שביתת מחאה כנגד הפורומים החדשים.

שביתת מחאה כנגד הפורומים החדשים.

הנהלת הפורומים, הנהלת אתר תפוז, במשך כל השנים סבלנו הכל! סבלנו את כל הפרסומות, סבלנו את כל התקלות, סבלנו הרבה דברים.. אך הפעם? הפעם הגזמתם לגמרי! הסיבה העיקרית שעד היום סבלנו את הכל, זה בגלל העיצוב הנוכחי של הפורומים.. פורומים נוחים, פורומים שאין באף מקום אחר ברשת, פורומים שפשוט כיף להיות בהם. הפורומים החדשים פשוט קטסטרופה! לא נוח, עיצוב דוחה, פרסומות בכל חור כאילו אנחנו באמצע הפסקת פרסומות בערוץ 2. הפורומים החדשים מורידים כל רצון להישאר באתר תפוז. אתם כל השנים עשיתם בנו הגולשים מה שרציתם, כי ידעתם שנשאר בכל אופן באתר, כי אנחנו מכורים לפורומים. אך הפעם, אנו הגולשים, שבגללנו האתר שלכם קיים, לא נוותר עוד. במידה ולא תשאירו את הפורומים כמו שהם עכשיו, תתקיים שביתת מחאה, ולא נרשום הודעות כלל בפורומים. השביתה תחל ביום שהפורומים החדשים יעלו. הפעם זה מוגזם! אז תעצרו את זה! אל תהרסו את הפורומים הכי מובילים ברשת! כל מי שישתתף בשביתת המחאה, יגיב להודעה הזו ויסמן
אנחנו מאוד מקווים שתשנו את דעתכם, ותשאירו את הפורומים ככה.

לימיד1

New member
../images/Emo45.gif אל תשנו את הפורום!

זה עובד מצויין וקלאסי. למה להרוס?

YugiBoy

New member
אתם לא מגזימים../images/Emo35.gif

לא הייתי רוצה לעבור למערכת החדשה, אבל יש צורה להגיד את זה... הם עבדו קשה בשביל לבנות אותה... הם יכלו לשפץ קצת או זו אבל לא כמו מה שהם עשו....

../images/Emo45.gifאני כבר בעיצומה של שביתה איטלקית

ממילא אני גולש בדפדפן אופרה, ותפוז לא עומדים להציע פתרון למשתמשי הדפדפן הזה.

אלנתן17

New member
אוי סתום כבר... ../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

אני לא מבין מה הבעיה שלך שהם שיפרו את הפורום ? נראה לי אתה עושה שביתה רק בשביל עצם השביתה עצמה. אני אתן לך דוגמא פשוטה: אם העץ של השכן שלך שמעבר לגדר מכסה בענפיו את חלקתך ומצל עליה תוך כדי כך, אתה יכול להתנגד אם השכן רוצה לעקור את העץ ? דרך אגב, הפורום הזה בכלל שלך שאתה יכול להתנגד למה שעושים איתו ?

galigal33

New member
מסכימה

לפורום של תפוז יש יתרון מבחינה ויזואלית בצורה שהוא בנוי. אם הוא הולך להיות קטסטרופה נפתח פורומים במקומות אחרים.

למעלה