שביתת "דן" מחר- מישהו שמע?

מצב
הנושא נעול.

CrazyPenguin

New member

הבנתי שמחר אמורה להתקיים שביתה בחברת דן. מישהו שמע? יודע משהו?
מרתיח אותי קצת.

CrazyPenguin

New member
כי אני משלמת להם כל חודש 250 שקל

למה זה מרתיח אותך יא בדלאק?
על חופשי חודשי.
ואז צריכה לשבור את הראש על איך אני מגיעה לעבודה/לשלם מכספי על מונית שירות/מונית ספיישל כי שירות אני כנראה לא אצליח לתפוס באותו יום.

בדלאק.

droriko

New member
אה הבנתי

על חופשי חודשי.
ואז צריכה לשבור את הראש על איך אני מגיעה לעבודה/לשלם מכספי על מונית שירות/מונית ספיישל כי שירות אני כנראה לא אצליח לתפוס באותו יום.

בדלאק.
אה הבנתי
טוב אני אדבר אם הועד שלא יעשה שביתה כדי לא לעצבן את הפינגווין המשוגע

cwen

New member
זה שתהיה שביתה לא אומר שלא יהיו אוטובוסים

על חופשי חודשי.

בדלאק.
מי ששובת זה השכירים. והפרקטיקה בדן היא שבזמן שביתה של השכירים, כל החברים בדן מתגייסים כדי להפעיל את האוטובוסים.

כבר היו שביתות שכירים בעבר, והנוסעים בדרך כלל כמעט לא מרגישים בהן. אין לך מה להכנס ללחץ.

droriko

New member
הממממ לא בדיוק

מי ששובת זה השכירים. והפרקטיקה בדן היא שבזמן שביתה של השכירים, כל החברים בדן מתגייסים כדי להפעיל את האוטובוסים.

כבר היו שביתות שכירים בעבר, והנוסעים בדרך כלל כמעט לא מרגישים בהן. אין לך מה להכנס ללחץ.
הממממ לא בדיוק
השביתת שכירים היחידה שהיתה בדן היתה ב-2006 וגם אז זה היה לשעה-שעתיים.

אם אני לא טועה היתה שביתת שכירים באגד בשנות ה-80 ששיתקה את כל המדינה. אולי המבוגרים יותר יכולים לפרט יותר.

droriko

New member
מה שכן(וסלח לי הפעם קובי)

הממממ לא בדיוק

אם אני לא טועה היתה שביתת שכירים באגד בשנות ה-80 ששיתקה את כל המדינה. אולי המבוגרים יותר יכולים לפרט יותר.
מה שכן(וסלח לי הפעם קובי)
בשנות ה-80 אגד היתה "מונופול" באיזורים שלה. אם השכירים בדן ישבתו אפשר אולי לגייס נהגים מחברות אחרות שעובדות באיזור.

cwen

New member
אני זוכרת שהיו כמה שביתות שכירים בדן

הממממ לא בדיוק

בשלושים שנה האחרונות. דוד שלי עבד הרבה שנים בדן וסיפר על הפרקטיקה הזו - כשיש שביתה או עיצומים של שכירים, מקפיצים את כל החברים שיודעים לנהוג באוטובוס כדי להחליף אותם. זה מספיק כדי שהשיבושים יהיו בקנה מידה כל כך קטן שהנוסעים כמעט לא ירגישו אותם.

אם זה יהיה לאורך זמן, אז אני מניחה שתיווצר בעיה.

droriko

New member
אם תהייה שביתה יהיה בלאגן

בשלושים שנה האחרונות. דוד שלי עבד הרבה שנים בדן וסיפר על הפרקטיקה הזו - כשיש שביתה או עיצומים של שכירים, מקפיצים את כל החברים שיודעים לנהוג באוטובוס כדי להחליף אותם. זה מספיק כדי שהשיבושים יהיו בקנה מידה כל כך קטן שהנוסעים כמעט לא ירגישו אותם.

אם זה יהיה לאורך זמן, אז אני מניחה שתיווצר בעיה.
אם תהייה שביתה יהיה בלאגן
להקפיץ את החברים זה טוב אולי בחגים של הערבים, אבל השכירים הם רוב גדול בין הנהגים הפוטנציאלים. גם אל תשכחי שבתקופה של דוד שלך החברים היוו אחוז גבוה בחברה. אבל כשכבר מעל 10 שנים אין כניסה של חברים האחוז של השכירים הולך וגדול,והיום הם רוב מוחלט.

אוהדא11

New member
אתה זוכר את השביתה ב- 2006, אבל גם בשביתות

הממממ לא בדיוק

אתה זוכר את השביתה ב- 2006, אבל גם בשביתות
קודמות גייסו חברים מהמשרדים וגמלאים

olli3

New member
מנהל
את לא משלמת להם 250 ש"ח.

על חופשי חודשי.

בדלאק.
את לא משלמת להם 250 ש"ח.
את משלמת לאגד, דן, מטרופולין וקווים 250 ש"ח שמתחלקים בינהם על פי נוסחא מסויימת. ואני מניח שידעת שאת יכולה לעלות גם על קווים של אגד, קווים ומטרופולין עם אותו החופשי חודשי... כך שאולי יש לך אופציות אחרות שאינך מודעת אליהן שיכולות להיות גם יותר מהירות מאיך שאת נוסעת כיום (אולי).

בכל מקרה, לטעמי את לא תרגישי בשביתה הזאת בכלל. זה לא שכל האוטובוסים של דן ינוחו להם בחניונים מחר.

droriko

New member
מאיפה אתה יודע שהיא לא תרגיש?

את לא משלמת להם 250 ש"ח.
את משלמת לאגד, דן, מטרופולין וקווים 250 ש"ח שמתחלקים בינהם על פי נוסחא מסויימת. ואני מניח שידעת שאת יכולה לעלות גם על קווים של אגד, קווים ומטרופולין עם אותו החופשי חודשי... כך שאולי יש לך אופציות אחרות שאינך מודעת אליהן שיכולות להיות גם יותר מהירות מאיך שאת נוסעת כיום (אולי).

בכל מקרה, לטעמי את לא תרגישי בשביתה הזאת בכלל. זה לא שכל האוטובוסים של דן ינוחו להם בחניונים מחר.
אם אני לא זוכר שביתה גדולה בדן,אז איך אתה שאתה צעיר ממני בשנתיים זוכר. ראה מה שכתבתי ליעל בהודעה האחרונה.

olli3

New member
מנהל
כי אני יודע מזה שביתות בבאר שבע :)

אם אני לא זוכר שביתה גדולה בדן,אז איך אתה שאתה צעיר ממני בשנתיים זוכר. ראה מה שכתבתי ליעל בהודעה האחרונה.
מילדות כל שביתה של המשק - אין תח"צ פנימית בבאר שבע. כל פעם שהעיריה שובתת - אין תח"צ. ככה זה כשהתח"צ בעיר הופעלה על ידי העיריה.

ואז השביתה של מטרודן... 3 חודשים ללא תח"צ נורמלית כשבחודש הראשון הקו של השכונה שלי שפועל בתדירות של כל 10 דקות במהלך היום, ירד לתדירות של פעם בשעה.

תאמין לי שככה מרגישים שביתה היטב. אם בדן חצי מצי האוטובוסים לא יפעל, זה יפול בעיקר על הקווים שאינם עמוסים במיוחד וכאלו לא חסר כולל "שכונתיות". כמובן שגם השירות בקווים המפוצצים יפגע, אבל את רוב הפגיעה יפילו (אני מאמין שכך יפעלו) על הקווים שנוסעים עם מספר נוסעים דליל או אפסי.

droriko

New member
אתה משווה לי את באר שבע לתל אביב?

מילדות כל שביתה של המשק - אין תח"צ פנימית בבאר שבע. כל פעם שהעיריה שובתת - אין תח"צ. ככה זה כשהתח"צ בעיר הופעלה על ידי העיריה.

ואז השביתה של מטרודן... 3 חודשים ללא תח"צ נורמלית כשבחודש הראשון הקו של השכונה שלי שפועל בתדירות של כל 10 דקות במהלך היום, ירד לתדירות של פעם בשעה.

תאמין לי שככה מרגישים שביתה היטב. אם בדן חצי מצי האוטובוסים לא יפעל, זה יפול בעיקר על הקווים שאינם עמוסים במיוחד וכאלו לא חסר כולל "שכונתיות". כמובן שגם השירות בקווים המפוצצים יפגע, אבל את רוב הפגיעה יפילו (אני מאמין שכך יפעלו) על הקווים שנוסעים עם מספר נוסעים דליל או אפסי.
אתה משווה לי את באר שבע לתל אביב?
מה שאתה אומר על ביטול הקוים הדלילים היה אולי נכון במלחמת לבנון השניה,שאז כבר עבדתי בדן. רק שבלבנון בניגוד למלחמות עברו,דן היתה רק עוד אחת מהמון חברות שקיימות בשוק,כלומר הנטל עליה הופחת פי כמה,מה שאיפשר לה לאייש את רוב הסידורים,ובכל זאת קוים דלילים,כמו 52 של פעם,כמו 3ד ,כמו 12 התבטלו. פה אנחנו מדברים על מצב אחר לחלוטין.

CrazyPenguin

New member
זה נכון

את לא משלמת להם 250 ש"ח.

זה נכון
אך אני לא משתמשת בקווים שלהם. הדרך היחידה להגיע מהבית שלי לעבודה שלי היא רק באמצעות חברת דן. ובדקתי כבר כל אופציה אפשרית בעבר, אני עושה את אותה הדרך כבר 4 שנים.

אז עבורי התשלום הולך נטו לדן....

droriko

New member
הנהלת דן מודה לך מקרב לב

זה נכון
אך אני לא משתמשת בקווים שלהם. הדרך היחידה להגיע מהבית שלי לעבודה שלי היא רק באמצעות חברת דן. ובדקתי כבר כל אופציה אפשרית בעבר, אני עושה את אותה הדרך כבר 4 שנים.

אז עבורי התשלום הולך נטו לדן....
הנהלת דן מודה לך מקרב לב

25306yosef

New member
האם השביתה כוללת גם את המטרונית ???

הבנתי שמחר אמורה להתקיים שביתה בחברת דן. מישהו שמע? יודע משהו?
מרתיח אותי קצת.
האם גם עובדי חברת דן בצפון / המטרונית / יפה נוף (מחק את המיותר) מצטרפים לשביתה ?

amitk83

New member
שאל אותם

האם גם עובדי חברת דן בצפון / המטרונית / יפה נוף (מחק את המיותר) מצטרפים לשביתה ?

שאל אותם
שלח שאילתה בעמוד המטרונית. הם יענו לך בשמחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה