שבתשתיות: התחנה הבאה - שדרות.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member

סופ"ש נעים ואביבי לששת קוראיי הנאמנים.
לאחר הפוגה קצרה חוזר המדור השבועי בפורמט הישן, המוכר והלעוס עד לזרא...

משמעות הדבר היא שאת דרכנו לתחנת שדרות נעשה עם ידידנו משכבר הימים: האוטובוס של אנדי - האוטובוס ששום שרשור תשתיות אינו שלם בלעדיו.

מיכי 10

Member
כבר הסברתי לך פעם,

משמעות הדבר היא שאת דרכנו לתחנת שדרות נעשה עם ידידנו משכבר הימים: האוטובוס של אנדי - האוטובוס ששום שרשור תשתיות אינו שלם בלעדיו.
כבר הסברתי לך פעם,
שחוץ מששת קוראיך הנאמנים, בועז, יש לך עוד קוראת אחת לא נאמנה.
לידיעתך!

בועז ל

New member
טוב, המפקדת, אני מתקן: חמשת קוראיי הנאמנים

כבר הסברתי לך פעם,
שחוץ מששת קוראיך הנאמנים, בועז, יש לך עוד קוראת אחת לא נאמנה.
לידיעתך!
בתוספת קוראת נאמנה ויקרה.

מיכי 10

Member
תודה, חמוד
. ואני רואה שאתה מתעקש

תודה, חמוד
. ואני רואה שאתה מתעקש
על שישה בלבד (כולל מע"מ).

מצחיק; גם אצלנו, בפורום אספרנטו, אנחנו מסתלבטים על עצמנו בצורה דומה.

בועז ל

New member
הביטוי "ששת קוראיי הנאמנים" אינו שלי במקור

תודה, חמוד
. ואני רואה שאתה מתעקש
על שישה בלבד (כולל מע"מ).

מצחיק; גם אצלנו, בפורום אספרנטו, אנחנו מסתלבטים על עצמנו בצורה דומה.
זהו מספר נוסחאי 'מקוּדש' (מקודש עאלק...
) שמשמר ביטוי שטבע בזמנו הסופר דן בן אמוץ. עבדך הנאמן החליט להנציח את הביטוי.

מיכי 10

Member
"המביא דבר בשם אומרו - מביא גאולה לעולם".

זהו מספר נוסחאי 'מקוּדש' (מקודש עאלק...
) שמשמר ביטוי שטבע בזמנו הסופר דן בן אמוץ. עבדך הנאמן החליט להנציח את הביטוי.
"המביא דבר בשם אומרו - מביא גאולה לעולם".

אז אתה מנציח בינתיים גם את זכרו של דן בן אמוץ עצמו.
בכל אופן, זה נשמע נחמד.

מיכי 10

Member
אגב, בועז, אתם מגיעים ב-27.11.13

למשרדי תפוז בבני ברק?
אני לא יודעת עדיין, כי אולי הם לא שמו לב, אבל כתבתי להם שזה הערב בו מדליקים נר ראשון של חנוכה. אז יתכן שאנשים לא כל כך יוכלו להגיע בגלל מחוייבויות משפחתיות ואחרות.

בועז ל

New member
כב' הרב פיינשטיין ורמי ישיבו לך על שאלה זו.

למשרדי תפוז בבני ברק?
אני לא יודעת עדיין, כי אולי הם לא שמו לב, אבל כתבתי להם שזה הערב בו מדליקים נר ראשון של חנוכה. אז יתכן שאנשים לא כל כך יוכלו להגיע בגלל מחוייבויות משפחתיות ואחרות.
כב' הרב פיינשטיין ורמי ישיבו לך על שאלה זו.
אני לא רלוונטי.

מיכי 10

Member
תודה על התשובה, דוד.

הפסקה שמסתיימת אוטוטו.
ולא, אני לא מגיע.
תודה על התשובה, דוד.
אני לא יודעת אם אני מגיעה לאותו ערב, ואם אני בכלל רוצה להגיע לשם. הייתי פעם אחת, ולא כיף להסתובב שם.

אז בועז יצטרף אליכם שוב בניהול? נחמד!

בועז ל

New member
לפני שנגיע לשדרות...

לפני שנגיע לשדרות...
מה יותר הגיוני מאשר לצלם באשדוד ולדווח על שני עניינים מרמלה. מה, לא?

ובכן, הראשון שבהם מגיע מהמכרז להקמת ההפרדה המפלסית במפגש 208 (רחוב החשמונאים). במכרז זה שוב בוצעה דחייה במועד האחרון להגשת הצעות הקבלנים עומד כעת על 28.11.13.
חניון הרכבת - חלפה למעלה משנה ממועד פתיחתה של התחנה המשודרגת עד שעיריית רמלה הצליחה להעביר את שינוי התב"ע הנדרש עבור מתן היתר הבנייה לרכבת. לכאורה, הדברים היו אמורים להתגלגל מכאן באופן שוטף, אך ברמלה כמו ברמלה: הכול מסובך ולא פשוט. בבדיקה שביצעה הרכבת התגלה כי נדרשים שינויים נוספים. אחד מהם, למשל, הוא הוספת התכנון עבור השלוחה לרג"ם (הפארק המסחרי-תעשייתי העתידי שמתוכנן עבור רמלה מודיעין וגזר). שלוחה זאת, כזכור, מככבת בין היתר בעתירה שהגישה בחודש מאי עיריית רמלה נגד כוונתן של הרכבת והוות"ל להרחיב דרומה את המתחם בלוד ולהקים את השלוחה לרג"ם. גם גשר הולכי הרגל, שאמור לחבר את החניון החדש עם הישן, נשמט מתכניות העירייה, ויש עוד. ברכבת, אפוא, שלחו את עיריית רמלה להכין שיעורי בית. שיעורי הבית הוכנו וכעת נותרה מחלוקת אחת לפתרון: מי יפנה שטח שמיועד עבור שביל גישה ממפגש 208 ועד לחניון הרכבת החדש. לשטח זה פלשו ( יש להדגיש: לא פלישה לצורכי מגורים) תושבים מרחוב המן הרשע ה'זכור לנו לטוב'. בעיריית רמלה משתוקקים לראות את הרכבת מוציאה עבורם את הערמונים מהאש, בעוד שברכבת סבורים שאין זה מתפקידם לעשות כן. בקרוב תתקיים פגישה בין שני הצדדים במטרה להביא לפתרון סוגיה זו. יצוין כי עצם הקמת החניון ע"י הרכבת מקורה ברגע של חולשה של הרכבת, שנוצל ע"י ראש העירייה שהצליח לסחוט מבכיר לשעבר ברכבת התחייבות להקמת החניון. לולא התחייבות זאת, ספק אם תחנת רמלה הייתה נפתחת ביוני 2012.

בתמונה: החבר'ה של אורי 404 באשדוד.

בועז ל

New member
עדכוני A1 + תיקון מידע ביחס לגשר 10

עדכוני A1 + תיקון מידע ביחס לגשר 10
עם קשר "ישיר" לתמונה המצולמת, נבצע סריקה קצרה על המתרחש בפרויקט הדגל של הרכבת.

דו"ח המנהרות
==========
נכון לאתמול נכרו 5,480 מ' בממנהרה 3 הדרומית. בשכנתה הצפונית נכרו 5,080 מ'. קצב הכרייה עומד על 26 מ' ליממה.
במנהרה 3A נותרו כ-400 מ' להשלמת הדיפון.
במנהרה 4 - 850 מ' של דיפון סופי בוצעו מפתח המנהרה שבגינות סחרוב. 340 מ' נוספים בוצעו באולם הרחב וכעת עוסקים בתחילת הדיפון הסופי של ה"מכנסונים". באולם הנוסעים מורכבת כעת מכונת הדיפון, בעוד שבמנהרות הקישור אל הרציפים בוצע ומתבצע דיפון סופי.
במנהרה 3, שזכתה לביקורו הממלכתי של פרופ' מלינג לא מכבר, עתידות להיפרץ שתי מנהרות מילוט נוספת במהלך השבועיים הקרובים.

גשר 10 - הריני לתקן טעות קשה: גשר 10 לא יוקם כקטע אחוד סין ניצבים 10-14, אלא כדחיקות של שתי קורות נפרדות שהמרחק ביניהן מזערי ביותר (כ-30 ס"מ אאל"ט). בימים אלה עוסקים ב"טר ארמה" בהכנת מקטע הדחיקה השני שבין ניצבים 13-14. עם ששת קוראיי הנאמנים הסליחה על הדיווח המקורי השגוי. באשר לשאר הפרטים והמידות שנמסרו ביחס לגשר 10, הרי שהם נותרו כשהיו, אם כי עדיין ישנם לא מעט עניינים שלגביהם קיימת אי בהירות בינתיים ביחס לאופן הביצוע. הדברים אמורים במיוחד ביחס לקטע הכלוא בין ניצבים 5 עד 10.

בועז ל

New member
כביש 1 - לד"ר המלעון

כביש 1 - לד"ר המלעון
אביה: כדאי לך להביט בווטסאפ שלך. מחכה לך שם משהו מעניין. חוץ מזה, לא שכחתי: אני חייב לך שרשור מכביש 1.

אני עובר למכשיר נוט 3 מדגם 9005 ולכן

כביש 1 - לד"ר המלעון
אביה: כדאי לך להביט בווטסאפ שלך. מחכה לך שם משהו מעניין. חוץ מזה, לא שכחתי: אני חייב לך שרשור מכביש 1.
אני עובר למכשיר נוט 3 מדגם 9005 ולכן
הווטסאפ שלי מבוטל כרגע. בקרוב תשלח לי את המשהו המעניין למייל בבית בבקשה. דנקה-שיין בוס !

עדיף למייל בבית. אנ'לא יודע איך

אפשר SMS למספר הרגיל שלך?
עדיף למייל בבית. אנ'לא יודע איך
מעבירים תמונה מהנייד למחשב הרגיל.
אנא שלח אליי הביתה ותבוא לשתות קפה באיזה ערב אחרי ששנינו מסיימים לעבוד.
לילה טוב יא מנוול !
אביה מלך המלעונים !

בועז ל

New member
תחנת שדרות

תחנת שדרות
תמונה לילית של תחנת שדרות נחתה בנייד אצלי ובעקבותיה החלטתי שגם אני רוצה. בירור קצר עם המאסטרו העלה שבתחנה מתבצעות עבודות לילה ואורות התחנה דולקים. מבחינתי, לילה שקט וצילומים, זה תמיד הולך טוב וזו הזדמנות טובה לבחון האם קיים איזשהו חשש לפתיחתה במועד של התחנה. טוב: אז נסעתי, הגעתי, וזה המראה הראשון שצילמתי.

olli3

New member
מנהל
הסככות פונות לכיוון הרציפים, נכון?

תחנת שדרות
תמונה לילית של תחנת שדרות נחתה בנייד אצלי ובעקבותיה החלטתי שגם אני רוצה. בירור קצר עם המאסטרו העלה שבתחנה מתבצעות עבודות לילה ואורות התחנה דולקים. מבחינתי, לילה שקט וצילומים, זה תמיד הולך טוב וזו הזדמנות טובה לבחון האם קיים איזשהו חשש לפתיחתה במועד של התחנה. טוב: אז נסעתי, הגעתי, וזה המראה הראשון שצילמתי.
קצת קשה לשים לב לאיזה כיוון הן פונות. פשוט חשבתי שאולי בצד השני תתבצע הורדה אולי?

חבל שאין רציפי שיניים כאלו בתחנת באר שבע צפון, הם בהחלט נחוצים שם.

בועז ל

New member
כבר תיווכח.

קצת קשה לשים לב לאיזה כיוון הן פונות. פשוט חשבתי שאולי בצד השני תתבצע הורדה אולי?

חבל שאין רציפי שיניים כאלו בתחנת באר שבע צפון, הם בהחלט נחוצים שם.
כבר תיווכח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה