שבתשתיות - ה"חליל" מתחנת האומה

מצב
הנושא נעול.
אני יכול רק לחזור על דבריי משרשור קודם

נכון, וההסברים נכונים, אבל
לאחר המפלה הנוראה בצוק איתן, נגמרה הרתעה של 66 שנה בתבוסה מדינית נוראה עם 3 מוסקטרים שגרמו נזק נורא ואיום לישראל. הלכו וזיגזגו, עשו צחוק מהמערכה התגלו כפחדנים ולא השכילו ליצור בריתות נשק עם רוסיה או סין במהלך השנים האחרונות. התלות הבלעדית בנשק אמריקאי היא הטעות הקשה ביותר שנעשתה כאן. פוטין הציע שיתוף פעולה ומכירת מטוסי סוחוי ומיג לישראל. אסור היה לסרב להצעה כזו. צריך לעבוד בנושא הנשק עם מספר מדינות במקביל. החמאס ניצח בענק את המערכה ובקרוב יתפתח בישראל מיתון קשה וקריסה כלכלית של מעמד הביניים.
הנקודות שלך נכונות לחלוטין, גם אם אתה נוטה להצגת דברים קיצונית. העקרונות נכונים.

אבל... המסקנה שלך לפיה בעקבות כל הדברים האלה תחזור לפתע מפלגת העבודה מעולם המתים, ולרה"מ יקראו בוז'י - שגויה. הסברתי למה בתגובה הקודמת.

כמו שכבר אמרתי, כשאנשים קוראים את דבריך הם נוטים להסכים עם חלק נכבד מהנקודות, אבל אז באה התחזית לגבי בוז'י (או תחזיות אחרות מרחיקות לכת) ומערערת את היסודות. לכן אני מפריד בכל פעם בין הנקודות שאתה מעלה לבין המסקנות לגבי העתיד.

(מצד שני, כמו שכבר כתבו כאן שנונים ממני, אם לרה"מ קוראים ביבי, לשר הבטחון בוגי, ולנשיא רובי - אין סיבה שלראש האופוזיציה לא יקראו בוז'י...)

ניפגש ביום הבחירות ונראה...

הנקודות שלך נכונות לחלוטין, גם אם אתה נוטה להצגת דברים קיצונית. העקרונות נכונים.

אבל... המסקנה שלך לפיה בעקבות כל הדברים האלה תחזור לפתע מפלגת העבודה מעולם המתים, ולרה"מ יקראו בוז'י - שגויה. הסברתי למה בתגובה הקודמת.

כמו שכבר אמרתי, כשאנשים קוראים את דבריך הם נוטים להסכים עם חלק נכבד מהנקודות, אבל אז באה התחזית לגבי בוז'י (או תחזיות אחרות מרחיקות לכת) ומערערת את היסודות. לכן אני מפריד בכל פעם בין הנקודות שאתה מעלה לבין המסקנות לגבי העתיד.

(מצד שני, כמו שכבר כתבו כאן שנונים ממני, אם לרה"מ קוראים ביבי, לשר הבטחון בוגי, ולנשיא רובי - אין סיבה שלראש האופוזיציה לא יקראו בוז'י...)
ניפגש ביום הבחירות ונראה...

down under

New member
רק טעות קלה בספירה. כתבת שרק בשלושה מקרים מתוך שבעה וגו'

אין לכך שום קשר לנתניהו
אתה יכול להציב בראש הממשלה גם את יובל המבולבל. זה לא רלבנטי.
הנפילה של העבודה נובעת מסיבות שונות לחלוטין, ללא קשר לזהות רה"מ המכהן או מנהיגי גוש הימין בכלל.
שים לב דוקטור:
92' - 44 מנדטים. רבין, תקווה, מהפך - כל החבילה.
96' - 34 מנדטים! ההתפכחות, הבוקר שאחרי אוסלו.
99' - 26 מנדטים! ממשיכים בנפילה, אהוד ברק לא עזר. הנצחון על נתניהו לא עזר. הדרך רק למטה.
03' - 19 מנדטים! שים לב דוקטור, אז אמרו על מצנע שהוא דרדר את העבודה לשפל חסר תקדים...
הם לא הבינו כלום.
06' - 19 מנדטים. פרץ? אולמרט? לא רלבנטי. העבודה לא מסוגלת להתאושש. שפל חסר תקדים?....
09' - 13 מנדטים! ברק? נתניהו? לא רלבנטי. העבודה היא מפלגת נישה. סופי.
13' - 15 מנדטים! שלי סמרטוטוביץ' סוחפת את העבודה ל"נצחון ענק" ולעליה של... שני מנדטים עלובים ומבישים. מייד היא עפה כמו טיל מהנהגת המפלגה, בתמורה להצלחתה המדהימה...

עכשיו, לאחר שהעבודה איבדה שני שליש (!!!!) ממצביעיה לאורך 22 השנים האחרונות, כאשר רק בשלושה מקרים מתוך שבעה נתניהו מונה לרה"מ, צריכה להבהיר לך מעל לכל ספק שזה לא נתניהו. זה לא בוז'י. העבודה אבודה. השמאל הישראלי לא יתאושש עד שיכה על חטא ויודה בטעויותיו. הוא מסרב לעשות כן (ואיש לא תובע ממנו לעשות כן כי התקשורת נמצאת בכיסו) ולכן המצביעים מסרבים לחזור. זה הכל.
זה צריך להיות שלושה מתוך שישה. כי בראשון מה לעשות שהעבודה לקחה, תרתי משמע. גם את המפגלה הכי גדולה (44 מנדטים) וגם רבין לקח
את הרוה"מות.

מאז היו 6 מערכות בחירות ולא 7 וב-3 מתוכן נתניהו לקח. 96', 09' ו-13'.

אבל זה בדיוק מה שכתבתי! אין שום טעות.

זה צריך להיות שלושה מתוך שישה. כי בראשון מה לעשות שהעבודה לקחה, תרתי משמע. גם את המפגלה הכי גדולה (44 מנדטים) וגם רבין לקח
את הרוה"מות.

מאז היו 6 מערכות בחירות ולא 7 וב-3 מתוכן נתניהו לקח. 96', 09' ו-13'.

תיארתי מגמה לאורך 7 מערכות בחירות. במהלכן העבודה ירדה מ-44 מנדטים ל-15 כיום. ציינתי את מספר המנדטים מהכנסת ה-13 עד ה-19, כלומר בדיוק 7 מערכות בחירות לכנסת ולא פחות.
מתוך אותן 7 מערכות בחירות, ביבי לקח רק 3. ב-3 נוספות, הוא בכלל לא התמודד על הפסגה (92', 03', 06'). רק פעם אחת העבודה ניצחה את ביבי (99') וגם אז כפי שהוכחתי מגמת הירידה נמשכה.
לכן ביבי בכלל לא רלבנטי למגמת הירידה שתיארתי. הוא לא רלבנטי כשהעבודה מצליחה ולא רלבנטי כשהעבודה נכשלת, לא רלבנטי כשהיא עולה ולא רלבנטי כשהיא יורדת.

מש"ל.

כנראה שאין לך תשובה עניינית לטענה שלי ולכן אתה מנסה לחפש מתחת לאדמה "טעויות" דמיוניות.

ב-2006 נתניהו עמד בראשות הליכוד וכן התמודד על הפסגה

תיארתי מגמה לאורך 7 מערכות בחירות. במהלכן העבודה ירדה מ-44 מנדטים ל-15 כיום. ציינתי את מספר המנדטים מהכנסת ה-13 עד ה-19, כלומר בדיוק 7 מערכות בחירות לכנסת ולא פחות.
מתוך אותן 7 מערכות בחירות, ביבי לקח רק 3. ב-3 נוספות, הוא בכלל לא התמודד על הפסגה (92', 03', 06'). רק פעם אחת העבודה ניצחה את ביבי (99') וגם אז כפי שהוכחתי מגמת הירידה נמשכה.
לכן ביבי בכלל לא רלבנטי למגמת הירידה שתיארתי. הוא לא רלבנטי כשהעבודה מצליחה ולא רלבנטי כשהעבודה נכשלת, לא רלבנטי כשהיא עולה ולא רלבנטי כשהיא יורדת.

מש"ל.

כנראה שאין לך תשובה עניינית לטענה שלי ולכן אתה מנסה לחפש מתחת לאדמה "טעויות" דמיוניות.
באותן בחירות הליכוד קיבל 12 מנדטים.

:D
"התמודד על הפסגה... 12 מנדטים"

באותן בחירות הליכוד קיבל 12 מנדטים.

אתה בכלל טורח לקרוא את השטויות שאתה כותב?
אחד המשפטים הכי מגוחכים שקראתי בפורום הזה.

נתניהו היה ב-2006 מועמד הליכוד לראשות הממשלה

אתה בכלל טורח לקרוא את השטויות שאתה כותב?
אחד המשפטים הכי מגוחכים שקראתי בפורום הזה.
התוצאה בפועל וסיכוייו באותן בחירות לא משנים את העובדה הזו.
אתה הצגת מצג כאילו נתניהו לא התמודד ב-2006 (כפי שלא התמודד ב-1992 וב-2003) וזה לא נכון.
מותר גם לך להודות בטעות / אי דיוק שלך.
אתה כל כך מתרגז שמתקנים אותך שאתה מגיב כפי שאתה מגיב...

בשנת 2006 נתניהו התמודד על ראשות הממשלה והובס - זו עובדה.

12 מנדטים....

התוצאה בפועל וסיכוייו באותן בחירות לא משנים את העובדה הזו.
אתה הצגת מצג כאילו נתניהו לא התמודד ב-2006 (כפי שלא התמודד ב-1992 וב-2003) וזה לא נכון.
מותר גם לך להודות בטעות / אי דיוק שלך.
אתה כל כך מתרגז שמתקנים אותך שאתה מגיב כפי שאתה מגיב...

בשנת 2006 נתניהו התמודד על ראשות הממשלה והובס - זו עובדה.
12 מנדטים....

במקום להודות בטעות שלך, אתה ממשיך להמציא תירוצים.
הנסיון שלך לשנות את נושא הדיון, כפי שאתה תמיד עושה כשהטעויות שלך נחשפות, לא יועיל.
כתבת שטות, יצאת מגוחך, והדרך הנכונה מבחינתך היתה לשתוק ולעזוב את הנושא. אבל אתה מנסה לחפות על הפאדיחה בטענות לא ענייניות.
12 מנדטים.

הליכוד עם בנימין נתניהו לראשות הממשלה - 12 מנדטים

12 מנדטים....

במקום להודות בטעות שלך, אתה ממשיך להמציא תירוצים.
הנסיון שלך לשנות את נושא הדיון, כפי שאתה תמיד עושה כשהטעויות שלך נחשפות, לא יועיל.
כתבת שטות, יצאת מגוחך, והדרך הנכונה מבחינתך היתה לשתוק ולעזוב את הנושא. אבל אתה מנסה לחפות על הפאדיחה בטענות לא ענייניות.
12 מנדטים.
[URL]https://www.knesset.gov.il/elections17/heb/results/main_results.asp[/URL]

ולזה אתה קורא "התמודד על הפסגה"?

[URL]https://www.knesset.gov.il/elections17/heb/results/main_results.asp[/URL]

מי לא יודע שהוא קיבל אז 12 מנדטים?

לא היה פקטור בכלל באותן בחירות, רק פרץ ואולמרט, בדיוק כמו שכתבתי עוד בתגובה המקורית.
לא התמודד על שום פסגה. מקסימום על ראשות ועד הבית...

אתה חופר לעצמך בור עוד יותר עמוק עם כל תגובה.

down under

New member
אתה פשוט יצור עלוב ותו לא

מי לא יודע שהוא קיבל אז 12 מנדטים?

לא היה פקטור בכלל באותן בחירות, רק פרץ ואולמרט, בדיוק כמו שכתבתי עוד בתגובה המקורית.
לא התמודד על שום פסגה. מקסימום על ראשות ועד הבית...

אתה חופר לעצמך בור עוד יותר עמוק עם כל תגובה.
כל כך קשה להודות באיזו טעות קטנה?
מזכיר לי גם את השרשור מלפני שבוע או שבועיים אם זה שכתבת if you build they use ומישהו העיר משהו
על תמח"ת ואתה התחלת לתקוף אותו בחמת זעם של אדם שלוקה בהפרעה כלשהי.

הפוסל במומו פוסל

כל כך קשה להודות באיזו טעות קטנה?
מזכיר לי גם את השרשור מלפני שבוע או שבועיים אם זה שכתבת if you build they use ומישהו העיר משהו
על תמח"ת ואתה התחלת לתקוף אותו בחמת זעם של אדם שלוקה בהפרעה כלשהי.
הפוסל במומו פוסל
בוא נתחיל בתגובה הנוכחית שלך.
"if you build it they use"

באיזו שפה כתבת את זה, קובי? אנגלית למתחילים באפגניסטן?

המשפט הוא : "if you build it they will come".
כתבתי אותו בפורום כבר פעמים רבות. מה קרה, קשה לך להפעיל את הקופי-פייסט?
זה מסובך מדי בשבילך? לא שמת לב שהמשפט שגוי? אתה מקליד על עיוור?

שלא לדבר על כך שזה משפט מסרט מלפני 26 שנה. הייתי מצפה שתלמד אותו בזמן ה"קצר" הזה.

בוא נעבור לתגובה שאליה התייחסת.
אני כתבתי את המשפט הזה לגבי תכניות הפיתוח של הרכבת ותשתיות בכלל והוא מתייחס ליצירת ביקושים.
מכיוון שאי אפשר להתווכח עם ההיסטוריה, אותו גולש בנסיון פתטי למצוא "טעות" במה שכתבתי (בדיוק כמו הנסיונות הפתטיים שלך) הביא דוגמא לא רלבנטית למשפט או להקשר שלו. אני בתגובה עשיתי ממנו צחוק והוא שתק. שתיקה כהודאה.
כנראה שזה מאד כאב לך, כי גם ממך עשיתי צחוק בצורה דומה בעבר (הנסיון שלך להוכיח ששליטת ישראל במערב ירושלים מוכרת במשפט הבינלאומי או ע"י מדינות המערב). גם אז הפתרון שלך לכשלונך היה לנבל את הפה, כי זו הדרך היחידה שלך להתמודד. הרי טיעונים לגופו של עניין אין לך. אז אתה מקלל.

נעבור לתגובה שלך בשרשור הנוכחי.
מי שלא יודע לספור עד 7, לדעתי עדיף שישתוק ולא יעשה מעצמו צחוק. אבל אתה לא יכול להתאפק כנראה, ושוב עשית מעצמך צחוק עם הציטוט השגוי (שגיאה כפולה). אז תיהנה.

נסיים בתגובה של עמוד השדרה בשרשור הנוכחי.
גם עמוד השדרה מתוסכל כי אין לו תשובה עניינית למה שכתבתי, אז בדיוק כמוך הוא פותח בנסיון כושל למצוא "טעויות". ומה ה"טעות" שהוא מצא? שכתבתי שבשנת 06' ביבי לא התמודד על הפסגה. וכדי להוכיח שאני "טועה", מה הוא כתב? שביבי קיבל ב-06' 12 מנדטים! אכן התמודדות על הפסגה. מפלגת העבודה היתה זוכה בבחירות האלו ללא ספק לולא ביבי עמד בדרכה...

מסקנה: בכל פעם שאתם מנסים למצוא "טעויות" במקום להגיב לגופו של עניין, אתם עושים מעצמכם צחוק. אבל כנראה שאתם נהנים מכך, כי אתם ממשיכים. מי אני שאפריע לכם לתלות את עצמכם?

davidfainshtein

Member
מנהל
מי יכול היה לסכם זאת טוב ממך?

אין לכך שום קשר לנתניהו
אתה יכול להציב בראש הממשלה גם את יובל המבולבל. זה לא רלבנטי.
הנפילה של העבודה נובעת מסיבות שונות לחלוטין, ללא קשר לזהות רה"מ המכהן או מנהיגי גוש הימין בכלל.
שים לב דוקטור:
92' - 44 מנדטים. רבין, תקווה, מהפך - כל החבילה.
96' - 34 מנדטים! ההתפכחות, הבוקר שאחרי אוסלו.
99' - 26 מנדטים! ממשיכים בנפילה, אהוד ברק לא עזר. הנצחון על נתניהו לא עזר. הדרך רק למטה.
03' - 19 מנדטים! שים לב דוקטור, אז אמרו על מצנע שהוא דרדר את העבודה לשפל חסר תקדים...
הם לא הבינו כלום.
06' - 19 מנדטים. פרץ? אולמרט? לא רלבנטי. העבודה לא מסוגלת להתאושש. שפל חסר תקדים?....
09' - 13 מנדטים! ברק? נתניהו? לא רלבנטי. העבודה היא מפלגת נישה. סופי.
13' - 15 מנדטים! שלי סמרטוטוביץ' סוחפת את העבודה ל"נצחון ענק" ולעליה של... שני מנדטים עלובים ומבישים. מייד היא עפה כמו טיל מהנהגת המפלגה, בתמורה להצלחתה המדהימה...

עכשיו, לאחר שהעבודה איבדה שני שליש (!!!!) ממצביעיה לאורך 22 השנים האחרונות, כאשר רק בשלושה מקרים מתוך שבעה נתניהו מונה לרה"מ, צריכה להבהיר לך מעל לכל ספק שזה לא נתניהו. זה לא בוז'י. העבודה אבודה. השמאל הישראלי לא יתאושש עד שיכה על חטא ויודה בטעויותיו. הוא מסרב לעשות כן (ואיש לא תובע ממנו לעשות כן כי התקשורת נמצאת בכיסו) ולכן המצביעים מסרבים לחזור. זה הכל.
השמאל איבד לחלוטין מהרלוונטיות שלו (מעולם לא הייתה לו), יותר ויותר אנשים בארץ מתפכחים מהסרטים שהשמאל שתל להם בראש במשך 40 שנה. וכמו שציינת בצדק - עוד לא מוצה עם השמאל הדין בגלל שליטתו (עדיין) בשני מוקדי כוח אחרונים, בהם הוא נאחז כבקרנות המזבח, התקשורת ובג"צ.

שקרים שחוזרים אחריהם כמה פעמים נשארים שקרים.

השמאל איבד לחלוטין מהרלוונטיות שלו (מעולם לא הייתה לו), יותר ויותר אנשים בארץ מתפכחים מהסרטים שהשמאל שתל להם בראש במשך 40 שנה. וכמו שציינת בצדק - עוד לא מוצה עם השמאל הדין בגלל שליטתו (עדיין) בשני מוקדי כוח אחרונים, בהם הוא נאחז כבקרנות המזבח, התקשורת ובג"צ.
בג"ץ שופט על פי עקרונות משטר דמוקרטי אין שום קשר לשמאל.
ולגבי התקשורת אין שום שליטה של השמאל בתקשורת.
בפורום אחר יש בחור שדעותיו מוצקות בימין, הוא עובד ב"תקשורת"
כמה שנים וכתב במפורט שהאשמות שהתקשורת "שמואלנית" הן עורבא פרח.

davidfainshtein

Member
מנהל
אתה צודק.

בג"ץ שופט על פי עקרונות משטר דמוקרטי אין שום קשר לשמאל.
ולגבי התקשורת אין שום שליטה של השמאל בתקשורת.
בפורום אחר יש בחור שדעותיו מוצקות בימין, הוא עובד ב"תקשורת"
כמה שנים וכתב במפורט שהאשמות שהתקשורת "שמואלנית" הן עורבא פרח.
אתה צודק.

נכון, ויש מוקדים נוספים

נכון, ויש מוקדים נוספים
האקדמיה, הארגונים הלא ממשלתיים, נש"מ... כל המקומות שאין צורך לעמוד לבחירות כלליות כדי להשתלט עליהם.

mauzer

New member
נראה לי צולם דווקא בבת-ים

צודק ולכן אצרף טייגר נדיר 337-203 של ליטוינסקי
שצולם ברמת-גן במחצית הראשונה של שנות ה-70! התמונה בחסות חברי היקר צביקה וינשטוק !
מוקדשת לשבעת חבריו היקרים של האדמו"ר שליטא גבאי חכם שמש בועז לוי !
נראה לי צולם דווקא בבת-ים
רחוב ז'בוטינסקי, ליד הים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה