שבתשתיות - A1, מתחם תחזוקה ב"ש.

מצב
הנושא נעול.
שלוחת מטענים ישנה

מפלג דאבל קרוס
ממש מתחת לגשר כביש 60.
שלוחת מטענים ישנה
שימו לב לקיר המעוגל של המגרש שאחרי הבניין הצהוב - זכר לשלוחה ששירתה מתחמי תעשייה סמוכים בתקופה שהיו עדיין מובילים משא ברכבת.

davidfainshtein

Member
מנהל
נקווה שנחזור לשם במהרה בימינו.

שלוחת מטענים ישנה
שימו לב לקיר המעוגל של המגרש שאחרי הבניין הצהוב - זכר לשלוחה ששירתה מתחמי תעשייה סמוכים בתקופה שהיו עדיין מובילים משא ברכבת.
נקווה שנחזור לשם במהרה בימינו.

חלק מפרוייקט המבואה המזרחית

שווה בדיקה.
עושה רושם שמוקם במקום זה מעבר כביש נוסף מתחת לכביש 60. בינתיים, איני יודע לומר אם הדבר נכלל במסגרת פרויקט הרכבת.
פחות או יותר מתחת למקום שבו נממצא המסוק מתוכנן לקום קניון ופארק שעשועים. אם אני זוכר נכון, היזם הגיש תביעה נגד רמ"י/העיריה על זה שהשטח אינו נגיש ולכן אינם יכולים להתחיל בעבודות. אחרי שיסיימו את המעבר מתחת לכביש 60 השטח יהיה נגיש והפרוייקט אמור לצאת לדרך.

בועז ל

New member
תודה רבה!

פחות או יותר מתחת למקום שבו נממצא המסוק מתוכנן לקום קניון ופארק שעשועים. אם אני זוכר נכון, היזם הגיש תביעה נגד רמ"י/העיריה על זה שהשטח אינו נגיש ולכן אינם יכולים להתחיל בעבודות. אחרי שיסיימו את המעבר מתחת לכביש 60 השטח יהיה נגיש והפרוייקט אמור לצאת לדרך.
תודה רבה!

zahipan10

New member
הקניון הזה בוטל בגלל ריבוי הקניונים בעיר

הקניון הזה בוטל בגלל ריבוי הקניונים בעיר
במקום זאת מתכוונים לבנות 2000 יחידות דיור בשטח הזה.

zahipan10

New member
זה נראה כמו כביש גישה חדש לפארק ההייטק

שווה בדיקה.
עושה רושם שמוקם במקום זה מעבר כביש נוסף מתחת לכביש 60. בינתיים, איני יודע לומר אם הדבר נכלל במסגרת פרויקט הרכבת.
זה נראה כמו כביש גישה חדש לפארק ההייטק
בהדמיות של פארק ההייטק רואים כביש חדש צמוד למסילת הברזל, זה נראה כמו הכביש שבהדמיה, לפי איך שזה נראה בתמונה עושה רושם שהכביש החדש יתחבר עם כביש עוקף באר שבע וכך תהיה כניסה נוספת לפארק ההייטק, אם הכביש הזה ימשיך צפונה מפארק ההייטק עד לכביש 406 בכניסה הצפונית לעיר הוא יוכל להקל על הפקקים ברמות.

בועז ל

New member
יש שטח.

חלק ב' - מתחם תחזוקה.
אפתח בתרשים התמצאות כללי.
יש שטח.
אם הדברים היו תלויים רק בי, הייתי מאריך את חניון המכוניות דרומה, מקים מסוף אוטובוסים בכניסה לתחנה ושוקל כניסה נוספת ודרומית יותר לתחנה. על הדרך, הייתי מאריך את רציפי התחנה דרומה ובא לציון גואל. פשוט, לא?

אה-כן: עוד דבר שנשכח - מוזאון הטילטינג הבינלאומי ע"ש פרופ' מלינג יוקם על שטח הרציף הישן של התחנה...

davidfainshtein

Member
מנהל
שימו לב ל-IC3 לדימונה ברציף.

יש שטח.
אם הדברים היו תלויים רק בי, הייתי מאריך את חניון המכוניות דרומה, מקים מסוף אוטובוסים בכניסה לתחנה ושוקל כניסה נוספת ודרומית יותר לתחנה. על הדרך, הייתי מאריך את רציפי התחנה דרומה ובא לציון גואל. פשוט, לא?

אה-כן: עוד דבר שנשכח - מוזאון הטילטינג הבינלאומי ע"ש פרופ' מלינג יוקם על שטח הרציף הישן של התחנה...
שימו לב ל-IC3 לדימונה ברציף.
רק חדי עין יכולים להבחין במגה רכבת הזו.

בועז ל

New member
לסיום: תודות

חלק ב' - מתחם תחזוקה.
אפתח בתרשים התמצאות כללי.
תודה גדולה לאגף הביצוע של רכבת ישראל על אספקת ה"חשיש" המשובח של שבתשתיות. תודה ל"אלבטרוס" על מאות תצלומי האוויר שהועלו כאן במשך השנים האחרונות. אני סבור שמגיעה להם מחווה קטנה ממני ומפיטר גרין הנפלא, מהעידן האיכותי והבלוזי של פליטווד מק.
אדיוס אמיגוס.

alantan

New member
שעה שלמה בלולאה? אחרי רבע שעה כבר חטפתי על

תודה גדולה לאגף הביצוע של רכבת ישראל על אספקת ה"חשיש" המשובח של שבתשתיות. תודה ל"אלבטרוס" על מאות תצלומי האוויר שהועלו כאן במשך השנים האחרונות. אני סבור שמגיעה להם מחווה קטנה ממני ומפיטר גרין הנפלא, מהעידן האיכותי והבלוזי של פליטווד מק.
אדיוס אמיגוס.
הראש שאשתיק את הלפטופ... אבל פ' מק הם בהחלט תענוג.

תודה רבה על שבתשתיות נוסף עם צילומים מרהיבים של בירת הדרום. אני גם שותף לתכנית שלך לחניון, מסוף ומוזיאון טילטינג...

בועז ל

New member
תסביר בבקשה לגברת הראשונה שפיטר גרין

הראש שאשתיק את הלפטופ... אבל פ' מק הם בהחלט תענוג.

תודה רבה על שבתשתיות נוסף עם צילומים מרהיבים של בירת הדרום. אני גם שותף לתכנית שלך לחניון, מסוף ומוזיאון טילטינג...
תסביר בבקשה לגברת הראשונה שפיטר גרין
זו אהבה ששורפת ולא ניתן לעמוד כנגדה. היא כבר תבין...

מצב
הנושא נעול.
למעלה