שבת שלום בנותתת

ji ji

New member
איזו תגובה זו??

יש מקום לכולן וגם למבולבלות את לא חייבת לקרוא ולהגיב לכל ההןדעות, זה לא אומר שאין להן מקום... לא כולן באותו מקום כמוני, אז?!?

sh light

New member
שבת שלום בנותתת ../images/Emo140.gif

מה נישמע???? נחמד להיכנס לכאן ולקרוא אתכן ולדעת שאני לא לבד באותה הסירה
אם כי זה לא כזה מנחם חחח אז קודם כל אקדים ואומר שסוף סוף מצאתי את עצמי מצאתי איפה בדיוק אני נמצאת באיזה צד של המתרס אבל במקביל מאוד עצוב לי אבל אני בטוחה שזה יעבור, אם העניין כבר השלמתי אבל הלב שלי לא רוצה להשלים הכרתי חברה חדשה לא מזמן סטרייטית לגמרי אבל נתנה לי להבין שיש לה קצת עניין בנושא בילינו כמה ימים יחד שהתפללתי שלא יגמרו הימים חוויתי דברים שאף פעם לא חוויתי... אבל כל דבר טוב סופו להיגמר ככה נגזר עלינו בקיצור דיברתי איתה על הנושא כמובן שלא ישירות עליה והבנתי שהיא ממש לא בכיוון של בנות היא לא רוצה לעבור צד בטענה שיש לה אחריות על הילדים שלה וזה לא מתאים בכלל. אני כמובן לא אמרתי לה כלום אבל בנותתתתת אני לא מצליחה להוציא אותה מהראש שלי ומהלב שלי אני רק חושבת עליה ויש לי צמרמורות בגוף נראה לי שפשוט התאהבתי בה ובחיים שלי לא הרגשתי ככה מצד אחד אני לא רוצה לאבד אותה כחברה ומצד שלישי אני מתה לאמר לה שאני ממש מאוהבת בה עד מעל הראש היא אישה מדהימה כיף להיות בחברתה והיא כל היום במחשבתי אני ממש רוצה להיות איתה שם ועכשיו ולתמיד... ומצד רביעי(כמה צדדים חחח)מישהי פעם אמרה לי כל הבנות סטרייטיות עד שהן לא אז מה לעזאזל אני יעשה אוףףף ממש מצב מבאס חברה טובה אומרת שלפחות יצא מזה שגיליתי שכזאת אני ושלא נורא יש עוד המון בנות אחרות שאפשר למצוא נכון היא צודקת אבל לעזאזל אני מנסה לא לחשוב עליה ופשוט לא מצליחה.אני פשוט מאוהבת עם פרפרים בבטן... החלטתי היום בבוקר שזהו שאני בסדר והמעידה הזאת שהייתה לי לפחות לימדה אותי על עצמי ומה שלא הורג רק מחשל אבל הלב שלי פשוט אומר לי אחרת. בקיצור ממש מצב נאחס מקווה שיעבור מהר ושאני אתגבר....אני ממש מבולבלתתתת....

גלית1310

New member
איזה עולם מוזר

אני קוראת את מה שכתבת וכאילו כתבתי את זה בעצמי אבל מהצד השני. אני בחורה סטרייטית (או כך לפחות ידעתי על עצמי עד לפני שלושה חודשיים) ופתאום בחורה לסבית גרמה לי להרגיש דברים ותחושות שלעולם לא הרגשתי כאילו הלב תמיד אהב אבל לעולם לא בצורה כזאת ובטח לא בעוצמות הללו, אני נשואה עם ילדים ופתאום באמצע החיים מוצאת את עצמי חולמת על מערכת עם בחורה ללא ילדים ובעיקר ללא רצון להתחייבות. היא עסוקה עם אהבה קודמת ומנצלת את חולשותיי בכל צעד אבל אני מאוהבת וכמובן שאהבה מאוד ממכרת ובעיקר מעוות את האמת המרה - אני אוהבת אותה הרבה יותר אולי בגלל כל מה שגיליתי על עצמי דרכה אבל מצחיק לחשוב שאת יושבת בצד השני ושנינו לא מקבלות את מה שמגיע לנו ובעיקר לשנינו כואב. אני יכולה רק לחזק ולהאמין עבור שתינו שהלב ימצא מרגוע עם הזמן. חיבוק גדול, גלית.

למעלה