שבת בבוקר יום יפה...

מוגג

New member
טוב. ברור ש

מוני ובראבא במערכון "מבט שני על נגע הבעלים המוכים".

מוגג

New member
זה מערכון אחר

גם הוא חביב אך קצת נשחק. הוא בנויותר על בראבא שתמיד מוסיף מימד שגעוני לטקסט. אבל "מבט שני" הוא פשוט גם מגוחך וגם סאטירי. גם מצחיק וגם אידיוטי. גם חתרני וגם קנטרני. "מסקר שנערך לאחרונה הסתבר שישראל תופסת את המקום השלישי בעולם בבעיית הבעלים המוכים לפני זאיר אחרי אנגולה ולא רחוק מצומת גולני.." "נמצא איתנו בעל מוכה שביקש להישאר בעילום שם ולכן טישטשנו את פניו ריטשנו את פרצופו וריסקנו את עצמותיו וכדי שלא יזהו אותו בשמו יחזקאל, נקרא לו מתילדה. ערב טוב מתילדה." }"ערב טוב..מה זה הקול המעפן הזה ששמתם לי?" -ביקשת להישאר בעילום שם.. }"עילום עילום, אבל זה קול של צפרדע" (מוני בקול של הבאבאבובה) ".. היתה נותנת לי כאפות מורידה לי לאטמות ולאחרונה בגלל הלחות היא התחילה עם הנוגרות. יודע מה זה נוגרות?" ... "ולסיכום, מתילדה מי לדעתך אשם במצב הנוראי שבו שישה וחצי מיליון ישראלים נמצאים בתוך הסחי?" } "אתה. אתה ולא רק אתה. אלא כל התקשורת. ולא רק התקשורת אלא גם כלי התקשורת. הטלוויזיה הרדיו הטלפון הטוסטר, כולם מגזימים כמו שנאמר : מכל פיל עושים זבוב.. לא סליחה, ההיפך, מכל פ י ל עושים זבוב.."

גמני עם שייקה, "בית ספר לגנבים" ../images/Emo20.gif

שמש יעקב, יעקב שמש. מתימטיקה - אפס. פחחחחחחח. גיאוגרפיה - שתיים. פחחחחחחחחחחח. ... "על כפות המנעול" - זה, ספרות מקצועית. ... הנה ארשום את הדבר בפנקסי... יעקב, תן את הפנקס! יעקב, תן את הפנקס!! מה... אתה, מר שמש? בחיאת דינאכ ! לא, לא הרגשתי דבר וחצי דבר! ... ולסיום שיחתנו, מר שמש, אחזיר לך את שעון הזהב שלך. וואלאכ מנהל בית ספר או לא מנהל בית ספר ?!

למעלה