שבר בצינור של האגזוז

shmulbo

New member
שבר בצינור של האגזוז

שלום לכולם, נשבר לי הצינור שמוביל לאגזוז בצורה כזו שהאגזוז מנותק לגמרי וכל הגזים נפלטים החוצה ישירות בלי לעבור דרך האגזוז. השאלה שלי היא, מלבד שזה גורם לרעש אדיר, מה ההשפעות של זה על המנוע והאם אפשר ליסוע ככה למוסך או שאני חייב גרר? (הקטנוע נוסע, אבל השאלה היא מה הנזק שנגרם)

סיני 1

New member
בעיה מוכרת, סע ככה למוסך,שילחימו...

אותו, אין צורך בגרר.

enigo

New member
../images/Emo6.gif

הזכרת לי מקרה... נוסע על כביש 1, רואה דינק בצד עם רוכב שברור שמנסה לאתר תקלה. עוצר לידו "מה קרה?" "יש רעש מהמנוע, נראה לי הלך מנוע". "איך זה נשמע?" "פיצוצים ממש חזקים!". אני מסתכל - רואים בבירור שבר בכיפוף של האגזוז. אני מראה לו ומסביר לו בערך את מה שאתה אמרת. הוא מתניע, אפשר ממש לראות את הגזים הלוהטים בורחים החוצה, ואז זו שאיתו שואלת "לא כדאי אולי לקשור על זה סמרטוט או משהו שלא יברחו הגזים?"...

נועם ג

New member
היי

גם לי הדבר המעצבן את זה קרה רק במקום שהוא ממש מיתחבר למנוע אתה צריך ללכת לרתך שירתך לך את זה אם אתה רוצה משהו זמני בשביל לא להרעיש אתה יכול לקנות אפוקסי פלסטלינה ולשים מסביב זה עבד אצלי עד שהגעתי למוסך למיטב ידיעתי באגזוז המקורי במנועי 2 פעימות יש חשיבות גדולה בפעולה של המנוע ללא האגזוז יש הפחתה בכ20-30 אחוז מכוח המנוע יום טוב

shmulbo

New member
הייתי במוסך - שאלה:

לפי מה שאני מבין ממה שכתבתם פה, ריתוך פשוט אמור לסדר את העניין , נכון? הייתי במוסך ואמרו לי שצריך להחליף את כל האגזוז, ושריתוך רק יידחה במעט את הקץ... (יש נתק מוחלט בצינור, לא רק שבר) ההבדל הוא 700 ש"ח (900 לאגזוז לעומת בערך 200 בריתוך), האם זה נשמע לכם הגיוני שחייבים להחליף את כל האגזוז או שמישהו מנסה לעבוד עליי? תודה לכל העונים.

Mr. Pooh

New member
יכול להיות...

אף אחד מאיתנו, למיטב ידיעתי, אינו מומחה גדול להלחמות ובטח שלא נוכל לתת חוות דעת מקצועית מבלי שראינו את הבעיה. עצתי לך, גש לבעלי מקצוע נוספים ושאל לדעתם ולמחירם. אם כולם יאמרו כי לא ניתן לתקן או שהתיקון מיותר, אני מניח שתגיע למסקנה מגובשת יותר. בהצלחה.

galbo

New member
אמרו , אתה יכול לבדוק עוד הצעות אם

לא נראה לך , אבל יכול להיות שזה מקום רגיש ומאחר וכל החלק התנתק זה יהיה בעייתי , נסה לעבור אצל רתכים ולראות מה יגידו על הלחמה במקום והאם יחזיק.

נועם ג

New member
200 שקל ריתוך@?@?%

זה המון כסף.. לדעתי תלםך לעוד מקום שייתנו לך דעה+הצעת מחיר סתם ידע כללי שהייתי בטבריה ונישבר לי שם האגזוז הלכתי שם לרתך אגזוזים ורדיאטורים הוא בהתחלה אמר 50 וירד ל30 הוא פירק את האגזוז במיקצוענות שם ריתוך חזק ואיכותי החזיר את האגזוז למקום בסוף נתתי לו 50 שקל בכל זאת כי הוא היה אחלה גבר וגם נתן לי לרחוץ ידיים עם הסבון המגניב הזה עם החול בפנים

למעלה