אני בהחלט לא מעוניין בצום-מידע אהבתי את המינוח

מצב
הנושא נעול.
למעלה