שבתשתיות - ברפרוף מפה לשם

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
מסילה רביעית? אתה כמעט וגורם לי להאמין בתאוריית קשר.

ועוד שאלה - היכן ידיירו את הציוד החשמלי?
לוד הכי קרובה, וזה אומר שיצטרכו לחשמל גם את קטע ת"א-לוד (או שלא? מה כן?).
אולי מישהו מנסה להשאיר את הרשת פקוקה כל הזמן?

לא ידוע לי על התקדמות בנושא, אפילו לא בתכנון.

amit1270

New member
תתחיל לקדם את הנושא! (אני יודע שאתה יכול
)

אולי מישהו מנסה להשאיר את הרשת פקוקה כל הזמן?

לא ידוע לי על התקדמות בנושא, אפילו לא בתכנון.
תתחיל לקדם את הנושא! (אני יודע שאתה יכול
)

easylivin

New member
לא רק לדייר, צריכים גם לטפל בקטרים החשמליים

ועוד שאלה - היכן ידיירו את הציוד החשמלי?
לוד הכי קרובה, וזה אומר שיצטרכו לחשמל גם את קטע ת"א-לוד (או שלא? מה כן?).
והמקום היחיד המתאים לכך הוא בלוד. יותר סביר שיחשמלו את קטע גנות-לוד ולא את לוד-נתב"ג, קטע בעייתי שמתכננים למעשה לבנות אותו מחדש במסגרת המסילה המזרחית (שנחדתה בינתיים כידוע), והוא אפילו לא נכלל בתת"ל 18.

nitro11

New member
טירוף שדחו את המסילה המזרחית

והמקום היחיד המתאים לכך הוא בלוד. יותר סביר שיחשמלו את קטע גנות-לוד ולא את לוד-נתב"ג, קטע בעייתי שמתכננים למעשה לבנות אותו מחדש במסגרת המסילה המזרחית (שנחדתה בינתיים כידוע), והוא אפילו לא נכלל בתת"ל 18.
טירוף שדחו את המסילה המזרחית

בועז ל

New member
הפרויקט שקם לתחייה - הפרדה מפלסית ברחובות.

שבת שלום, אמיגוס.
דומני שלאחר שני סיורי העומק בכביש 1 ובמנהרה 4 יסלחו לי ששת קוראיי היקרים אם אקח לעצמי הפוגה קלה.
אי לכך, המדור השבועי ירפרף קלילות בין מספר אתרים בהם נתקל סחבקכם הנאמן במהלך השבוע. אפתח ברפרוף אחר שמוענק לפורום כתרומה ע"י מנהלת פרויקט כביש 1 ו"לביא צילומי אוויר". תודתי הגדולה נתונה לראש מנהלת הפרויקט על המשך השת"פ הפורה עם הפורום.
בהמשך הסקירה נעבור מירושלים של מעלה ל'ירושלים של מטה' ונסיים בהפרדה המפלסית המקרטעת שהתעוררה לחיים ברחובות.
את ההתעוררות הזאת גיליתי רק במקרה כשערכתי קניות ברחובות. הפרויקט המדשדש של נתיבי איילון וידידנו רמי'ש התעורר לחיים.
נתחיל עם השלט, שצולם כמו יתר התמונות, עם הנייד (התנצלותי על האיכות).

צילום האוויר בשלט כבר לא רלבנטי

את ההתעוררות הזאת גיליתי רק במקרה כשערכתי קניות ברחובות. הפרויקט המדשדש של נתיבי איילון וידידנו רמי'ש התעורר לחיים.
נתחיל עם השלט, שצולם כמו יתר התמונות, עם הנייד (התנצלותי על האיכות).
כי הן בפינה הצפון מערבית והן בפינה הדרום מזרחית של הצומת יש בניה בהיקף נרחב.
בצפון מערב - בניינים חדשים כחלק מאיזור התעשיה ע"ש הורביץ.
בדרום מזרח - שכונת מגורים.

בועז ל

New member
האם יצטרכו להנהיג הסדרי תנועה חדשים כשיתפנו לטפל

כי הן בפינה הצפון מערבית והן בפינה הדרום מזרחית של הצומת יש בניה בהיקף נרחב.
בצפון מערב - בניינים חדשים כחלק מאיזור התעשיה ע"ש הורביץ.
בדרום מזרח - שכונת מגורים.
בקטע הצפוני של ההפרדה?

