שבתשתיות - 531

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
ה.מ 34, שדה התעופה הרצליה.

שבתשתיות - 531
שבת שלום, ששת קוראיי הנאמנים.
ניצן שב הביתה והביא עליכם את "הצרה" הזאת כשפתר את חידת התשתיות. לבקשתו, נערוך טיסה קצרה מעל פרויקט 531 ונתבונן במראה התוואי נכון ל-14.4 השנה.
תודה גדולה ל"נתיבי ישראל" וחברת הניהול "אמי מתום" על תצלומי האוויר והאישור שניתן לעשות בהן שימוש. מאז סיור הפורום בפרויקט, טרם נערך סיור נוסף לאורך התוואי. אי לכך, לא אוכל להעלות עדכונים נוספים על אלה שיופיעו בתצלומי האוויר. עמכם הסליחה ואנא זיכרו: ניצן אשם!
שדה התעופה, מחמל נפשו של כבוד הרב פיינשטיין, מופיע סמוך להפרדה המפלסית העתידית.

אורי404

New member
אם אני לא טועה צומצמה פעילותו משמעותית

גם שדה התעופה הזה מתוכנן להיגרט
אם אני לא טועה צומצמה פעילותו משמעותית
היה צו בג"צ, לפיו השימוש בשדה התעופה יהיה חלקי, בהשוואה לכיום. למשל שימוש בשדה התעופה ללימודי טיסה ושימושים דומים כאלה, אבל ללא שימוש בשדה לטיסות פנאי.
בעתיד, אכן יש תכנון ל
את שדה התעופה.

davidfainshtein

Member
מנהל
אני אוהב את שר התחבורה שלנו

שדה התעופה, מחמל נפשו של כבוד הרב פיינשטיין, מופיע סמוך להפרדה המפלסית העתידית.
אני אוהב את שר התחבורה שלנו
אבל מה שהוא עשה לתעופה הכללית בלתי נסלח.

בועז ל

New member
לקראת מחלף שמריהו מזרח

שבתשתיות - 531
ניצן שב הביתה והביא עליכם את "הצרה" הזאת כשפתר את חידת התשתיות. לבקשתו, נערוך טיסה קצרה מעל פרויקט 531 ונתבונן במראה התוואי נכון ל-14.4 השנה.
תודה גדולה ל"נתיבי ישראל" וחברת הניהול "אמי מתום" על תצלומי האוויר והאישור שניתן לעשות בהן שימוש. מאז סיור הפורום בפרויקט, טרם נערך סיור נוסף לאורך התוואי. אי לכך, לא אוכל להעלות עדכונים נוספים על אלה שיופיעו בתצלומי האוויר. עמכם הסליחה ואנא זיכרו: ניצן אשם!
לקראת מחלף שמריהו מזרח
המסוק שלנו ממשיך לנוע צפונה מעל מסילת החוף. מחלף שמריהו מזרח, נקודת המפגש של שלוש זרועות התוואי של פרויקט 531. (3 תמונות)

פרויקט 531/20 - רק זרוע אחת באמת שייכת ל-531, שתיים שייכות

לקראת מחלף שמריהו מזרח
המסוק שלנו ממשיך לנוע צפונה מעל מסילת החוף. מחלף שמריהו מזרח, נקודת המפגש של שלוש זרועות התוואי של פרויקט 531. (3 תמונות)
פרויקט 531/20 - רק זרוע אחת באמת שייכת ל-531, שתיים שייכות
דווקא ל-20.

גם השם של הפרויקט נובע מפוליטיקה

תודה על ההערה. הכוונה היא לזרועות הפרויקט כולו ולא לכביש.
גם השם של הפרויקט נובע מפוליטיקה
כי כביש 20 מזוהה עם נתיבי איילון. ואת הקטע הזה של הכביש לקחו מנתיבי איילון והעבירו לאחריות נתיבי ישראל.
אבל כביש 531 עצמו הוא רק חלק מהפרויקט הענק הזה וההארכה של כביש 20 עד שפיים-געש לא פחות חשובה מכביש 531.
למעשה, אין חיים לקטע המערבי של 531 ללא ההארכה הזו של כביש 20.

בועז ל

New member
רקוויאם לשדה?

שבתשתיות - 531
רקוויאם לשדה?
שלוש תמונות של שדה התעופה והמעבר החקלאי שמוקם סמוך לו.

davidfainshtein

Member
מנהל
נקווה מאוד שלא.

רקוויאם לשדה?
שלוש תמונות של שדה התעופה והמעבר החקלאי שמוקם סמוך לו.
נקווה מאוד שלא.
אגב, כיום הטייסים הממריאים על מסלול 29 מערבה מחוייבים לפנות צפונה מעל מסילת הברזל כדי לא לעבור מעל כפר שמריהו.

HomerFlanders

New member
תודה רבה על התמונות!

שבתשתיות - 531
תודה רבה על התמונות!
אני מבין שהמסילה מוסטת מזרחה כחלק מהפרויקט, מה שאני לא מבין זה מה יעלה בגורל הרציפים של תחנת הרצליה? האם הם יהרסו לטובת הנתיבים המערביים שיסללו? לפי התמונות נראה שאין ברירה לעשות זאת כיוון שאין מקום להשארתם וגם לסלילת כביש ליד..
אשמח להסבר מהמומחים

לפי התוכניות של הרציפים בתחנה:

תודה רבה על התמונות!
אני מבין שהמסילה מוסטת מזרחה כחלק מהפרויקט, מה שאני לא מבין זה מה יעלה בגורל הרציפים של תחנת הרצליה? האם הם יהרסו לטובת הנתיבים המערביים שיסללו? לפי התמונות נראה שאין ברירה לעשות זאת כיוון שאין מקום להשארתם וגם לסלילת כביש ליד..
אשמח להסבר מהמומחים
שלושת הרציפים הקיימים לא יזוזו ממקומם ויוארכו.
יתווסף רציף מזרחי באי של רציף 1 הקיים (את הרמז לכך אפשר לראות גם בעבודות שמתבצעות כעת בסביבת התחנה).
ויתווסף אי מזרחי שהקצוות שלו יהיו צפוניים יותר.
כלומר יהיו בתחנה שישה רציפים.

אפשר להיכנס לתוכניות מכאן.
הקבצים בהם אפשר לראות את תוכניות הרציפים הם גליון אדריכלות 1, גליון אדריכלות 11 וגליון אדריכלות 18.
אני מצרף את גליון 1.

GLSRA

Active member
תודה - ברור לגמרי

שלושת הרציפים הקיימים לא יזוזו ממקומם ויוארכו.
יתווסף רציף מזרחי באי של רציף 1 הקיים (את הרמז לכך אפשר לראות גם בעבודות שמתבצעות כעת בסביבת התחנה).
ויתווסף אי מזרחי שהקצוות שלו יהיו צפוניים יותר.
כלומר יהיו בתחנה שישה רציפים.

אפשר להיכנס לתוכניות מכאן.
הקבצים בהם אפשר לראות את תוכניות הרציפים הם גליון אדריכלות 1, גליון אדריכלות 11 וגליון אדריכלות 18.
אני מצרף את גליון 1.
תודה - ברור לגמרי

בועז ל

New member
מחלף שמריהו מזרח

שבתשתיות - 531
מחלף שמריהו מזרח
הגענו למחלף העתידי בעל שלושת המפלסים. בדרכנו צפונה מפארק הרצליה ליווינו את מובל המים שעושה את דרכו צפונה לאורך 1.5 ק"מ במטרה לנקז מי הצפות פוטנציאליים שמקורם בסביבת הפארק. הפסקה.

תודה רבה, מאוד מעניין, שתפעל בקרוב

שבתשתיות - 531
תודה רבה, מאוד מעניין, שתפעל בקרוב
אמס"ת :)

בועז ל

New member
מפגש 33

שבתשתיות - 531
מפגש 33
מפגש נוסף שעומד להתבטל הוא מפגש 33 שסמוך לבית העלמין של כפר שמריהו. את צלם המסוק עניינה יותר הסביבה מאשר המפגש.
(3 תמונות)

מצב
הנושא נעול.
למעלה