שביתה כללית במשק ביום רביעי..

מצב
הנושא נעול.

golanh

New member

האם זה כולל רכבות? אני צריך לקחת רכבת של 5 בבוקר מנהריה לת"א.. האם תהיה לי בעיה?

suprman1

New member
סביר להניח שכן

האם זה כולל רכבות? אני צריך לקחת רכבת של 5 בבוקר מנהריה לת"א.. האם תהיה לי בעיה?
סביר להניח שכן
אם שביתה כללית אז שביתה וכנראה שגם ברכבת ישבתו או יעשו עיצומים, הכי טוב לעקוב באמצעי התקשורת. נסיעה נעימה

ארזS

New member
בנוגע לשביתה

בנוגע לשביתה
לפני המון שנים כשהייתי נער צעיר היתה שביתה כללית בתחבורה הציבורית בארץ. אני בעצם לא זוכר אם זה היה גם באגד אבל בדן זאת היתה שביתה כללית. לא רק של הנהגים השכירים אלא שביתה כללית. וזכור לי שחוקק אז חוק מיוחד שאישר לנהגים של כלי רכב פרטיים לקחת נוסעים בשכר בזמן השביתה. כי הרי ידוע שאסור לקחת נוסעים בשכר אם אתה לא אוטובוס ציבורי או מונית. ואכן הרבה נהגים של רכב פרטי ואוטובוסים פרטיים ניצלו את ההזדמנות ואספו נוסעים בשכר והיו אפילו כאלה שנסעו במיוחד בקווים . לקחו חתיכת נייר וכתבו עליה מספר קו , הדביקו על החלון הקדמי ונסעו בקו הלוך וחזור. קטע מצחיק במיוחד זכור לי עם נהג של "טיולית" (יש היום עוד כאלה בכלל ?) שהחליט לנסוע גם כן בקו (זה היה קו 61 בבני ברק שהתחנה הראשונה שלו היתה ליד בית חרושת "דובק" בזמנו) אבל בטיולית הרי עלו בדלת אחורית שהיא נפרדת מהקבינה של הנהג והוא כנראה לא חשב על זה בהתחלה...איך ישלמו לו...ופתאום הוא נתקל בבעייה...ואחרי שהנוסעים (הרבה !) עלו בתחנה הראשונה כשהוא עמד ליד הדלת האחורית וקיבל את הכסף הוא לא ידע מה לעשות בתחנות הבאות...האם לרדת בכל תחנה מהקבינה ? הוא היה נראה אובד עיצות...בסוף הוא נסע ואני לא יודע מה הוא עשה בתחנות הבאות (אני לא נסעתי איתו אז) אבל ראיתי אותו עוד פעם ואז הוא היה עם בן אדם נוסף שהיה גובה את התשלום מהנוסעים. מקווה שהיתה לכם סבלנות לקרוא את הסיפור הזה ומעניין מה יהיה בשביתה הנוכחית .

מצב
הנושא נעול.
למעלה