בהחלט ייתכן

בקטע הצפוני של ההפרדה?
בהחלט ייתכן
הבניה קרובה מאד לדרך פיינשטיין. בנוסף, ממילא השיפוע הבעייתי והקרבה בין הרמזור למפגש המסילה הנוכחי הופכים את הפרוייקט למורכב למדי בצד זה של הצומת.

בועז ל

New member
זקני רחוב גד פיינשטיין

שבת שלום, אמיגוס.
דומני שלאחר שני סיורי העומק בכביש 1 ובמנהרה 4 יסלחו לי ששת קוראיי היקרים אם אקח לעצמי הפוגה קלה.
אי לכך, המדור השבועי ירפרף קלילות בין מספר אתרים בהם נתקל סחבקכם הנאמן במהלך השבוע. אפתח ברפרוף אחר שמוענק לפורום כתרומה ע"י מנהלת פרויקט כביש 1 ו"לביא צילומי אוויר". תודתי הגדולה נתונה לראש מנהלת הפרויקט על המשך השת"פ הפורה עם הפורום.
בהמשך הסקירה נעבור מירושלים של מעלה ל'ירושלים של מטה' ונסיים בהפרדה המפלסית המקרטעת שהתעוררה לחיים ברחובות.
זקני רחוב גד פיינשטיין
יודעים לספר שמזה עידן ועידנים לא זכו לשמוע המולה כזאת ברחובם. ואכן, בשעת ערב מתקדמת ספרתי ארבעה כלים הנדסיים שעבדו על ביצועה של ההפרדה המפלסית. "בעיטה" ששוגרה מגבוה הניעה מחדש את הפרויקט. בשלב זה מתבצעות עבודות רק בחלקה הדרומי של ההפרדה. איני מכיר את הפרויקט בכדי לומר מדוע אין מתבצעות בשלב זה עבודות גם בחלק הצפוני. אני יכול רק לשער שהדבר יצריך אולי הסדרי תנועה חדשים במקום.

בועז ל

New member
עוד מההפרדה המפלסית ברחובות.

שבת שלום, אמיגוס.
עוד מההפרדה המפלסית ברחובות.
רמי'ש: איני אוהב להתערב בעבודתך. להמשך טיפולך המסור בעתיד.

בועז ל

New member
לסיום.

שבת שלום, אמיגוס.
לסיום.
שיקופית מתוך מצגת משנת 2007. סתם כי בא לי להיזכר.

easylivin

New member
נשר ואלרואי לא מתוכננות להיפתח בשלב הראשון.

שכחו את תחנות קוממיות, נשר ואלרואי
ומצחיק לקרוא את הלו"ז לתחנת האומה (כאן זה 12').
מסילת העמק תיפתח עם 5 תחנות בלבד: לב מפרץ מזרח, כפר יהושע, כפר ברוך, עפולה ובית שאן.

אבל המפה התייחסה לתחנות עתידיות ממילא...

מסילת העמק תיפתח עם 5 תחנות בלבד: לב מפרץ מזרח, כפר יהושע, כפר ברוך, עפולה ובית שאן.
אבל המפה התייחסה לתחנות עתידיות ממילא...

yudyud51

New member
החכמנו ונהנו, כרגיל, תודה רבה!

שבת שלום, אמיגוס.
החכמנו ונהנו, כרגיל, תודה רבה!

XrayCharlie

New member
אתה תסלח לי אבל הווידאו הזה ממחיש בצורה קיצונית את הבעיתיות

שבת שלום, אמיגוס.
אתה תסלח לי אבל הווידאו הזה ממחיש בצורה קיצונית את הבעיתיות
של המנהרות.
ניתן לראות כאן בברור כי שני הפורטלים נמצאים קרוב מאוד למחלף, כלומר קרוב מאוד לפסגה.
ניתן לומר בברור כי מנהרות הראל ממש לא חוסכות את העלייה לקסטל, הן רק חוסכות את המטרים האחרונים בכלל ואת שני העיקולים בפסגה בפרט (ואני לא חושב שהם הבעיה כאן).
לדעתי זה גם פיספוס וגם ביזבוז.
לדעתי זה לא מצדיק את כל הבלאגן סביב המחלף הזה. מנהרות הראל ("שחוסכות את העלייה לקסטל") הן עבודה בעיניים. מבקר המדינה יכול להתחיל לעבוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה