שבתשתיות - A1, מתחם תחזוקה ב"ש.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
יש כבר צוואר בקבוק, קובי.

אחלה דרך לפתוח את השבת!
התמונות מהפרויקט הזה לא מפסיקות לרגש אותי

בועז שאלה לי אליך.
מה לדעתך יהיה צוואר הבקבוק שלה הפרויקט? סתם מסקרן אותי.

תודה רבה על התמונות :)
יש כבר צוואר בקבוק, קובי.
וכפי שעמית כתב: פרויקט החשמול.

tzahi106

New member

שבת שלום לששת קוראיי הנאמנים, קוראתי הנאמנה מיכל והקורא מס' 777 המלעון.

כבוד הרב פיינשטיין וצחי בחרו בו זמנית בנושאי המדור,ולכן, למרות המאמץ הכרוך בכך, נרחף בקרוב מעל מתחם התחזוקה החדש של הרכבת בבאר שבע, לא לפני שנצפה בגובה מתון יותר בגשר 10 ואתרים נוספים בפרויקט A1. התמונות מפרויקט A1 מובאות באדיבותן של ר"י, "טר ארמה", ו"חופרי השרון". תמונות אלו ניתנות לשימוש חופשי תוך מתן קרדיט ליוצריהן.
על כל תצלומי האוויר ממתחם התחזוקה בבאר שבע חלות זכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש ללא הסכמתן של "רכבת ישראל" וחברת צילומי האוויר, "אלבטרוס".

נצא לדרך עם מקבץ תמונות ראשון באדיבות "טר ארמה". התמונה הראשונה צולמה ממרומיו של המנוף שסמוך לפתח מנהרה 4.

בועז ל

New member
חלק ב' - מתחם תחזוקה.

שבת שלום לששת קוראיי הנאמנים, קוראתי הנאמנה מיכל והקורא מס' 777 המלעון.

כבוד הרב פיינשטיין וצחי בחרו בו זמנית בנושאי המדור,ולכן, למרות המאמץ הכרוך בכך, נרחף בקרוב מעל מתחם התחזוקה החדש של הרכבת בבאר שבע, לא לפני שנצפה בגובה מתון יותר בגשר 10 ואתרים נוספים בפרויקט A1. התמונות מפרויקט A1 מובאות באדיבותן של ר"י, "טר ארמה", ו"חופרי השרון". תמונות אלו ניתנות לשימוש חופשי תוך מתן קרדיט ליוצריהן.
על כל תצלומי האוויר ממתחם התחזוקה בבאר שבע חלות זכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש ללא הסכמתן של "רכבת ישראל" וחברת צילומי האוויר, "אלבטרוס".

נצא לדרך עם מקבץ תמונות ראשון באדיבות "טר ארמה". התמונה הראשונה צולמה ממרומיו של המנוף שסמוך לפתח מנהרה 4.
חלק ב' - מתחם תחזוקה.
אפתח בתרשים התמצאות כללי.

בועז ל

New member
לא מבזבזים זמן וכבר עולים לאוויר.

חלק ב' - מתחם תחזוקה.
לא מבזבזים זמן וכבר עולים לאוויר.
תמונות "אלבטרוס" צולמו ב-29.10.13. הנה מבט כללי של המתחם כשבמרכזו מוסך הטיפולים.

בועז ל

New member
תחנה אמיתית של ממש

חלק ב' - מתחם תחזוקה.
תחנה אמיתית של ממש
יחד עם תחנת לוד וחיפה מזרח הופכת ב"ש צפון לאחת התחנות המגוונות והמעניינות בארץ. אחד המרכיבים החיוניים ע"מ להגיע למעמד זה הוא מספר מסילות רב ובב"ש צפון, בלי עין הרע, כבר יש ותהיינה מסילות בשפע.

easylivin

New member
ההבדל הוא שלוד היא צומת מס"ב מרכזית

תחנה אמיתית של ממש
יחד עם תחנת לוד וחיפה מזרח הופכת ב"ש צפון לאחת התחנות המגוונות והמעניינות בארץ. אחד המרכיבים החיוניים ע"מ להגיע למעמד זה הוא מספר מסילות רב ובב"ש צפון, בלי עין הרע, כבר יש ותהיינה מסילות בשפע.
עוד מימי כיבוש א"י על ידי הבריטים. באר שבע צפון היא אמנם צומת מבחינה פורמלית, אבל לא ממש במלוא מובן המילה מבחינת היקפי הפעילות בחלק מהשלוחות המתפצלות ממנה. היא בעיקר תחנת ביניים על הקו הראשי שממשיך לנחל צין, והחל מהשנה גם מרכז תחזוקה ודיור לקרונות נוסעים.

בועז ל

New member
אכן, יש לב"ש צפון לאן לשאוף.

עוד מימי כיבוש א"י על ידי הבריטים. באר שבע צפון היא אמנם צומת מבחינה פורמלית, אבל לא ממש במלוא מובן המילה מבחינת היקפי הפעילות בחלק מהשלוחות המתפצלות ממנה. היא בעיקר תחנת ביניים על הקו הראשי שממשיך לנחל צין, והחל מהשנה גם מרכז תחזוקה ודיור לקרונות נוסעים.
אכן, יש לב"ש צפון לאן לשאוף.
נקווה שבעתיד יחד עם הקו לעיר הבה"דים, הקו "לך תדע לאילת" ושיפורים בקו לדימונה, ב"ש צפון תהיה תחנה שוקקת תנועה ופעילות.

davidfainshtein

Member
מנהל
יש בחלק התחתון של התמונה

תחנה אמיתית של ממש
יש בחלק התחתון של התמונה
מסילות ישנות שנראה שמנותקות מהרשת. לא זכור לי שראיתי אותן בסיור. תזכיר לי מה זה?

jarondl

New member
זה רציף 1 - דהיינו התחנה הישנה

יש בחלק התחתון של התמונה
מסילות ישנות שנראה שמנותקות מהרשת. לא זכור לי שראיתי אותן בסיור. תזכיר לי מה זה?
זה רציף 1 - דהיינו התחנה הישנה
הריצוף שנראה כמו חצאית סקוטית הוא של רציף התחנה הישנה.
לא שזה אמור לעניין את הנוסעים, אבל זה רציף 1, ובתחנה החדשה יש רציפים 2 3 ו4.

zahipan10

New member
סללו חניה נוספת במתחם קרוב יותר לכביש הראשי

לידיעת הגולש רוביק דינלוביץ'

עם קצת מאמץ ורצון ניתן לפתור די בקלות את מצוקת החניה בב"ש צפון.
בפעם האחרונה שהייתי שם היה מספיק מקומות חניה.
בשאר השטח אגב העירייה בונה פארק אתגרי, אין לי בעיה עם הפארק הזה אבל אני חושב שהיה ראוי יותר לבנות מסוף לתחבורה ציבורית (אלא אם לעירייה יש פתרונות אחרים).

בועז ל

New member
מתי נסללה החניה הנוספת?

בפעם האחרונה שהייתי שם היה מספיק מקומות חניה.
בשאר השטח אגב העירייה בונה פארק אתגרי, אין לי בעיה עם הפארק הזה אבל אני חושב שהיה ראוי יותר לבנות מסוף לתחבורה ציבורית (אלא אם לעירייה יש פתרונות אחרים).
מתי נסללה החניה הנוספת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה